WYNIKI ZAWODÓW W ROKU
                                SZKOLNYM  2009/2010
    
         
 

         
                             

GIMNAZJA

SZKOŁY PODSTAWOWE

INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE



Gaj

29.09.2009

DZIEWCZĘTA:

KLASA I
1 MICHALISZYN MICHALINA G1
  
 powiaty IV  mce
2.BUTY ŻANETA G2
   
 powiaty I  mce
3.ROZMUS KAROLINA G3
   
 powiaty VII mce
4.MATUSIK NADIA G2
5.GĘDOŚ ANNA G3
6.KIEŁKOWICZ KAMILAG1              
7.ROZMUS KLAUDIA G3

KLASA II
1.HABIERSKA PATRYCJA G2
 
     powiaty  I  mce
2.NIEMCZYK OLA G1
 
     powiaty  VI mce
3.GIEREK JUSTYNA G1
4.BURY ANGELIKA G2
   
  powiaty IV  mce
5.SZKALARCZYK ANETA G1
     
powiaty VIII  mce
6.DĄBK ROZALIA G1
7.KUŹNICKA KLAUDIA G2

KLASA III
1.TURAKIWICZ KARINA G1
    
 powiaty I  mce
2.CHECHELSKA KLAUDIA G1
    
 powiaty III  mce
3.MENCEL IZA G1
4.WARZECHA ADA G1
    
 powiaty VII  mce
5.DZIADEK LAURA G1
    
 powiaty VI  mce
6.KŁECZEK KLAUDIA G2
7.GASPAR GABRIELA G3

CHŁOPCY

KLASA I
1.LIZOŃCZYK BARTEK G2
    
 powiaty IV  mce
2.GĄSIOR ŁUKASZ G3
3.WOJTUSIK KAMIL G1
    
 powiaty V  mce
4 STUPNICKI JAN G3
5.JĘDRZEJCZYK KAROL G1
6 HOJNA PAWEŁ G1 
7.PISKORA DOMINIK G2

KLASA II

1.BARCIK DAMIAN G3
    
 powiaty II  mce
2.PIOTROWSKI JAKUB G1
    
 powiaty III  mce
3.NOWORYTA PATRYK G3
    
 powiaty VI  mce
4.WALLENTIN MATEUSZ G3
5.JAROMIN MARCIN G3
    
 powiaty V  mce
6.REJDYCH TOMASZ G3
    
 powiaty VII mce
7.BULANDA PAWEŁ G1

KLASA III
1.PRZYKORZYŃSKI BARTEK G1
    
 powiaty  I  mce
2.PAJĄK JAKUB G3
    
 powiaty  II  mce
3.KĘPKA BARTEK G1
    
 powiaty  V  mce
4.BIAŁOŃ AREK G3
    
 powiaty  VII mce
5.TARASKA ADRIAN G3
6.ZIĘBA RAFAŁ G2
7.SZCZEPAŃSKI GRZEGORZ G2

 

INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE



24.09.09

Gaj



DZIEWCZĘTA - kl IV:

1. KOSNO MARIA SP 8
   
 powiaty V  mce
2. MASZTALER MAJA SP  3
3. GŁOWNIA WIKTORIA BOLĘCIN
    
 powiaty VII  mce
4. STAWARZ ZUZANNA SP 8
5. ZAJĄC SARA SP 8
6  GĄSIOR ZUZANNA DULOWA
    
 powiaty VIII  mce          

DZIEWCZĘTA - kl V:

1. BURY MAŁGORZATA SP 6
   
 powiaty II  mce
2. STUPNICKA WERONIKA DULOWA
3. ŚCIGAJ MAGDA SP6
   
 powiaty III  mce
4. POŻNIAK WERONIKA SP 3
   
 powiaty VII  mce
5. PORĘBSKA PAULINA SP 3
6. CICHY OLIWIA SP4
 

DZIEWCZĘTA - kl VI:

1. GŁOGOWSKA EMILIA SP 3
2. ZMARZŁY PAULINA SP 4
3. JACHNA JUSTYNA SP 8
4. KOSNO AGNIESZKA SP 8
5. MILECKA KASIA SP 8
6. GURGUL PATRYCJA PSARY

 

CHŁOPCY - kl IV:

1. REJDYCH KAMIL SP 6
   
 powiaty III  mce
2. SIEPRAWSKI DOMINIK BOLĘCIN
3. PARDYL DOMINIK SP 4
4. MENDEL ARTUR SP 8
5. SOCHACKI ŁUKASZ SP 6
   
 powiaty VII  mce
6. MARCZUK SZYMON SP 3



CHŁOPCY - kl V:

1. KUREK BARTEK SP 6
2. GŁUCH KAMIL SP 6 
3. MACIOŁ DAMIAN MŁOSZOWA
4. DROZDEK JAKUB DULOWA
   
 powiaty V  mce
5. PATER DOMINIK BOLĘCIN
   
 powiaty II  mce
6 KUSEK MATEUSZ SP 8



CHŁOPCY - kl VI:

1. NOWAK SZYMON SP 3
   
 powiaty I  mce
2. RAŹNIAK RAJMUND MŁOSZOWA
   
 powiaty II  mce
3. BUGAJSKI AREK SP 8
   
 powiaty V  mce
4. REJDYCH WOJTEK MYŚLACHOWICE
5. ZAJĄC DAREK PSARY
6. PROKOP DANIEL SP 3

 

PIŁKA
NOŻNA HALOWA



23-10-2009





Gim nr 1


WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2         6:8
Gim 1 - Gim 3         4:8
Gim 3 - Gim 2         6:2   
KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr   3
2. Gimnazjum nr   2
3. Gimnazjum nr   1

Zawody powiatowe -  I  miejsce
Zawody rejonowe -  I  miejsce

Zawody wojewódzkie - II miejsce  !!!

Skład zwycięzców:
PAJĄK KRZYSZTOF, PAJĄK JAKUB, MALCZYK ARTUR, KURZYMSKI DAMIAN, OKARMUS MATEUSZ, WALLENTIN MATEUSZ, PIĘDEL DANIEL, GŁUCH WOJTEK, GĄSIOR MICHAŁ, BARCIK DAMIAN, KURDZIEL TOMASZ

Opiekun :  Marcin Kasprzyk

 

PIŁKA
NOŻNA HALOWA






SP.8

 FINAŁY:

 SP 8 - SP 3    12-3
 SP8 -  SP 6      6-3
 SP 6 - SP 3      3-3

KOLEJNOŚĆ:

1. SP 8
2. SP 6
3. SP 3
4. SP 4
5. SP MŁOSZOWA
6. SP PSARY 
7. SP DULOWA 
8. SP BOLĘCIN
9. SP MYŚLACHOWICE

                         
                                            
Skład zwycięzców:

Opiekun : Jacek Pająk

Zawody powiatowe -  I  mce
Zawody rejonowe -  I  miejsce
Zawody wojewódzkie - III miejsce  !!!
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


Gim   nr 3

21-10-2009



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2         10 : 0 
Gim 1 - Gim 3           3:2 
Gim 3 - Gim 2         10 : 1   

KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr   1
2. Gimnazjum nr   3 
3. Gimnazjum nr   2 

Zawody wojewódzkie  -  V   miejsce !!!
Skład zwycięskiej drużyny:
NAJBAR PAULINA, SOROKOSZ MONIKA, WARZECHA ADRIANNA, TURAKIEWICZ KARINA, CHROSTEK SONIA, MICHALISZYN MICHALINA, MENCEL IZA, NOWAK KAMILA, KIEŁKOWICZ KAMILA, BDNARZ OLIWIA, GIEREK JUSTYNA, KĘPKA OLIWIA, MURAS MAGDA, NIEWOLIK PATRYCJA

Opiekun : Mariusz Brzózka
 

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT




SP. 6


KOLEJNOŚĆ:

  1. SP 3

  2. SP 4

  3. SP 6

  4. SP MŁOSZOWA

  5. SP 8

  6. SP DULOWA

Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun:

Zawody powiatowe -   miejsc

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW


Gim  nr 3

21-10-2009


WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2          5:4
Gim 1 - Gim 3          3:2 
Gim 3 - Gim 2          6:2 


KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr   1 
2. Gimnazjum nr   3 
3. Gimnazjum nr   2 

Skład zwycięskiej drużyny: HOJNA TOMEK, HOJNA PAWEŁ, JĘDRZEJCZYK KAROL, BIAŁY MICHAŁ, ZYBIŃSKI ADRIAN, DĄBEK RAFAŁ, FUNDAKOWSKI PATRYK, PAŁKA, ŁUKASZ, PRZYKORZYŃSKI BARTOSZ, KACZARA JKUB, MAKANOWSKI MICHAŁ, KĘPKA BARTOSZ

Opiekun : Edyta Dęsoł
 

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW




SP. 3




 


KOLEJNOŚĆ:

  1. SP MŁOSZOWA
  2. SP 6
  3. SP 8
  4. SP 3
  5. SP DULOWA


Skład zwycięzców:



Opiekun: Ryszard Baster

Zawody powiatowe -III miejsce                                                     

PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW

7.01.2010

Gim   nr 3



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2             13:12   
Gim 1 - Gim 3               8:18     
Gim 3 - Gim 2             14:18     


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr     2
2. Gimnazjum nr     3
3. Gimnazjum nr     1

Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun: Adam Gromadzik
Zawody powiatowe - II  miejsce

MINI PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW


SP. 8




KOLEJNOŚĆ:

1.  SP  6
2.  SP  DULOWA
3.  SP  MŁOSZOWA
4.  SP  8
5.  SP  4

Skład zwycięzców:
MAŁOCHA RAFAŁ, MARTYNIAK JAN, KUCHTA WOJTEK, KUREK SZYMON, MAZURKIEWICZ DAWID, KOCOT MATEUSZ, MOTYKA BARTEK, GŁUCH KAMIL, DZIADZIO DAMIAN, SOCHACKI ŁUKASZ.
Opiekun:

AGNIESZKA ŁĄCZKA
Zawody powiatowe -  miejsce

PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT

7.01.2010

Gim   nr 3



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2               30:16
Gim 1 - Gim 3                7:10
Gim 3 - Gim 2                15:8
   

KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    3
2. Gimnazjum nr    1
3. Gimnazjum nr    2 

Skład zwycięskiej drużyny:
ANITA JLEŃSKA, KAROLINA ROZMUS, JUSTYNA TRĘBACZ, KLAUDZIA ROZMUS, KASIA GÓRSKA, MICHALINA SZKOLAK, OLA BASIAK, SANDRA KOZYRA, DOMINIKA ZWOLIŃSKA, KAROLINA TRĘBACZ

Opiekun: Marcin Kasprzyk
Zawody powiatowe - II miejsce
 
MINI PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT


SP. 8

30.11.2009

KOLEJNOŚĆ:
 

1.  SP  4
2.  SP  MŁOSZOWA
3.  SP  8
4.  SP  DULOWA
5.  SP  3
6.  SP  6

Skład zwycięzców:
WERONIKA KUCHTA, PORWIT PAULINA, CICHY OLIWIA, ZENDROWSKA OLIWIA, CELIŃSKA ELŻBIETA, KONAS ANNA, JANAS ROKSANA, MIERZWA ALEKSANDRA, MIKOŁAJEK DAGMARA, WRONA PAULINA

Opiekun:

TOMASZ BAUDLER

Zawody powiatowe -   miejsce

PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW








Gim nr 1

19..02.2010

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2               2:0 
Gim 1 - Gim 3               0:2      
Gim 3 - Gim 2               1:2


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr      3
2. Gimnazjum nr      1
3. Gimnazjum nr      2

Skład zwycięskiej drużyny:
DUDEK MICHAŁ, PAJĄK JAKUB, GŁUCH WOJTEK, REJDYCH TOMASZ, PIĘDEL DANIEL, BIAŁOŃ AREK, PAJĄK KRZYSZTOF, KOŁODZIEJ WIKTOR, KACZKA PIOTR, KURDZIEL TOMASZ

Opiekunowie: Dariusz Stryjniak, Marcin Kasprzyk
Zawody powiatowe - II  miejsce
 

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.


HALA
 ,,ZBYSZEK"



 


DZIEWCZĘTA:

1.      1. AGNIESZKA KĘPKA - CZYŻÓWKA
    
powiat  mce
2. OLIWIA ZENDROWSKA - SP 4
    
powiat  mce
3. DOMINIKA PYTLIK - CZYŻÓWKA
4. KAROLINA REJDYCH - PŁOKI
5. SAMANTA ŁABUZEK - MŁOSZ
    ROKSANA GĄSIOR - MYŚLACH



 

 


CHŁOPCY

1.      1.ŁUKASZ FRĄCZEK - CZYŻÓWKA
    
powiat  mce
2. PAWEŁ ZAŁĘCKI - CZYŻÓWKA
    
powiat mce
3.  DAWID DULEBA - SP 8
4.  EMIL CZERW - SP 4

5.  KRYSTIAN KOCOT - CZYŻÓWKA
    
PRZEMYSŁAW GAWĘCKI - PŁOKI

PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT









Gim nr 1

19..02.2010

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2        2:0      
Gim 1 - Gim 3        2:1        
Gim 3 - Gim 2        2:1 

KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr     1
2. Gimnazjum nr     3
3. Gimnazjum nr     2
 
Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun: Mariusz Brzózka
Zawody powiatowe -III miejsce
 

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY



HALA
 ,,ZBYSZEK"

DZIEWCZĘTA:

KOLEJNOŚĆ:

1   SP CZYŻÓWKA
    powiat  mce
2.  SP  3
      powiat mce
3. SP  4
4. SP PŁOKI
5. SP MLOSZOWA
    SP  8
7. SP MYŚLACHOWICE
    SP PSARY

CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:

1   SP CZYŻÓWKA
    powiat  mce
2.  SP PŁOKI
      powiat mce
3. SP PSARY
4. SP  8
5. SP MYŚLACHOWICE
    SP  4
7. SP MŁOSZOWA
    SP  3

    
 

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.


Opoka
Trzebinia


CHŁOPCY:

1. G2
    powiaty  I  mce
2. G2
3. MATEUSZ SKOTNICZNY  G3
4. G1
5. G2
6. G1

 

DZIEWCZĘTA:

1. G1
    powiaty  II  mce
2. G2
3.PAULINA KOWALSKA     G3
4. G1
5. G1
6. G2

 
KOMETKA
CHŁOPCÓW


SP. DULOWA


 


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1. SP  DULOWA
     Barcik Wojciech, Głuch Jakub, Głuch Michał, Drozdek Jakub.
2. SP  MŁOSZOWA
3. SP  8
4. SP  3

Opiekun : Agata Krawczyńska

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY


Opoka
Trzebinia


DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr   1
 
 
2. 
Gim nr   2
     
3. 
Gim nr   3

CHŁOPCY:

1. 
Gim nr   2
 
 
2.  Gim nr   1

3. 
Gim nr   3

KOMETKA
DZIEWCZĄT


SP. DULOWA


 


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1. SP  4
     Zendrowska Oliwia, Janas Roksana, Wrona Paulina, Konas Anna.
2. SP  DULOWA
3. SP MŁOSZOWA
4. SP 8
 
Opiekun : Tomasz Baudler

BADMINTON
DZIEWCZĄT


Gim   nr 1





WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                 
Gim 1 - Gim 3                      
Gim 3 - Gim 2                


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    
2. Gimnazjum nr       
3. Gimnazjum nr    

Skład zwycięzców:

Opiekun :

UNIHOKEJ
CHŁOPCÓW


SP. 3




 


KOLEJNOŚĆ:

1. SP 3
   
Zawody wojewódzkie - III miejsce !
2. SP MŁOSZOWA
3. SP 6
4. SPBOLĘCIN

kolejne lokaty:
SP8, SP PSARY, SP MYŚLACHOWICE, SP LGOTA, SP DULOWA
 

BADMINTON
CHŁOPCÓW


Gim   nr 1




WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                       
Gim 1 - Gim 3                            
Gim 3 - Gim 2                    


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr   
2. Gimnazjum nr   
3. Gimnazjum nr   

Skład zwycięzców:

Opiekun :
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


SP. 3




 


KOLEJNOŚĆ:

1. SP DULOWA
   
Zawody wojewódzkie - III miejsce !
2. SP 3
3. SP LGOTA
4. SP PSARY


kolejne lokaty:
SP4, SP MŁOSZOWA, SP 8,  SP MYŚLACHOWIC, SP 6

Skład zwycięzców:

Opiekun :

DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE



Gim   nr 1

DZIEWCZĘTA:

1.  Gim     1
     powiat   II  mce
2.  Gim     2

 

3.  Gim     3

Skład zwycięzców:
 
CHŁOPCY:

1.  Gim        1
 
    powiat   II  mce
2.  Gim        3
      powiat   I   mce
3.  Gim        2

Skład zwycięzców:
 
DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE



SP. 6


CHŁOPCY

KOLEJNOŚĆ:
 
1.
2.
3.
4.
5.

DZIEWCZĘTA


KOLEJNOŚĆ:

1.
2.
3.
4.
5.
6.    
PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW


Siersza

WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2            4:1            
Gim 1 - Gim 3            3:0          
Gim 3 - Gim 2            5:1        


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr      3
2. Gimnazjum nr      1
3. Gimnazjum nr      2 

Zawody powiatowe  -  I  miejsce
Zawody rejonowe  -  III  miejsce
Skład zwycięzców:
Pająk Krzysztof, Malczyk Artur, Kłeczek Mateusz. Filipek Krystian, Okarmus Mateusz, Kurzymski Damian, Wnuk Szymon, Rejdych Tomek, Piędl Daniel, Wilczek Paweł, Barcik Damian, Głuch Wojtk, Gąsior Michał, Wallentin Mateusz, Pająk Jakub, Kurdzil Tomasz, Kowalik Karol
Opiekun : MARCIN KASPRZYK, DARIUSZ STRYJNIAK

MINI PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW


MKS.Trzebinia




KOLEJNOŚĆ:

1. SP   8
2. SP   BOLĘCIN
3. SP   6 
4. SP   PSARY
5. SP   4
6. SP   3
7. SP   MŁOSZOWA
8. SP   MYŚLACHOWICE
9. SP   DULOWA

Zawody powiatowe  -  II miejsce
                

Opiekun : Jacek Pająk

PIŁKA
NOŻNA
HALOWA
DZIEWCZĄT

23-10-2009

Gim   nr 1

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2            5:0                
Gim 1 - Gim 3            3:2                   
Gim 3 - Gim 2            4:0 


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr       1
2. Gimnazjum nr       3 
3. Gimnazjum nr       2 

Zawody powiatowe -  I  miejsce
Zawody rejonowe -  III  miejsce

Skład zwycięskiej drużyny:
Opiekun: Łukasz Pałka

 PIŁKA NOŻNA
HALOWA
DZIEWCZĄT

15.10.2009

SP. 8

KOLEJNOŚĆ:

1. SP. DULOWA
2. SP 8 
3. SP.4
4. SP MŁOSZOWA
5. SP 3

Zawody powiatowe -  III  miejsce
Opiekun: Agata Krawczyńska 
Skład zwycięskiej drużyny:
Bartosik Justyna, Gąsiorek Nikola, Kołodziej Dominika,Pabis Katarzyna, Perek Paula, Kocjan Katarzyna, Stupnicka Weronika, Malczyk Martyna, Paulina Kasprzyk, Natalia Kowalska
4-BÓJ
LA



Gim   nr 2



DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr   2
 
  
2.  Gim nr   1
   
3.  Gim nr   3

NAJLEPSZE WYNIKI
60m
8,66  HABIERSKA PATRYCJA G2
9,03  TURAKIEWICZ KARINA G1
9,17  BURY ANGELIKA G2

Skok w dal
4,45  HABIERSKA PATRYCJA G2
3,98  BURY ANGELIKA G2
3,95  TURAKIEWICZ KARINA G1

Pchnięcie kulą
8,48  GÓRSKA KASIA G3
7,90  GAIDZIK KASIA  G3
7,81  HABIERSKA PATRYCJA G2


 

CHŁOPCY:

1.  Gim nr    3
 
  
2.  Gim nr    1
   
3.  Gim nr    2

NAJLEPSZE WYNIKI
60m
7,88  GŁUCH WOJCIECH G3
8,10  KAWALA KAMIL G2
8,11  DUDEK MICHAŁ G3

Skok w dal
5,24  KIERES MATEUSZ G2
5,13  PIOTROWSKI JAKUB  G1
5,06  GŁUCH WOJCIECH G3


Pchnięcie kulą
11,31  DUDEK MICHAŁ  G3
10,64  JEDYNAK ARTUR  G2
10,55  KIERES MATEUSZ  G2

4-BÓJ
LA


Siersza



CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:

1.  SP 8
2.  SP Młoszowa
3.  SP 3
4.  SP Myślachowice
5.  SP Bolęcin
6.  SP Dulowa
7.  SP 6 
8.  SP 4



Opiekun: Piotr Szybalski

DZIEWCZĘTA

KOLEJNOŚĆ:

1. SP Dulowa
2. SP 3
3. SP 8
4. SP 6
5. SP 4
6. SP Myślachowice
7. SP Bolęcin 
8. SP Młoszowa



Opiekun: Grzegorz Ginter

PŁYWANIE
INDYWID.





11.12.2009

DZIEWCZĘTA:

GRZBIET

1 MACIOŁ PAULINA G3          46,44 
   powiat  III  mce                      47,76
2.SUŚLIK KASIA G1                48,55  
   powiat VI mce                       51,14
3.ZAJĄC JUSTYNA G2            49,16
   powiat V mce                        50,64
4. KIEŁKOWICZ KAMILA G1   49,40


DOWOLNY
1.OPIAŁA JUSTYNA G3          37,10
   powiat  III mce                      37,64
2.MALCZYK OLA G3              43,13
   powiat  V mce                       43,48
3.DZIEŃ MONIKA G3              43,94
   powiat  VII mce                     45,93
4 TURAKIEWICZ KARINA G1 44,10


KLASYCZNY
1.CHECHELSKA KLAUDIA G1 42,99
   powiat   II  mce                      42,73
2.GAIDZIK KASIA G3              48,,62
   powiat  III mce                       49,52
3.TRĘBACZ KAROLINA G3     53,69
   powiat  IV mce                       54,02
4.WIDERA KAROLINA G1       54,43

DELFIN
1 SZKOLAK MICHALINA G3    40,53
   powiat   I  mce                       41,46
2 .BRZÓZKA JOANNA G1        55,40
   powiat   III  mce                     54,38


 

CHŁOPCY:

GRZBIET

1.DĘBSKI KAMIL G1                40,00
      powiat  II  mce                     38,85
2.PAJĄK ŁUKASZ G1               43,37
      powiat IV mce                     44,76
3.MALCZYK ARTUR G3          44,65
      powiat IV mce                     44,76
4 MARCISZ DAWID G3            49,69


DOWOLNY
1 ZIARNIK MICHAŁ G1            27,49
   powiat  II  mce                       27,95
2 MAZUR DAMIAN G3             33,71
   powiat  IV mce                       32,92
3.GĄSIOR PAWEŁ G3              36,91
   powiat  VI mce                       36,82
4.CHODACKI ADRIAN G1        37,80
   powiat  VII mce                      37,38

KLASYCZNY
1.PIOTROWSKI JAKUB G1      46,09
2 PAJĄK JAKUB G3                48,60
  powiat  III mce                       50,28
3 ZYBIŃSKI ADRIAN G1         52,82
  powiat  IV mce                       52,64
4 BIAŁOŃ AREK G3                56,06
  powiat  V mce                        55,09

DELFIN
1.GOŁĄB MACIEJ G2              34,72
2.DORAK MATEUSZ G1          39,27
  powiat  III  mce                       38,61
3.CIEPIELA MATEUSZ G3       49,30

PŁYWANIE
INDYWID.

 

CHŁOPCY:

KLASYK
1.SZOSTEK FILIP - MŁOSZOW     45,84
   powiat  I mce                               46,18
2.KUREK BARTOSZ - SP6             51,02
3.BESZTOCHA ALEKSAN - MŁ     51,39
4.STAŚKO JAN - SP8                    52,53
5.MARKIEWICZ KAMIL - SP8     1,00,34
6.NOWORYTA JAKUB -SP3        1,02,47

GRZBIET
1.MARCZUK SZYMON - SP 3        47,64
2.SIEMEK ALBERT - SP6              50,30
3.KAWALA BAROSZ - SP8            51,13
4.TANISTRA ADRIAN - SP8          52,18
5.MATYSEK ERNEST - SP8          52,92
6.HARWES MICHAŁ - SP6            58,29



DOWOLNY
1.FILIPCZYK MATEUSZ - SP8       33,55
   powiat  I mce                               32,26
2.SKRZYPEK JAKUB - SP6            41,22
   powiat  IV mce                             41,09
3.PROKOP DANIEL - SP3               44,10
4.JDYNAK MATEUSZ - MYŚL        44,47
5.JEŻOWSKI BARTOSZ - SP6        46,28
6.WOJAS WOJTEK - SP8               46,70


DELFIN
1.PRUSAKIEWICZ JAKUB - SP6  52,31
   powiat  IV mce                           49,14
2.KULAWIK KAROL - SP8           55,45

DZIEWCZĘTA:

KLASYK
1.GĄSIOR ZUZANNA - DULOWA    55,56
2.PABIS KASIA - DULOWA            55,81
   powiat  III mce                              50,24
3.STARZYCKA OLA - MŁO            58,77
4.ORAMUS NATALIA - MŁO        1,00,54
5.SPYT SABINA - SP6                  1,01,00
6.MADEJ GABRIELA - SP3           1,01,84

GRZBIET

1.KOSIŃSKA SANDRA - SP6          52,10
   powiat  II mce                               51,01
2.STRÓZIK JULIA - SP8                 53,24
   powiat  IV mce                              53,15
3.ŚCIBOR KLAUDIA - SP3              54,05
4.PYTLIK MAŁGORZA - SP6          54,25
5.BARTOSIK JUSTYNA -DUL         55,34
6.KOŁODZIEJ DOMINIKA - DUL      55,83
 

DOWOLNY

1.GOLIŃSKA IZA - SP4                   37,98
2.WOCH PAULINA -DULOWA        44,89
3.LASOŃ AGNIESZKA -SP8            45,42
4.ZAJĄC SARA - SP8                      46,91
5.PEREK PAULA - DULOWA           47,85
6.KAPES JULIA - SP8                      48,01



DELFIN
 

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 10 x 50m


11.12.2009

DZIEWCZĘTA:
1. GIMNAZJUM NR  3
    7,39
  powiat   II  mce          7,47,22
2. GIMNAZJUM NR  1
    9,01
  powiat   III  mce         8,47,88

3. GIMNAZJUM NR  2
    brak drużyny

CHŁOPCY:
1. GIMNAZJUM NR   1
    6,39
   powiat   III  mce         7,08,12
2. GIMNAZJUM NR   3
    7,10

3. GIMNAZJUM NR   2
     brak drużyny

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 8 x 50m


9.12.2009
CHŁOPCY

1. SP 8                         - 6,36,81
  powiat   II  mce          6,29,52
2. SP 6                         - 6,50,66
 powiat   III  mce          6,50,97
3. SP 3                         - 8,07,69

DZIEWCZĘTA

1. SP DULOWA         - 8,06,33
    powiat   II  mce         7,02,07
2. SP 3                          - 8,53,41
3. SP 6                          - 9,01,10
4. SP MŁOSZOWA   - 9,02,17

  GRY I
ZABAWY


SP. 8

KLASA  II

1. SP   8
wojewódzkie II mce
2  SP   6
3. SP   3
 

KLASA III

1.  SP   6
   
2   SP   3 
3.  SP   8 
KLASA IV

1. SP   6
 
2. SP   8
3. SP   3 
 
KLASA V

1. SP   3
   
 
2. SP   8
3. SP   6