WYNIKI ZAWODÓW W ROKU
SZKOLNYM  2018/2019
    

         
                   

IGRZYSKA DZIECI

IGRZYSKA MŁODZIEŻY

SZTAFETOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE

GAJ

28.09.2018



CHŁOPCY:


1. SP   Bolęcin
POWIAT   III   MIEJSCE
2. SP   8
POWIAT   V   MIEJSCE
3. SP   3 
4. SP   Czyżówka
 


 DZIEWCZĘTA

1. SP   8
POWIAT   II   MIEJSCE
2. SP   Czyżówka
POWIAT   VI  MIEJSCE
3. SP   3
4. SP   Bolęcin
 

SZTAFETOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE

GAJ

28.09.2018

Trzebinia


CHŁOPCY:


1. SP   8
 
POWIAT   I   MIEJSCE  !
 
WOJEWÓDZTWO  IV MCE !!!
2. SP   3
  POWIAT   IV MIEJSCE
3. SP   6
 


 DZIEWCZĘTA

1. SP   8
 
POWIAT   I  MIEJSCE  !
2. SP   3
 
POWIAT   IV  MIEJSCE
3. SP   Czyżówka
 

PIŁKA
NOŻNA HALOWA


17.10.2018

SP.8


29.10.2018


KOLEJNOŚĆ
1.  SP   Bolęcin
2.  SP   8
3.  SP   3
4.  SP   6
5.  SP   Czyżówka
6.  SP   4

                 

Zawody powiatowe - III miejsce
Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun: Rafał Zieliński

PIŁKA
NOŻNA HALOWA
CHŁOPCÓW


08.10.2018
SP.3

23.10.2018

14.11.2018

KOLEJNOŚĆ:

1.  SP   8
2.  SP   3
3.  SP   5   
4.  SP   Czyżówka 
5.  SP   Bolęcin
     SP   Dulowa
7.  SP   Młoszowa
     SP   Lgota
     SP   4
                                        
Skład zwycięzców:
Cwynar Gabriel  Duleba Hubert Gluch Oskar  Hano Michał Kaczmarczyk Dariusz Kalinowski Konrad Korcz Miłosz Kurek Patryk
Małocha Antoni Pucia Maciej Strycharski Kacper Wocial Jakub


Opiekun :
Marcin Kasprzyk
Zawody powiatowe - I  miejsce !
Zawody rejonowe - III miejsce

PIŁKA
NOŻNA
HALOWA
DZIEWCZĄT

18.10.2018

SP.8



8.11.2018


KOLEJNOŚĆ
1.  SP   3
2.  SP   6
3.  SP   BOLĘCIN
4.  SP   4
5.  SP   8
6.  SP   CZYŻÓWKA
7.  SP   DULOWA
                          

Zawody powiatowe - III miejsce

Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun: Paweł Raj

 PIŁKA NOŻNA
HALOWA
DZIEWCZĄT

15.10.2018

SP.3


POWIAT
22.10.2018

SP 3


KOLEJNOŚĆ:

1.  SP     3
2.  SP     Bolęcin
3.  SP     8
4.  SP     5
5.  SP     Dulowa
6. SP      Czyżówka

                                        
Skład zwycięzców:

Opiekun : Łukasz Pałka

Zawody powiatowe - II  miejsce
Zawody rejonowe -  miejsce

UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT

13.11.2018
1/2 woj

woj
12.12.2018

SP 3




WYNIKI:

KOLEJNOŚĆ:
1. SP    3
2. SP    DULOWA
3. SP    8
4. SP    BOLĘCIN
5. SP    CZYŻÓWKA


Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekun : Paweł Raj
1/2 Zawody wojewódzkie   III  miejsce
Zawody wojewódzkie II miejsce  !!!
 

UNIHOKEJ
CHŁOPCÓW

9.11.2018

SP. 8




 

KOLEJNOŚĆ:

1. SP   8         
2. SP   3
3. SP   Bolęcin
4. SP   Czyżówka

Opiekun: Katarzyna Franczyk

Skład drużyny:

Zawody wojewódzkie -   miejsce

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW

15.11.2018
1/2 woj

woj
13.12.2018
SP 3


KOLEJNOŚĆ:
1. SP    3
2. SP    BOLĘCIN
3. SP    8
4. SP    DULOWA
5. SP    CZYŻÓWKA
    
Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekun : Paweł Raj

1/2 Zawody wojewódzkie   III  miejsce
Zawody wojewódzkie IV miejsce  !!

UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT

7.11.2018



SP. 8




 

Kolejność końcowa:

1. SP   3          
2. SP   Dulowa 
3. SP   8
4. SP   5
5. SP   Bolęcin
6. SP   Czyżówka
7. SP   4


Opiekun: Edyta Dęsoł

Skład drużyny:
Zawody wojewódzkie półfinał (21.11.2018) - II  miejsce !!
Zawody wojewódzkie - I  miejsce  !!!

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW

SP
 Myślachowice

21.02.2019


WYNIKI:

KOLEJNOŚĆ
1. SP   3
2. SP   8
3. SP   Dulowa
4. SP   6
5. SP   Czyżówka
6. SP   Bolęcin
7. SP   4

Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun: Paweł Raj
Zawody powiatowe    IV  miejsce

PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW
11.02.2019



SP. 3

Chłopcy:

KOLEJNOŚĆ:
1. SP  6
2. SP  8
3. SP  3 
4. SP  5
5. SP  Młoszowa
6. SP  Czyżówka
7. SP  4 

Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun: Tomasz Witkowski
Zawody powiatowe -   miejsce

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT


SP
 Myślachowice

21.02.2019



WYNIKI:

KOLEJNOŚĆ:
1. SP    3
2. SP    8
3. SP    Bolęcin
4. SP    Dulowa
5. SP    4
6. SP    Czyżówka

Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekun: Paweł Raj
Zawody powiatowe III miejsce
 
 PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT

6.02.2019

SP. 3




 

KOLEJNOŚĆ:

1. SP  3
2. SP  8
3. SP  5
4. SP  4
5. SP  Czyżówka

Skład zwycięzców:


Opiekun: Łukasz Pałka

Zawody powiatowe - IV miejsce                                                     

MINI PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW
 22.03.2019


SP 8




 

 

KOLEJNOŚĆ:
1. SP    3
2. SP    8
3. SP    6
4. SP    Dulowa
5. SP    Bolęcin
6. PSP Czyżówka


Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekun: Paweł Raj
Zawody powiatowe -  miejsce
 PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW

6.03.2019

SP. 3





 


KOLEJNOŚĆ:

1.  SP      6
2.  SP      8
3.  SP      3

Skład zwycięzców:


Opiekun: Tomasz Witkowski


Zawody powiatowe       miejsce 

MINI PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT

21.03.2019
SP 8







 
KOLEJNOŚĆ:

1. SP     8
2. PSP  Czyżówka
3. SP     3
4. SP     Dulowa
5. SP     Bolęcin
    
 
Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun: Małgorzata Zimny, Piotr Szybalski
Zawody powiatowe -  II  miejsce
 PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT

7.03.2019

SP. 3




KOLEJNOŚĆ:

1.  SP     8
2.  SP     3
3.  SP     5
4.  SP     Czyżówka


Skład zwycięzców:


Opiekun: Adrian Piórko

Zawody powiatowe -  III  miejsce

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY

23.11.2018

HALA
,,ZBYSZEK"



DZIEWCZĘTA:

1.     1.  SP  CZYŻÓWKA
Zawody powiatowe I   miejsce
Zawody rejonowe III  miejsce
2.  SP  3
Zawody powiatowe III  miejsce
3.  SP  8
4.  SP  BOLĘCIN


 

CHŁOPCY

1.     1.  SP   CZYŻÓWKA
Zawody powiatowe II  miejsce
Zawody rejonowe  IV  miejsce

2.  SP   3 
Zawody powiatowe IV miejsce
3.  SP  BOLĘCIN
4.  SP  8

  
   

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY


21.11.2018
04.12.2018
rejon
12.12.2018

HALA
,,ZBYSZEK"




DZIEWCZĘTA:

1.     1.  SP  CZYŻÓWKA
Zawody powiatowe -  III  miejsce

2.  SP  3
Zawody powiatowe -  I  miejsce !
3.  SP  8


 


CHŁOPCY

1.     1.  SP  CZYŻÓWKA
Zawody powiatowe - I miejsce !
Zawody rejonowe   miejsce

2.  SP   8
Zawody powiatowe   II miejsce
3.  SP   3
4.  SP    BOLĘCIN
   

       
TENIS
STOŁOWY
INDYWID.

22.11.2018

HALA
,,ZBYSZEK"


DZIEWCZĘTA:


1.  NOWORYTA AMELIA - Czyżówka
    powiat I miejsce
    rejon  III miejsce !
 WOJEWÓDZTWO - 13 MIEJSCE !

2.  KLIWISON MAGDA - Czyżówka

3.  CHECHELSKA AMELIA Czyżówka
4.  ADAMCZYK MAJA Czyżówka
5.  PODKULSKA ELIZA Czyżówka
6.  KUREK ANTONINA Czyżówka


   
 


CHŁOPCY

1.  KRZEMIEŃ ADAM - Czyżówka
   powiat IV miejsce
2.  JEDYNAK ROBERT - Czyżówka
    powiat V miejsce
3.  ZAJĄC SEBASTIAN - Czyżówka
    powiat II miejsce
4.  PODCZASZY SZYMON - Czyżówka
5.  ZAJĄC PATRYK SP 3
6.  KUCIEL SZYMON Bolęcin



 

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.

20.11.2018

HALA
 ,,ZBYSZEK"



 

DZIEWCZĘTA:

1.  FIREK JUSTYNA SP 3
2.  NOWAKOWSKA OLIWIA - Czyżówka
    powiat III miejsce
3.  CHECHELSKA OLA - Czyżówka
4. ŚLUSARCZYK JULIA - Czyżówka
5. FIREK KAROLINA - Czyżówka
6. WOJCIECHOWSKA WERONIKA SP3
   
 

CHŁOPCY:

1. WÓJCIK KAMIL - Czyżówka
   powiat III miejsce

2. KASPRZYK MIŁOSZ - SP 3
    powiat I  miejsce  
3. MALCZYK PIOTR - Czyżówka
    powiat  II miejsce
4. STENWAK ADRIAN - Czyżówka
5. KALINOWSKI KONRAD SP 8
6. TYLEK KACPER SP 3

PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW


 

Mloszowa Orlik

 

PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW




SP 4


Orlik
Krystynów


WYNIKI:

KOLEJNOŚĆ:

Zawody powiatowe      miejsce  
Zawody rejonowe   miejsce
Skład zwycięzców:
Opiekun :

PIŁKA
NOŻNA
DZIEWCZĄT


10.05.2019

Mloszowa GAJ

KOLEJNOŚĆ:

1. SP         6
2. SP         8 
3. SP         3
4. SP         BOLĘCIN
5. SP         DULOWA
6. SP         4

 
   
DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE

8.05.2019

Stadion
Siersza



SP 6


DZIEWCZĘTA:

Grupa młodsza dziewczęta:

1. ADAMCZYK CZYŻÓWKA
2. AGAFON SP 3
3. ZABDER CZYŻÓWKA
4. WINIARSKA SP 3
5. TOMASZEWSKA CZYŻÓWKA


Grupa starsza dziewczęta:

1. KATACZYŃSKA SP 3
2. CHECHELSKA CZYŻÓWKA
3. MAJCHERCZYK SP 8
4. ŻAK SP 3
5. GAWLISZYN CZYŻÓWKA
CHŁOPCY:

Grupa młodsza chłopcy:


1. DUDEK CZYŻÓWKAA
2. REJDYCH SP 3
3. MATYCZ CZYŻÓWKA
4. WROŃSKI SP 3
5. KUBIK SP 3


Grupa starsza chłopcy:

1.BOBAK SP 8
2.WOŹNICZKO SP 3
3. SKOWRONEK SP 8
4. GODYŃ SP 3
5. PRZEWŁOCKI SP 3

 
DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE

8.05.2019


Stadion
Siersza

SP. 5



CHŁOPCY

KOLEJNOŚĆ:
 
1. PUCIA SP 8
powiat   III  mce
2. WÓJCIK CZYŻÓWKA
powiat   II  mce
3. FRANCZYK SP 8
4. HANO SP 8
5. MAŁOCHA SP8

 DRUŻYNOWO

1. SP 8
    powiat I miejsce
    województwo

2. SP 6
3. SP  CZYŻÓWKA


DZIEWCZĘTA


KOLEJNOŚĆ:

1. CIAPAŁA N SP 8
powiat   II  mce
2. NOSEK N SP 6
3. NOWAKOWSKA O CZYŻÓWKA
4. KOŁODZIJCZYK I SP 8
5. JÓZEFIK G SP 8

 DRUŻYNOWO

1. SP   8
powiat I miejsce
województwo

2. SP   6
3. PSP CZYŻÓWKA

PŁYWANIE
INDYWID.

KLASY MŁODSZE





KRYTA PŁYWALNIA

 W TRZEBINI

7.12.2018

DZIEWCZĘTA:

GRZBIET
1.BURDZY LAURA   CZYŻ         24,53 
2.KIERES OLGA   4                
   25,62
  powiat   III  mce                  26,03
3.BOROWY MAJA   8                 26,07
4.AGAFON   3                            26,14
5.JEDYNAK OLA   CZYŻ            28,97

DOWOLNY
1.WENTRYS MAJA   BOL          27,38
  powiat   II  mce                  26,30
2.DUDEK ANTONINA   CZYŻ     38,43
3.
4.
5.

KLASYCZNY
1.MAKOWIECKA JULIA   CZYŻ   26,91
powiat   II  mce                     26,71
województwo   VIII mce

2.SIATA BARBARA   8                29,68
powiat   III  mce                     28,81
3.BRZÓZKA OLA   8                    30,85
4.NIEMCZYK IGA   8                   37,04
5.
 

CHŁOPCY:

GRZBIET
1.OŁOWNIA MIKOŁAJ    8              25,21
  powiat   I  mce                       23,03
  województwo   IX mce

2.KOMANIECKI TYMON   CZYŻ     25,72
3.RZEPECKI TOMASZ    3              26,90
 
4.KURDZIEL    3                             28,16
5.OŻÓG           3                             28,56

DOWOLNY
1.DUDEK LEON    CZYŻ                 22,94
  powiat   I  mce                       20,32
  województwo   XV mce

2.WAUSIAK DANIEL BOL
              24,76
  powiat   III  mce                     25,87
3.WOCH IGOR       8                       25,08
  powiat   II  mce                      24,25
4.PAJĄK BARTOSZ   BOL              29,09
5.KORPAŁA BARTOSZ   CZYŻ       25,68

KLASYCZNY
1.PIESZYŃSKI ŁUKASZ   3             31,12  
2.GRABOWSKI JAN    CZYŻ
          32,44
powiat   I  mce                        34,48
3.PIKUSA FILIP   8                        34,22
4.SOŁTYSIK WIKTOR   6              38,41
5.SUDOŁ NIKODEM   CZYŻ           39,44

     
PŁYWANIE
INDYWID.

KLASY STARSZE





KRYTA PŁYWALNIA

 W TRZEBINI

7.12.2018

DZIEWCZĘTA:

GRZBIET
1.MAJCHERCZYK OLA   8         41,21
  powiat   II  mce                  41,81  
  województwo   XI mce

2.CIEPICHAŁ MAJA   8              47,07
3.LASOŃ OLA   6                       50,52
4.BAUC MILENA   8                  53,96
5.KRAWCZYK KINGA   DUL     57,44

DOWOLNY
1.SIATA URSZULA   8                41,62
2.CELEJ AMELIA   8                   43,50
3.CHUDOBA JULITA   8              44,24
4. PAŁKA JULIA   3                    45,23
5.

KLASYCZNY
1.BACIAK KAROLINA   DUL        51,88
2.PASTERNAK JULIA   8             52,47
  powiat   III  mce                  51,09
3.WINIARSKA OLGA   3              54,19
4.FRANCUZ NIKOLA   BOL      1,04,86
5.BEDNARCZYK MART  8       1,07,43

DELFIN
1.ZIARNIK ZUZANNA   8            48,65
  powiat   III  mce                 51,31  
             

            


 

CHŁOPCY:

GRZBIET
1.WACŁAWEK MACIEJ   8             46,88
  powiat   III  mce                    50,17
2.SUWAJ DOMINIK   3                   50,83
3.DĘBOSZ OSKAR   4                     54,01
  
4.ŻASKI MACIEJ   3                       54,21
5.REJDYCH MICHAŁ   3                 54,87

DOWOLNY
1.DUDEK ALEKSANDER   8            38,04  
2.BOBAK JAN   8                            39,15
3.SZYMULA JAKUB   BOL              48,34
4.WENTRYS POTR   BOL               53,19
5 KOT MATEUSZ   3                       54,21

KLASYCZNY
1.FUDAŁA MARIUSZ   6                 50,41
  powiat   I  mce                       51,15
2.TOKARZ FILIP   CZYŻ                 53,08
  powiat   III  mce                    55,22
3.KOWALSKI FILIP    8                   53,98
  powiat   II  mce                     51,65
4.GODYŃ MIKOŁAJ   3                    56,97
5.MALCZYK BARTOSZ   DUL         59,11

DELFIN
1.JAWOREK BARTOSZ   8              51,40
  powiat   III  mce                     51,72
                

PŁYWANIE
INDYWID.

 

KRYTA PŁYWALNIA

 W TRZEBINI

7.12.2018

CHŁOPCY:

GRZBIET
1 Tębacz Antoni                 8       35,70
powiat I  mce                      
2  Kawala Mateusz              8       43,91
powiat   mce                          
3
  Bartosik Jakub        Czyżówka   56,16
4.

DOWOLNY
1. Marcela Wojciech           8        37,94
powiat   mce                      
2. Maj Jarosław                 3        39,25
powiat  mce     
3  Mędrzyk Dominik          3        46,31
4. Piłat Mateusz                8        46,63


KLASYCZNY
1. Gąsior Jakub             Dulowa    39,31
powiat I  mce                      39,36
2. Baciak Filip              Dulowa    44,78
powiat  III  mce                   44,43
3  Wiglusz Ignacy               8       46,34
4. Madej Jakub                   8       46,39
5. Franczyk Hubert              8       50,97
6. Ludwikowski Mikołaj      3       52,07

DELFIN
1. Staroń Kacper                  8      36,92
powiat  III mce                    36,95   
2. Jaworek Konrad               8      40,66
powiat   mce                  
                   


 

DZIEWCZĘTA:

GRZBIET
1 Kołodziejczyk Iga              8            53,13
powiat  mce                        
2.Nowakowska Oliwia     Czyżówka     55,91
3 PasiekaWeronika               4            56,05
powiat   mce                    
4. Korpacka Paulina              3         1,06,30

DOWOLNY
1.Duda Julia                        4            39,93
powiat  II  mce                           34,69
2.Bigaj Martyna                   3            37,75
powiat   mce               
3 Matusik Zuza              Czyżówka      40,71
powiat  mce                 
4.Jędrzejczyk Wiktoria          8            43,04

KLASYCZNY
1 Kowalska Emilia               8            47,90
powiat  III  mce                         50,98 
2. Król Oliwia                     3            57,82
3.
4.
5.

DELFIN
1.
powiat  mce                      
2.


 

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 6 x 25m

7.12.2018
 

 

DZIEWCZĘTA:
1. SP  8                                 1,59
    
powiat  II   mce  
2. SP  3                                 2,30
3. SP  CZYŻÓWKA           2,47
4. SP  BOLĘCIN                  3,35
 

CHŁOPCY:
1. SP   8                                        2,03
  
 powiat  II   mce                
2. SP  3                                         2,28 3. SP BOLĘCIN                           2,34
4. SP CZYŻÓWKA                    2,40
    

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 6 x 50m

7.12.2018
 
CHŁOPCY

1. SP   8                             3,47,59   
   powiat    II   mce          3,38,59
2. SP   3                             4,28,25
   powiat    III   mce          4,23,59

                     

DZIEWCZĘTA

1. SP    3                                   5,25,41
powiat    mce 


 

4-BÓJ
LA


7.05.2019

Siersza




CHŁOPCY
:

KOLEJNOŚĆ:

1. SP    BOLĘCIN
powiat        mce 
2. SP     6
3. SP     3
4. PSP  CZYŻÓWKA 
 

 


DZIEWCZĘTA

KOLEJNOŚĆ:

1. SP     BOLĘCIN
powiat      mce 
2. PSP   CZYŻÓWKA
3. SP      3
4. SP      6