WYNIKI ZAWODÓW W ROKU
                                SZKOLNYM  2010/2011
  
         
 

         
                             

GIMNAZJA

SZKOŁY PODSTAWOWE

INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE



Gaj



DZIEWCZĘTA:

KLASA I
1 CYRAN PAULINA  G1
2.PABIS KATARZYNA G3
   powiat 8 miejsce
3.GŁOGOWSKA EMILIA G1
4.BARTOSIK JUSTYNA G3
5.KOŁODZIEJ DOMINIKA G3
6.GÓRGUL PATRYCJA G3              
7.JACHNA JUSTYNA G1



KLASA II
1.BURY ŻANETA G2
2.MICHALISZYN MICHALINA G1
   powiat 1 miejsce
3.ROZMUS KAROLINA G3
   powiat 4 miejsce
4.GĘDOŚ ANNA G3
   powiat 8 miejsce
5.CETNAROWSKA OLA G2
6.ROZMUS KLAUDIA G3
7.JAMIŃSKA KAROLINA G3

KLASA III
1.HABIERSKA PATRYCJA G2
   powiat 1 miejsce
2.BOREK ANGELA G2
   powiat 2 miejsce
3.SZKLARCZYK ANETA G1
4.TARASKA KLAUDIA G3
   powiat 7 miejsce
5.GIEREK JUSTYNA G1
6.SZKOLAK MICHALINA G3
7.SZEWCZYK IZA G3

CHŁOPCY

KLASA I
1.RAJMUND RAŹNIAK G3
   powiat 1 miejsce
2.NOWAK SZYMON G1
   powiat 3 miejsce
3.DOLEGŁO DANIEL G3
   powiat 4 miejsce
4 KŁECZEK MATEUSZ G1
5.ZAWISZA MAREK G2
6 WALLENTIN JAKUB G3
7.GOMÓŁKA JAKUB G1

KLASA II

1.DŹWIGAJ HUBERT G2
2.LIZOŃCZYK BARTEK G2
3.KASPRZYK KAMIL G1
   powiat 1 miejsce
4.RÓŻYCKI SZYMON G1
   powiat 5 miejsce
5.SUTER DOMINIK G2
6.KLAG JAKUB G2
7.URBAŃCZYK ŁUKASZ G1
   powiat 7 miejsce

KLASA III
1.REJDYCH TOMASZ G3
   powiat 1 miejsce
2.WALLENTIN MATUSZ G3
3.PIOTROWSKI JAKUB G1
   powiat 3 miejsce
4.HOJNA G1
5.BARCIK DAMIAN G3
6.REJDYCH ALBERT G1
   powiat 4 miejsce
7.FILIPEK KRYSTIAN G3

 

INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE





Gaj



DZIEWCZĘTA - kl IV:

1. SUROWIEC PAULINA  SP 6
2. TOTH PAULINA    MYŚLACH
3. WOSZCZYNA JOANNA SP 6
4. POPIOŁEK KAROLINA SP 8
5. URBAŃCZYK ANIA SP 6
6  KUCHTA PATRYCJA BOLĘCIN
7. KUCHTA EMILIA BOLĘCIN
8. MICHALISZYN MAGDA SP 3   


   

DZIEWCZĘTA - kl V:

1. KOSIŃSKA SANDRA SP 6
2. STAWARZ ZUZANNA SP 8
    powiat 4 miejsce
3. TUREK EWELINA SP 3
4. KOSNO MARIA SP 8
5. PRZYKORZYŃSKA KLAUDIA SP 3
6. GŁOWNIA WIKTORIA BOLĘCIN
7. ZAJĄC SARA SP 8
8. BARAN IZA SP 6
 

DZIEWCZĘTA - kl VI:

1. BURY MAŁGORZATA SP 6
    powiat 1 miejsce
2. ŚCIGAJ MAGDA SP 6
    powiat 4 miejsce
3. POŹNIAK WERONIKA SP 3
4. GANCARCZYK ANNA SP 8
5. MIKOŁAJEK ANGELIKA  SP 4
6. ZAJĄC MONIKA SP PSARY
7. BANASIK AGNIESZKA SP PSARY
8. KOPACZ KAROLINA PSARY

 

CHŁOPCY - kl IV:

1. ZYBIŃSKI PATRYK SP 3
    powiat 2 miejsce
2. SKRZYPEK JAKUB SP 6
    powiat 4 miejsce
3. WOSZCZYNA MIKOŁAJ SP 6 
    powiat 5 miejsce
4. HAJDYŁA FILIP SP 6
5. BARTOSIK KAMIL SP 6
6. JACHIMKOWSKI AREK SP 3

7. KORBIEL SZYMON SP 8
8. ORTYL JAKUB SP 4

CHŁOPCY - kl V:

1. REJDYCH KAMIL SP 6
    powiat 3 miejsce
2. SOCHACKI ŁUKASZ SP 6 
3. COGIEL ŁUKASZ  MYŚLACH
4. MENDELA ARTUR SP 8
5. STARZYCKI MIŁOSZ BOLĘCIN
6  WOJTANOWSKI RAFAŁ SP 6
7. MARCZUK SZYMON SP 3
8. DWORAK MARCEL SP 3


CHŁOPCY - kl VI:

1. MUSIAŁ PIOTR SP 8
2. PATER DOMINIK BOLĘCIN
    powiat 5 miejsce
3. DZIOK ŁUKASZ SP 8
4. PASOŃ BARTEK MYŚLACH
5. TAJS KAMIL SP 6
6. DULEBA DAWID SP 8
7. JANICKI ANDRZEJ SP 3
8. STELMACH SEBASTIAN SP 4

 

PIŁKA
NOŻNA HALOWA









Gim nr 1


WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2         7:1
Gim 1 - Gim 3         4:12
Gim 3 - Gim 2         5:6 
KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr   3
2. Gimnazjum nr   1
3. Gimnazjum nr   2

Zawody powiatowe - I miejsce
Zawody rejonowe  - I miejsce
Zawody wojewódzkie - V miejsce !


Skład zwycięzców: MIREK DAMIAN, DOLEGŁO DANIEL, REJDYCH TOMASZ, CZĄSTKA MICHAŁ, WALLENTIN MATEUSZ, GŁOGOWSKI MATEUSZ, WALLENTIN JAKUB, BARCIK DAMIAN, KOWALIK KAROL, FILIPEK MATEUSZ, WNUK SZYMON.


Opiekun :  Marcin Kasprzyk

 

PIŁKA
NOŻNA HALOWA






SP.8

 FINAŁY:
   
KOLEJNOŚĆ:

1. SP 6
2. SP 8
3. SP Dulowa
4. SP Bolęcin
5. SP 4
6. SP Młoszowa

                         
                                            
Skład zwycięzców:

Opiekun :

Zawody powiatowe -  II miejsce
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


Gim   nr 3





WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2         
Gim 1 - Gim 3        1:0    
Gim 3 - Gim 2        

KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr   1
2. Gimnazjum nr   3
3. Gimnazjum nr  


Skład zwycięskiej drużyny:
MICHALISZYN MICHALINA, MURAS MAGDA, KIEŁKOWICZ KAMILA, DURLAK MARLENA, GIEREK JUSTYNA, ŚCIBOR KLAUDIA, NIEWOLIK PATRYCJA

Opiekun : Mariusz Brzóska
Zawody wojewódzkie - V miejsce !

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT




SP. 6

Gr A
SP 4 - SP 6 8:2
SP 4 - SP PSARY 8:7
SP 6 - SP PSARY 2:7
Gr B
SP 8 - ZSP MLOSZOWA 8:10
SP8 - SP 3 4:10
ZSP MLOSZOWA - SP 3 2:4
 
Półfinały:
SP 4 - ZSP MLOSZOWA 6:8
SP PSARY - SP 3 0:4

 
Meczo 3 miejsce:
SP 4 - SP PSARY 10:8
 
FINAL
SP 3 - ZSP MLOSZOWA 12:8
Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun:

Zawody powiatowe - III  miejsce

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW


Gim  nr 3




WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2         
Gim 1 - Gim 3         9:2  
Gim 3 - Gim 2         


KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr     1
2. Gimnazjum nr     3 
3. Gimnazjum nr   

Skład zwycięskiej drużyny:
PAŁKA ŁUKASZ, SOBÓL DAMIAN, SPYTKOWSKI ADRIAN, HOJNA TOMASZ, HOJNA PAWEL, BIAŁY MICHAŁ, FUNDAKOWSKI PATRYK, ZYBIŃSKI ADRIAN, SZYMON NOWAK, MAKANOWSKI MICHAŁ

Opiekun : Edyta Dęsoł
Zawody wojewódzkie - II miejsce !!!

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW




SP. 3




 

GrA
SP 3 - ZSP MLOSZOWA 4:3
SP 3 - SP DULOWA 8:12
ZSP MLOSZOWA - SP DULOWA 6:10
Gr B
SP 8 - SP 6 8:2
SP 8 - SP 4 5:2
SP6 - SP 4 8:0

Mecz o 3 miejsce:
SP 3 - SP DULOWA 4:2
 
FINAL
SP 8 -SP 6 8:0

Skład zwycięzców:



Opiekun:

Zawody powiatowe -III miejsce                                                     

PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW

13.01.2011

Gim   nr 1



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2               26:4
Gim 1 - Gim 3              38:13    
Gim 3 - Gim 2              12:18


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr     1
2. Gimnazjum nr     2
3. Gimnazjum nr     3

Skład zwycięskiej drużyny:
WOJTEK CHLEBDA, JAKUB PIOTROWSKI, ŁUKASZ PAŁKA, ADRIAN SPYTKOWSKI, PRZEMYSŁAW WITEK, MARCIN DUMANOWSKI, DAMIAN SOBÓL, BARTŁOMIEJ MROWIEC
Opiekun: Edyta Dęsoł
Zawody powiatowe - I miejsce
Zawody rejonowe - III miejsce

MINI PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW


SP. 8




KOLEJNOŚĆ:

1.  SP  8
2.  SP  6
3.  SP  Dulowa
4.  SP  4 
5.  SP  Bolęcin 

Skład zwycięzców:
MUSIAŁ PIOTR, JASIŃSKI ROGER, DULEBA NORBERT, STAŚKO JAN, KULAWIK KAROL, BRZÓZKA ALEKSANDER, BATKO JAKUB, SOJA KRZYSZTOF, DULEBA DAWID
Opiekun:

JACEK PAJĄK
Zawody powiatowe -  III miejsce

PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT

14.01.2011

Gim   nr 1



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2            21:10  
Gim 1 - Gim 3            10:13 
Gim 3 - Gim 2             2:15
   

KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    3
2. Gimnazjum nr    1
3. Gimnazjum nr    2

Skład zwycięskiej drużyny:

ANITA JELEŃSKA, KLAUDIA ROZMUS, KAROLINA ROZMUS, JUSTYNA TRĘBACZ, KATARZYNA PABIS, MAGDA KOŁODZIEJSKA, DOMINIKA ZWOLIŃSKA, DOMINIKA KOŁODZIEJ, NATALIA TRAFIAŁ.GURGUL PATRYCJA

Opiekun: Marcin Kasprzyk
Zawody powiatowe - I miejsce
Zawody rejonowe - III miejsce
MINI PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT


SP. 8



KOLEJNOŚĆ:
 

1.  SP  8
2.  SP  4
3.  SP  6
4.  SP  Młoszowa
5.  SP  Dulowa
6.  SP  Psary

Skład zwycięzców:

ZAJĄC SARA, ROZMUS KAROLINA, FELIKSIK PAULINA, POMPER EMILIA, BRANIA OLA, PORZUCEK MONIKA, URBAŃCZYK SARA, STAWARZ ZUZANNA, KOSNO MARIA, SZCZEPANIK IZA
Opiekun: ZIMNY MAŁGORZATA
Zawody powiatowe -  III  miejsce

PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW

8-03-2011







Gim nr 3

 

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2        0:2        
Gim 1 - Gim 3        0:2     
Gim 3 - Gim 2        0:2      


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr      2
2. Gimnazjum nr      3
3. Gimnazjum nr      1

Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekunowie: ADAM GROMADZIK
Zawody powiatowe - II miejsce
 

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.


HALA
 ,,ZBYSZEK"



 


DZIEWCZĘTA:

1.      1. GĄSIOR ROKSANA          MYŚL
2. PYTLIK DOMINIKA          CZYŻ
3. WOJCIECHOWSKA JUSTYNA
4. BANASIK AGNIESZKA     PSARY
5. STOPKA JOANNA            CZYŻ
   GONDEK NATALIA           CZYŻ

 

 

 


CHŁOPCY

1.     1. ZAJĘCKI PAWEŁ            CZYŻÓWKA
2. DULEBA DAWID             SP 8
3. PŁECKI KAMIL               SP 4
4. GAŁDECKI MATEUSZ     SP 4

5. KASPRZYK MICHAŁ       MYŚL 
    CYBULSKI ERNEST       MYŚL

PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT


7.03.2011






Gim nr 3

 

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2            2 : 0 
Gim 1 - Gim 3            0 : 2
Gim 3 - Gim 2            2 : 0

KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr     3
2. Gimnazjum nr     1
3. Gimnazjum nr     2
 
Skład zwycięskiej drużyny:
ROZMUS KAROLINA, ROZMUS KLAUDIA, JELEŃSKA ANITA, KOŚCISZ ANNA, TRĘBACZ JUSTYNA, KANCZAK OLA, KUBICKA SYLWIA, KOZYRA SANDRA, PUCHLESKA MAGDA
Opiekun: Dariusz Stryjniak
Zawody powiatowe - III miejsce
 

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY



HALA
 ,,ZBYSZEK"

DZIEWCZĘTA:

KOLEJNOŚĆ:

1  PSP  CZYŻÓWKA
2. SP  8
3.
4. 
5.
   

CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:

1   PSP  CZYŻÓWKA

2.  SP  8
3.  SP  4
4.  SP PŁOKI
5.  SP MYŚLACHOWICE

   

    
 

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.


G 1
Trzebinia


CHŁOPCY:

1. FRĄCZEK  ŁUKASZ        G 2
     powiat 1 miejsce
2. MICHALSKI DAWID        G 2
      powiat 5 miejsce
3. ZYBIŃSKI ADRIAN         G
4. MALCZYK KUBA            G
5. FELIKSIK GRZEGORZ     G
    SKOTNICZNY MATUSZ  G 3
       powiat 4 miejsce

 

DZIEWCZĘTA:

1. BIŁKA                    G 1
2. DORYNEK              G 1
3. DĄBEK                   G 1
4. KASPRZYK             G 1
5. KANCZAK OLA       G 3
    WLK                       G

 
KOMETKA
CHŁOPCÓW

25-02-2011

SP. DULOWA


 


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1. SP DULOWA
2. SP 8
3. SP MŁOSZOWA
4. SP 4

Opiekun :

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY

G 1
Trzebinia


DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr   1
 
     Dorynek, Biłka, Dąbek
 
Zawody powiatowe -II mce   
2. 
Gim nr   3
     
3. 
Gim nr   2

CHŁOPCY:

1. 
Gim nr    2
 
    Frączek, Michalski
   
Zawody powiatowe -I mc
   
Zawody rejonowe   -I mce
2.  Gim nr    3
   
Zawody powiatowe -II mc
   
Zawody rejonowe -III mce
3. 
Gim nr    1

KOMETKA
DZIEWCZĄT

23-02.2011

SP. DULOWA


 


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1.  SP MŁOSZOWA
2.  SP 4
3.  SP PSARY
4.  SP DULOWA
 
Opiekun : Ryszard Baster

BADMINTON
DZIEWCZĄT


Gim   nr 1





WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                 
Gim 1 - Gim 3                      
Gim 3 - Gim 2                


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    
2. Gimnazjum nr       
3. Gimnazjum nr    

Skład zwycięzców:

Opiekun :

UNIHOKEJ
CHŁOPCÓW


SP. 3




 

Gr A:
SP MYSLACHOWICE - SP DULOWA  5:4
SP 8 - ZSP MLOSZOWA  8:3
SP MYŚLACHOWICE  - SP 8  0:2
SP DULOWA - ZSP MLOSZOWA   7:1
SP MYSLACHOWICE - ZSP MLOSZOWA   9:0
SP DULOWA - SP 8  2:2

Gr.B
SP3 -SP6  6:0
SP6 - SP4 3:1
SP 3 -SP4 5:0

PÓŁFINAŁY:
SP 8 - SP 6  1:2
SP MYSLACHOWICE - SP 3   0:7
MECZ O 3 MIEJSCE:
SP MYSLACHOWICE - SP 8   3:0
FINAL:
SP 3 -SP 6 5:1

Zawody wojewódzkie - III miejsce !

BADMINTON
CHŁOPCÓW


Gim   nr 1




WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                       
Gim 1 - Gim 3                            
Gim 3 - Gim 2                    


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr   
2. Gimnazjum nr   
3. Gimnazjum nr   

Skład zwycięzców:

Opiekun :
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


SP. 3




 



SP 4 - SP DULOWA  1:6
SP 3 - ZSP MLOSZOWA   11:0
SP 4 - ZSP MLOSZOWA  0:1
SP DULOWA - SP 3  0:6
SP 3 - SP 4  12:1
SP DULOWA - ZSP MLOSZOWA  2:1

klasyfikacja:

1. SP 3
2. SP DULOWA
3.ZSP MLOSZOWA
4. SP 4

Zawody wojewódzkie - I miejsce !

DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE



Gim   nr 1

DZIEWCZĘTA:

1.  Gim     1
2.  Gim     3
3.  Gim    

Skład zwycięzców:
 
CHŁOPCY:

1.  Gim    1
2.  Gim    3
3.  Gim       

Skład zwycięzców:
 
DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE



SP. 6


CHŁOPCY

KOLEJNOŚĆ:
 
1.
2.
3.
4.
5.

DZIEWCZĘTA


KOLEJNOŚĆ:

1.
2.
3.
4.
5.
6.    
PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW


Siersza

WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2        2-3            
Gim 1 - Gim 3        4-5          
Gim 3 - Gim 2        1-2      


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr      2
2. Gimnazjum nr      1
3. Gimnazjum nr      3 

Zawody powiatowe  - 

Skład zwycięzców:
Opiekun : Adam Gromadzik

MINI PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW


Młoszowa





KOLEJNOŚĆ:

1. SP   6
2. SP   8 
3. SP   Płoki 
4. SP   4 
5. SP   Dulowa  
6. SP   3 
7. SP   Młoszowa 
8. SP   Myślachowice 
9. SP   4 

Zawody powiatowe  - III  miejsce
                

Opiekun :

PIŁKA
NOŻNA
HALOWA
DZIEWCZĄT



Gim   nr 1

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2              7:1          
Gim 1 - Gim 3              1:1               
Gim 3 - Gim 2              6:1


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr       1
2. Gimnazjum nr       3
3. Gimnazjum nr       2 

Zawody powiatowe -  II miejsce

Skład zwycięskiej drużyny:
Opiekun: Piotr Sitko

 PIŁKA NOŻNA
HALOWA
DZIEWCZĄT



SP. 8

KOLEJNOŚĆ:

1. SP.  3
2. SP   Psary
3. SP.  Młoszowa
4. SP   8
5. SP   4
6. SP Dulowa


Zawody powiatowe -   miejsce
Opiekun:

Skład zwycięskiej drużyny:
 
4-BÓJ
LA



Gim   nr 2



DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr  
 
  
2.  Gim nr  
   
3.  Gim nr  

NAJLEPSZE WYNIKI
60m


Skok w dal


Pchnięcie kulą


 

CHŁOPCY:

1.  Gim nr   
 
  
2.  Gim nr   
   
3.  Gim nr   

NAJLEPSZE WYNIKI
60m


Skok w dal


Pchnięcie kulą
 

4-BÓJ
LA


Siersza



CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:

1.  SP 6
2.  SP MYŚLACHOWICE
3.  SP 8
4.  SP DULOWA
5.  SP  4



 

DZIEWCZĘTA

KOLEJNOŚĆ:

1. SP 6
2. SP DULOWA
3. SP 8
4. SP 4
5. SP MYŚLACHOWICE



 

PŁYWANIE
INDYWID.





 

DZIEWCZĘTA:

GRZBIET

1.PEREK PAULINA          G3     42,12
2.SUŚLIK KASIA             G1     49,85
3.REJDYCH MARTYNA   G3
     49,87
4.KIEŁKOWICZ KAMILA G1     51,40
5.ZAJĄC AGATA             G1     51,66
6.KOŁODZIEJ DOMINIKA G3     55,00

DOWOLNY
1 TRĘBACZ JUSTYNA     G3    43,06
2 PYTKO AGNIESZKA     G3    44,35
3 LASOŃ AGNIESZKA     G3    48,06
4.DZIEŃ KAROLINA        G3    51,63
5.SUMERA HANNA         G1    55,46
6 ŚCIBOR KLAUDIA        G1   56,90

KLASYCZNY
1 PABIS KASIA               G3     46,66
2 KOCÓJ MARCELINA    G1     54,56
3 GRĄDZKA GRAŻYNA  G1     1,00
4 FITASZ KASIA             G1    1, 05


DELFIN
1 SZKOLAK MICHALINA  G3    41,50


 

CHŁOPCY:

GRZBIET

1 PAJĄK ŁUKASZ            G1    42,56
2 WOJAS WOJTEK          G1    44,50
3 CHLEBDA WOJTEK      G1    45,38
4 DOLEGŁO DANIEL        G3    45,53
5 REJDYCH TOMASZ      G3    49,19
6 MATYSEK ERNEST      G3   52,97

DOWOLNY
1. FILIPCZYK MATEUSZ G3    28,78
2 KŁECZEK MATEUSZ    G3    35,48
3 KALETA WOJTEK        G1    36,41
4 WOLAS SEBASTIAN    G3    36,84
5 SZOTA PIOTR              G1   39,60
6 JEDYNAK MARCIN      G1    40,38

KLASYCZNY
1 SZOSTEK FILIP            G3    39,84
2 PIOTROWSKI JAKUB   G1    43,91
3 MROWIEC BARTEK     G1    45,47
4 BORKOWSKI ARTUR   G1    46,34

DELFIN
1 DORAK MATUSZ         G1     32,87
2 CIEPILA MATEUSZ      G3     46,66

 

PŁYWANIE
INDYWID.

 

CHŁOPCY:

KLASYK
1.STAŚKO JAN                 SP8      50,85
2.KUREK BARTOSZ         SP6      57,03
3.DZIADZIO DAMIAN       SP6      57,97
4.OBRYCKI KASPER        SP3      58,46
5.NOWORYTA JAKUB     SP3     1,04,54
6.SPYT MIKOŁAJ            BOL    1,04,59

GRZBIET
1.TANISTRA ADRIAN       MYŚ    44,56
2.SIEMEK ALBERT           SP 6     45,48
3.WYLIGAŁA KAROL        SP6     46,70
  powiat       III mce                       43,10
4.PASOŃ BARTEK            MYŚ    49,16
5.HARWES MICHAŁ         SP6      49,96
6.GÓRCKI DOMINIK         SP4      54,00

DOWOLNY
1.SKRZYPEK JAKUB        SP6       36,43
  powiat       IV mce                        35,14
2.BESTOCH ALEKSAN     MŁO     37,75
3.KULAWIK KAROL         SP8       42,15

4.JEŻOWSKI BARTEK      SP6       42,35
5.DWORAK MARCEL       SP3       43,66
6.JĘDZREJCZYK DAMIANSP8       48,41

DELFIN
1.MARCZUK SZYMON       SP3     41,22
   powiat       III mce                       40,95
2.PRUSAKIEWICZ JAKUB  SP6     42,03

DZIEWCZĘTA:

KLASYK
1.GĄSIOR ZUZANNA          DUL     46,78
  powiat       II mce                           44,36
2.ŚCIGAJ MAGDA              SP6      54,59
3.MAJ GABRIELA              SP3      56,38
4.MICHALSKA MONIKA    SP6     1,00,78
5.KORBIL NATALIA          SP8     1,06,20
6.KOCZUREK WERONIKA MYŚ   1,06,75

GRZBIET

1.KOŹBIAŁ ZUZANNA         DUL    42,25
  powiat       I mce                            40,66
2.KOSIŃSKA SANDRA        SP6      53,11
  powiat       III mce                          48,84
3.MASZTALER MAJA         SP3      56,88
4.POCHROŃ IZA                 MŁO    58,09
5.JANAS OLA                     MŁO    58,54
6.CZARNECKA JUSTYNA   BOL    59,36 


DOWOLNY

1.WOCH PAULINA              DUL     38,40
  powiat       II mce                           37,57
2.ZAJĄC SARA                   SP8      41,31
  powiat       III mce                          40,43
3.WIATER ANGELIKA        SP3      43,44
4.MANIK MARTA               SP6      51,22
5.GĄSIOR NATALIA           DUL     51,72
6.SIEMEK KAROLINA         SP3      52,16



DELFIN
 

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 8 x 50m


 

DZIEWCZĘTA:
1. GIMNAZJUM NR  3   6,17,72
2. GIMNAZJUM NR  1   8,01,00

   

CHŁOPCY:
1. GIMNAZJUM NR   1  5,46,44

    

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 8 x 50m


 
CHŁOPCY

1. SP  6                             6,19,19
  powiat       II mce                6,15,97
2. SP  3                             7,38,89
3. SP  DULOWA            9,24,22

DZIEWCZĘTA

1. SP   6                        7,55,50
  powiat       II mce            7,39,59
2. SP   3                        8,12,46
3. SP   DULOWA       8,13,34
 

  GRY I
ZABAWY


SP. 8

KLASA  II

1. SP   8
zaw wojew 3 mce
2  SP   3 
3. SP   6 
 

KLASA III

1.  SP   6
2   SP   8 
3.  SP   3 
KLASA IV

1. SP    8
zaw wojew 3 mce
2. SP    3 
3. SP    6 
 
KLASA V

1. SP     3
2. SP     8 
3. SP     6