WYNIKI ZAWODÓW W ROKU
SZKOLNYM  2017/2018
    

         
                             

IGRZYSKA DZIECI

IGRZYSKA MŁODZIEŻY

SZTAFETOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE

GAJ
26.09.2017


CHŁOPCY:


1. SP   6
POWIAT   IV  MIEJSCE
2. SP   8
3. SP   4
4. SP   3
5. SP   DULOWA
6. SP   CZYŻÓWKA


 DZIEWCZĘTA

1. SP   8
2. SP   4
POWIAT  III  MIEJSCE
3. SP   3
4. SP   CZYŻÓWKA
5. SP   6
6. SP

SZTAFETOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE

29.09.2017

Trzebinia


CHŁOPCY:


1. SP   8
 
POWIAT   I  MIEJSCE !
 
WOJEWÓDZTWO VI  MCE !!!
2. SP   3
3. SP  
 


 DZIEWCZĘTA

1. SP   8
 
POWIAT   V  MIEJSCE
2. SP   3
 
POWIAT   II  MIEJSCE !
3. SP   Dulowa
 

PIŁKA
NOŻNA HALOWA



19.10.2017

SP.8


 

WYNIKI:
PÓŁFINAŁY
 - SP 8 - SP 6                     2:2          KARNE 1:3
 - SP BOLĘCIN - SP 3       1:4         
O 3 MIEJSCE
 - SP 8- SP BOLĘCIN        4:1         
FINAŁ
 - SP 3 - SP 6                     3:2

KOLEJNOŚĆ
1.  SP 3 TRZEBINIA 
2.  SP 6 TRZEBINIA
3.  SP 3 TRZEBINIA
4.  SP BOLĘCIN
5.  SP DULOWA
6.  SP 4 TRZEBINIA  
7.  SP MŁOSZOWA
    SP CZYŻÓWKA
                     

Zawody powiatowe - III miejsce
Skład zwycięskiej drużyny: BURDZY OLIWIER, DULOWSKI KACPER, GODYŃ MIKOŁAJ, GRUCA SZYMON, KOT MATEUSZ, KURMANOWSKI KACPER, MĘDRZYK DOMINIK, OBROK DOMINIK, STEFAŃCZYK JAN, ZAJĄC PATRYK

Opiekun: Paweł Raj

PIŁKA
NOŻNA HALOWA
CHŁOPCÓW


16.10.2017
SP.3

KOLEJNOŚĆ:

1.  SP 3 TRZEBINIA 
2.  SP 5 TRZEBINIA 
3.  SP 8 TRZEBINIA    
4.  SP DULOWA   
                                        
Skład zwycięzców:
CHECHELSKI OSKAR, KASPRZYK MIŁOSZ, KIEŁKOWICZ PIOTR, SZCZUKA PATRYK, KŁECZEK JAKUB, GŁOWACZ MACIEJ, OBROK MATEUSZ, BAŁUSZEK KACPER, PIOTR

Opiekun : Piotr Sitko, Łukasz Pałka

Zawody powiatowe - I  miejsce !
Zawody rejonowe - IV miejsce !

PIŁKA
NOŻNA
HALOWA
DZIEWCZĄT


18.10.2017

SP.8


WYNIKI:
PÓŁFINAŁY
 - SP 8 - SP 4                     1:1          KARNE 2:1
 - SP BOLĘCIN - SP 3       1:1          KARNE 3:0
O 3 MIEJSCE
 - SP 4 - SP 3                     0:0          KARNE 3:1
FINAŁ
 - SP 8 - SP BOLĘCIN       2:0

KOLEJNOŚĆ
1.  SP 8 TRZEBINIA 
2.  SP BOLĘCIN
3.  SP 4 TRZEBINIA  
4.  SP 3 TRZEBINIA
5.  SP  DULOWA   
6.  SP CZYŻÓWKA
                          

Zawody powiatowe - II miejsce

Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun: Piotr Szybalski

 PIŁKA NOŻNA
HALOWA
DZIEWCZĄT


16.10.2017

SP.3

KOLEJNOŚĆ:

KOLEJNOŚĆ:

1.  SP 3 TRZEBINIA 
2.  SP 8 TRZEBINIA 
3.  SP 5 TRZEBINIA    
4.  SP DULOWA   
                                        
Skład zwycięzców:
NATANEK GABRIELA, SKRZYPKOWSKA KARINA, SKRZYPKOWSKA ROKSANA, GROMADZIK PATRYCJA, GWIZDAŁA WERONIKA, FUNDAKOWSKA OLA, SMOLEŃ NATALIA, NOWORYTA ALA, FOCHT KAROLINA

Opiekun : Edyta Dęsoł

Zawody powiatowe - I miejsce !
Zawody rejonowe - II miejsce !

UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


23.11.2018




WYNIKI:
półfinały:
 SP 3 - SP DULOWA    4:0
 SP BOLECIN - SP CZYŻOWKA  1:0
MECZ O 5 MIEJSCE:
SP 4 - SP 8   1:0

O 3 MIEJSCE:
SP DULOWA - SP CZYŻÓWKA    2:1

FINAŁ:
SP 3- SP BOLĘCIN    3:0
   
KOLEJNOŚĆ:
1. SP  3
2. SP  BOLĘCIN
3. SP  DULOWA
4. SP  CZYŻÓWKA
5. SP  4
6. SP  8


Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekun : Paweł Raj
Zawody wojewódzkie V  miejsce !

UNIHOKEJ
CHŁOPCÓW

08.11.2017

SP. 8




 

KOLEJNOŚĆ:

1. SP  3             
2. SP  8
3. SP  5
4. SP  Dulowa


Opiekun:

Skład drużyny:

Zawody wojewódzkie - VI  miejsce !!

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW


22.11.208




WYNIKI:
półfinały:
SP 3 - ZSP MLOSZOWA    2:0
SP BOLECIN - SP DULOWA  0:2
O 3 MIEJSCE:
SP BOLECIN - ZSP MLOSZOWA    0:1
FINAŁ: SP 3- SP DULOWA    3:1          


KOLEJNOŚĆ:
1. SP  3
2. SP  DULOWA
3. SP  MŁOSZOWA
4. SP  BOLĘCIN
5. SP   4
    SP   8
    SP CZYŻÓWKA

Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekun : Paweł Raj

Zawody wojewódzkie  IV miejsce !!

UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


08.11.2017

SP. 8




 

Kolejność końcowa:

1. SP
2. SP
3. SP
4. SP


Opiekun:

Skład drużyny:

Zawody wojewódzkie - IV  miejsce !

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW

18.01.2018

SP 3


WYNIKI:

SP 6 - MŁOSZOWA 0:10
SP 8 - SP 4  6:1
SP 6 - SP 3   0:6
MŁOSZOWA - SP 8 8:0
SP 4 - SP 3   6:10
SP 6 - SP 8   2:4
MŁOSZOWA - SP 3   6:4
SP 6 - SP 4  6:4
SP 8 - SP 3  8:3
MŁOSZOWA - SP 4   8:2
            

KOLEJNOŚĆ
1. SP MŁOSZOWA
2. SP 8
3. SP 3
4. SP 6
5. SP 4  

Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun: Ryszard Baster
Zawody powiatowe   III   miejsce

PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW

5.01.2018


SP. 8

Chłopcy:

KOLEJNOŚĆ:
1. SP  8
2. SP  5
3. SP  3
4. SP  6

Skład zwycięskiej drużyny:
Filip Ziarnik, Korcz Miłosz, Wnuk Kacper, Gąsior Damian, Perek Radosław, Duda Kacper, Kołodziejski Borys, Pilarczyk Jakub, Kaczmarczyk Jakub, Majer Aleksander
Opiekun: Marcin Kasprzyk Adrian Piórko
Zawody powiatowe - II  miejsce

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT

19.01.2018
SP 3





WYNIKI:

SP 3 - SP 4     16:0
SP 3 - SP 8      8:4
SP 8 - SP 4     17:0

KOLEJNOŚĆ:
1. SP 3
2. SP 8
3. SP 4  

Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekun: Paweł Raj
Zawody powiatowe -  miejsce
 
 PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT

6.01.2018

SP. 8




 

   Dziewczyny:
   

KOLEJNOŚĆ:
1. SP  8
2. SP  3
3. SP  5
4. SP  Dulowa

Skład zwycięzców:
PABIS WERONIKA, KWIATKOWSKA EMILIA, KURZAŃSKA MAŁGORZATA, KUCHTA JULIA, KOWALSKA JULIA, STRZELICHOWSKA WIKTORIA, PRZYTULSKA DADIA, CZECHOWSKA KAMILA, NOSAL KLAUDIA, ŁACIAK MARTYNA

Opiekun: Marcin Kasprzyk Adrian Piórko

Zawody powiatowe - IV miejsce                                                     

MINI PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW

14.03.2018
SP 8







 

 

KOLEJNOŚĆ:
1. SP  6
2. SP  Młoszowa
3. SP  8
4. SP  3
5. SP  4
6. SP  Czyżówka


Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekunowie: Anna Manik
Zawody powiatowe -  miejsce
 PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW

31.01.2018

SP. 8




Powiat SP 3
12.03.2018


KOLEJNOŚĆ:

1.  SP      3
2.  SP      5 
3.  SP      8 
4.  SP      6
     

Skład zwycięzców:


Opiekun: Lukasz Pałka


Zawody powiatowe   IV    miejsce 
 

MINI PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT

15.03.2018
SP 8







 
KOLEJNOŚĆ:

1. SP 8
2. SP Czyżówka
3. SP 3
    
 
Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun: Małgorzata Zimny Piotr Szybalski
Zawody powiatowe -    miejsce
 PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT
 

2.02.2018



SP. 8




KOLEJNOŚĆ:

1.  SP     8
2.  SP     3 
3.  SP     5 



Skład zwycięzców:


Opiekun: Marcin Kasprzyk

Zawody powiatowe - IV   miejsce

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY

30.01.2018

1.02.2018
 

HALA
,,ZBYSZEK"



DZIEWCZĘTA:

1.     1.  SP  CZYŻÓWKA

Zawody powiatowe  I  miejsce
Zawody rejonowe III  miejsce
CHECELSKA OLA, NOWAKOWSKA OLIWIA, NOWORYTA AMELIA

2.  SP  8
3.  SP
4.  SP  


 

CHŁOPCY

1.     1.  SP  CZYŻÓWKA

JEDYNAK ROBERT, KRZEMIEŃ ADAM, ZAJĄC SEBASTIAN
Zawody powiatowe II  miejsce
Zawody rejonowe III  miejsce

2.  SP    8
3.  SP    
   

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY

11.12.2017
 

HALA
,,ZBYSZEK"




DZIEWCZĘTA:

1.     1.  SP  3
Zawody powiatowe - I  miejsce

2.  SP  5
3.  SP 8


 


CHŁOPCY

1.     1.  SP  3
Zawody powiatowe -I  miejsce
Zawody rejonowe  III  miejsce

2.  SP   CZYŻÓWKA
Zawody powiatowe III  miejsce
3.  SP   5
4.  SP   8 
   

       
TENIS
STOŁOWY
INDYWID.

29.01.2018

HALA
,,ZBYSZEK"


CHŁOPCY:

1.  KRZEMIEŃ ADRIAN CZYŻÓWKA
    powiat II miejsce
2.  ZAJĄC SEBASTIAN CZYŻÓWKA
   powiat V miejsce
3.  STENWAK ADRIAN CZYŻÓWKA
   powiat  VI miejsce
4.  JEDYNA ROBERT CZYŻÓWKA
5.  BARTOŃ JAKUB CZYŻÓWKA
6.  SMÓŁKA KACPER SP 4 (PK)


   
 


DZIEWCZĘTA:

1.  NOWORYTA AMELIA CZYŻÓWKA
   powiat I miejsce
   rejon V miejsce

2.  NOWAKOWSKA OLIWIA CZYŻÓWKA
    powiat V miejsce
3.  CHECHELSKA ALA CZYŻÓWKA
    powiat II miejsce
4.  LELEK NIKOLA SP 4 (PK)
5.  KOBIERSKA ALA CZYŻÓWKA
6.  GĘDOŚ WANESSA SP 4 (PK)



 

 

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.

22.01.2018

HALA
 ,,ZBYSZEK"



 

DZIEWCZĘTA:

KOLEJNOŚĆ:

1.  GWIZDAŁA WERONIKA SP 3
     powiat  miejsce
     rejon miejsce

2.  KŁOSOWSKA KAROLINA SP 5
3.  FIREK JUSTYNA SP 3
    powiat miejsce
    rejon  miejsce

4. WOJCIECHOWSKA WERON SP 3
5. MIKA NIKOLA SP 6
    KIJAK NATALIA SP 5
 

CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:

1.ZAJĘCKI RAFAŁ SP 3
   powiat I miejsce
  
rejon  miejsce

2. WÓJCIK KAMIL CZYŻÓWKA
    powiat  miejsce  
   
rejon  miejsce 
3. MALCZYK PIOTR CZYŻÓWKA
    powiat VI miejsce
4. WRONA KAMIL
5. TAJS
6. KARBOWNIK

PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW


14.05.2018

Mloszowa Orlik

 

PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW

16.05.2018


SP 4


Orlik
Krystynów


WYNIKI:
SP 8 - SP 3   2:0
SP 8 - SP 5   7:0
SP 3 - SP 5   5:3

   

KOLEJNOŚĆ:
1. SP 8
2. SP 3
3. SP 5

Zawody powiatowe   I   miejsce  
Zawody rejonowe  IV  miejsce
Skład zwycięzców:
Opiekun : Marcin Kasprzyk, Adrian Piórko, Piotr Szybalski

PIŁKA
NOŻNA
DZIEWCZĄT


15.05.2018

Mloszowa Orlik

 

     
DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE



Stadion
Siersza

12.04.2018

SP 6


DZIEWCZĘTA:

Grupa młodsza dziewczęta:

1. Katarzyńska Anna SP3
2. Majer Zofia Dul
3. Żak Maja SP3
4. Żuradzka Oliwia Dul
5. Pierzchała Wiktoria Sp6


Grupa starsza dziewczęta:

1. Nosek Nikola Sp6
2. Wentrys Wiktoria Dul
3. Barwacz Iwona Dul
4. Starzykiewicz Maja Dul
5. Katarzyńska Klaudia Sp3
CHŁOPCY:

Grupa młodsza chłopcy:


1. Grondal Piotr SP6
2. Kurdziel Sławomir Dul
3. Borowicz Konrad SP 3
4. Woźniczko Szymon SP3
5. Wojas Mikołaj SP6

Grupa starsza chłopcy:

1.Gruca Szymon SP3
2.Kłeczek Karol Dul
3. Trębacz Karol Dul
4. Łapcik Artur Dul
5.Martyniak Igor Sp6

 
DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE

24.04.2018


Stadion
Siersza

SP. 5



CHŁOPCY

KOLEJNOŚĆ:
 
1. Siekja               SP   5
2. Pucia                SP   8
3. Brzozowski     SP   5
4. Zajęcki             SP   3 
5. Karbowski        SP   5

 DRUŻYNOWO

1. SP 5
    powiat I miejsce
    10.05.2018
    województwo
    16.05.2018

2. SP 3
3. SP 8


DZIEWCZĘTA


KOLEJNOŚĆ:

1. Kurdziel          SP    8
2. Gromadzik      SP    3
3. Szklarczyk     SP    3 
4. Rejdych            SP    8
5. Matysik            SP    5

 DRUŻYNOWO

1. SP 3
powiat II miejsce
10.05.2018
województwo
16.05.2018

2. SP 8
3. SP 5

4-BÓJ
LA

24.04.2018

Siersza




CHŁOPCY
:

KOLEJNOŚĆ:

1. SP 
powiat        mce 
2. SP  
3. SP  
4. SP  
 



 


DZIEWCZĘTA

KOLEJNOŚĆ:

1. SP
powiat      mce 
2. SP 
3. SP  

   
PŁYWANIE
INDYWID.

KLASY MŁODSZE


1.12.2017


KRYTA PŁYWALNIA

 W TRZEBINI

DZIEWCZĘTA:

GRZBIET
1.CIEPICHAŁ MAJA SP 8            23,60
powiat  I  mce                       22,63
województwo  IV mce

2.BUBEL DARIA SP 3                 27,03
powiat    mce                 
3.MAKOWIECKA JULIA CZYŻ    29,33
4.JEDYNAK OLA CZYŻ               31,05
5.BURDZY WIKTORIA CZYŻ      31,39

DOWOLNY
1.PAŁKA JULIA SP 3                   22,60
powiat  III  mce                    22,32
województwo  XVII mce

2.BARWA ANNA CZYŻ              24,38
powiat  IV  mce                    22,72
3.KOMANECKA LENA  CZYŻ     24,56
powiat  V  mce                    23,06
4.
5.

KLASYCZNY
1.WINIARSKA OLGA SP 3
powiat  II  mce                    30,11
województwo  XI  mce

2.
3.
4.
5
     

CHŁOPCY:

GRZBIET
1.SUWAJ DOMINIK SP 3                23,14
powiat  I  mce                          23,56
województwo  V mce

2.REJDYCH MICHAŁ SP 3             26,06
powiat III mce                          25,58
3.ŻARSKI MACIEJ SP 3                 26,31
4.DUDEK LEON CZYŻ                   28,65 
5.LEPKA ŁUKASZ MŁOSZ             35,78  


DOWOLNY
1.ŻBIK OSKAR SP 8                      21,06
powiat   I  mce                        20,26
2.PODCZASZY SZYMON CZYŻ     22,27
powiat III  mce                        22,70
3.PIKOŃ KACPER  MŁOSZ           31,13
powiat    mce                       
4.SZULC KONRAD  SP 3              34,22
5

KLASYCZNY
1.
2.
powiat  mce                    
3.
4.
5.

     
PŁYWANIE
INDYWID.

KLASY STARSZE


1.12.2017


KRYTA PŁYWALNIA

 W TRZEBINI

29.01.2018

DZIEWCZĘTA:

GRZBIET
1.SZENIAWSKA MARCELA SP4  51,77
powiat    mce                  
2.ZIARNIK ZUZANNA SP8           52,91
powiat    mce                 
3.CHECHELSKA DARIA SP6       56,17
4.KACZMARCZYK KAROL SP8   56,47
5.MACIEJOWSKA ZUZA SP6       58,61
6.JANIK HANNA SP 8                  58,97

DOWOLNY
1.KMAK JULIA SP6                    40,15
powiat    mce 
2.MATUSIK ZUZANNA CZYŻ     40,25
powiat    mce 
3.HALEMBA OLA SP 8               42,37
powiat    mce 
4. SACZKA MARTYNA SP 3       45,27
5.CZARNIK WIKTORIA SP 4       46,28

KLASYCZNY
1.PASTERNAK JULIA SP 8         59,81
powiat    mce                 
2.KOŁODZIEJ ANTONINA         1,09,08
3.ZMARZŁY AMELIA CZYŻ      1,23,44
4.
5.

DELFIN
1.JAWOREK BARTOSZ SP8        53,10 
powiat  III  mce                    55,79
             

            


 

CHŁOPCY:

GRZBIET
1.FELIKSIK KACPER MŁOSZ          43,33 
2.KOWALSKI FILIP SP 8                 44,69
3.WACLAWEK MACIEJ SP 8           52,36
powiat III  mce                         49,87
4.ADAMCZYK REMIGIUSZ DUL      53,87
5.BURDZY MARCEL CZYŻ          1,01,84
6.GROMADZIK JAKUB SP3          1,14,19


DOWOLNY
1.KIJAK KRYSTIAN SP6                  47,36
powiat  III   mce                      45,72
2.DUDA MICHAŁ MŁOSZ                47,42
powiat   mce                          
3.BŁASZCZYK JAKUB MŁOSZ        47,69
powiat    mce                       
4.GODYŃ MIKOŁAJ SP3                  49,78
5 ZAJĄC PATRYK SP 3                   53,44

KLASYCZNY
1.BOBOULA DUSZAN SP 8              50,18
powiat I  mce                          49,56
2.TOKARZ FILIP CZYŻ                   56,25
powiat II  mce                         55,23
3.BOROWICZ KONRAD SP3         1.06.78
powiat III  mce                      1,08,60
4.
5.

DELFIN
1.MAJCHERCZYK OLA SP8             51,32
 
  powiat    mce                     
                

PŁYWANIE
INDYWID.

1.12.2017

KRYTA PŁYWALNIA

 W TRZEBINI

29.01.2018

CHŁOPCY:

GRZBIET
1 ZIARNIK FILIP SP 8                35,05
powiat I  mce                       33,58
2 TRĘBACZ ANTONI SP 8         37,13
powiat II  mce                      36,23    
3
ODRZYWOLSKI JAKUB SP 6  42,38 
4.KAWKA MATEUSZ SP           42,99
5.BĘCZEK KAZIMIERZ SP 8      47,50
6.

DOWOLNY
1.GĄSIOR DAMIAN SP 8            28,22
powiat I  mce                       27,42
2.MARCZUK HUBERT SP 3       30,78
powiat IV mce                     30,50
3 KOCHAŃSKI JAKUB SP 8       33,79
4.WRONA KAMIL SP 5              36,66
5.GŁUCH OSKAR SP 8               39,70
6.MAJ JAROSŁAW SP 3             39,86

KLASYCZNY
1.GĄSIOR JAKUB DULOWA      41,59
powiat II  mce                     40,14    
2.MADEJ JAKUB SP 8               45,68 
powiat III  mce                    44,98
3 BACIAK FILIP DULOWA        47,27
4.FRANCZYK HUBERT SP 8     48,46
5.WIGLISZ IGNACY SP 8          51,09
6.

DELFIN
1.STAROŃ KACPER SP 8         40,39
powiat III  mce                    37,88
2.JAWOREK KONRAD SP 8      45,59
powiat IV  mce                   46,80
                   


 

DZIEWCZĘTA:

GRZBIET
1 GĘDOŚ EMILIA SP 8                    42,14
powiat II mce                           42,38
2.PLUTA OLIWIA SP 8                    43,34
3 MAZUR PATRYCJA SP 3             46,49 
powiat IV  mce                       48,13
4.ŻURADZKA NIKOLA DULOWA    47,75
5.KORYCZAN WERONIKA           1,19,00
6.

DOWOLNY
1.DUDA JULIA SP 4                      34,43
powiat I  mce                          34,21
2.BIGAJ MARTYNA SP 3              37,11
powiat II  mce                         36,56
3 WACŁAWEK SONIA SP 8          38,67
powiat IV mce                       38,20
4.SROKA MARTYNA  SP 5           52,84
5 MARCISZ JOANNA                    56,34
6

KLASYCZNY
1 KOWALSKA EMILA SP 8           46,91
powiat II  mce                       46,28        
2.CHRZĄŚCIK KAMILA SP 6        50,91
3.JOCHYMEK EMILIA SP 3           55,18 
4.
5.

DELFIN
1. FURMANIK ALEKSANDRA SP 8   40,22
powiat III mce                       41,35
2.


 

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 6 x 50m

1.12.2017
 

29.01.2018

DZIEWCZĘTA:
1. SP  8                         5,00,81
    
2. SP  3                         5,50,74
3. SP  Czyżówka         5,55,88
4. SP  4                         7,02,09



   

CHŁOPCY:
1. SP  8                                   2,23,59 
  
powiat   II  mce                
2. SP  3                                   6,38,56

    

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 6 x 50m

1.12.2017

29.01.2018
 

CHŁOPCY

1. SP 8
   powiat   II    mce            3,39,48   
                               

DZIEWCZĘTA

1. SP    8
powiat    mce