WYNIKI ZAWODÓW W ROKU
                               SZKOLNYM  2016/2017
     
 

         
                             

GIMNAZJA

SZKOŁY PODSTAWOWE

SZTAFETOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE

GAJ

20.09.2016

POWIAT
30.10.2016

CHŁOPCY:


1. Gimnazjum nr 1
    powiat  II  miejsce

2. Gimnazjum nr 3
    powiat  III  miejsce

3. Gimnazjum nr 2

 DZIEWCZĘTA


1. Gimnazjum nr 1
    powiat  I  miejsce !

2. Gimnazjum nr 3
    powiat  V  miejsce

3. Gimnazjum nr 2

SZTAFETOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE

20.09.2016

Gaj

POWIAT
30.09.2016

DZIEWCZĘTA:
 

1. SP  8  Trzebinia
 

2. SP  4  Trzebinia

CHŁOPCY:
 

1. SP  8  Trzebinia
    powiat  I  miejsce !

    województwo V miejsce !
CELADYN, CZĄSTKA. DULEBA, GŁUCH, HANO, JUSZCZAK, KALEMBA, KALINOWSKI, MAŁOCHA,UCIA, WOCIAL POPIELA,
2. SP  6  Trzebinia

3. SP  Dulowa

4. SP  4 Trzebinia

PIŁKA
NOŻNA HALOWA




11.10.2016



Gim nr 1


WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                    
Gim 1 - Gim 3               
Gim 3 - Gim 2        
KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    3
3. Gimnazjum nr    2

Zawody powiatowe -   miejsce

Skład zwycięzców:
Opiekun : Łukasz Pałka

PIŁKA
NOŻNA HALOWA


20 10 2016



SP.8

 FINAŁY:
   
KOLEJNOŚĆ:

1. SP   8
2. SP   6
3. SP   3
4. SP   BOLĘCIN 
5. SP   DULOWA
6. SP   MŁOSZOWA
7. SP   4 


                                        
Skład zwycięzców:
BOBULA DUSZAN, DULEBA HUBERT, GŁUCH OSKAR, HANO MICHAŁ, KALEMBA JAKUB, KALINOWSKI KONRAD, MAŁOCHA ANTONI, MIŚKOWIEC SZYMON, PUCIA MACIEJ, SMALARZ DAMIAN, STRYCHARSKI KACPER, WOCIAL JAKUB
Opiekun : Piotr Szybalski

Zawody powiatowe - III miejsce
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


Gim   nr 3


26 10 2016

WYNIKI:

Gim 1 - Gim 3        2:1
Gim 1 - Gim 2        8:0
Gim 2 - Gim 3        0:10

     
KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    3
3. Gimnazjum nr    2

Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekun : Mariusz Brzózka
Zawody wojewódzkie  II miejsce !!!

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW

23.02.2017


SP. 3

Chłopcy:


KOLEJNOŚĆ:
1. SP 8
2. SP 6
3. SP MŁOSZOWA
4. SP 3
5. SP DULOWA
6. SP 4

Skład zwycięskiej drużyny:
Opiekun: Piotr Szybalski
Zawody powiatowe -   miejsce

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW


Gim  nr 3

26 10 2016


WYNIKI:
        
Gim 1 - Gim 3         4:0
Gim 1 - Gim 2         3:2 (po dogrywce)
Gim 2 - Gim 3         0:1   


KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr     1
2. Gimnazjum nr     3
3. Gimnazjum nr     2

Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun : Edyta Dęsoł

Zawody wojewódzkie V miejsce

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT


20.02.2017

SP. 3




 

   Dziewczyny:
   

KOLEJNOŚĆ:
1. SP
2. SP
3. SP
4. SP

Skład zwycięzców:


Opiekun: Piotr Szybalski

Zawody powiatowe - III miejsce                                                     

PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW

16.11.2016

Gim   nr 1



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2            
Gim 1 - Gim 3             
Gim 3 - Gim 2            


KOLEJNOŚĆ
1. Gimnazjum nr    2
2. Gimnazjum nr    1
3. Gimnazjum nr    3

Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun:
Zawody powiatowe    IV  miejsce

MINI PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW

23.03.2017

SP. 8




KOLEJNOŚĆ:

1.  SP      8
2.  SP      6
3.  SP      Młoszowa
4.  SP      Dulowa
     

Skład zwycięzców:


Opiekun: Piotr Szybalski


Zawody powiatowe       miejsce 
 

PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT

16.11.2016

Gim   nr 1



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2            
Gim 1 - Gim 3           
Gim 3 - Gim 2            
   

KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    3
3. Gimnazjum nr    2

Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekun:
Zawody powiatowe -  miejsce
 
MINI PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT

24.03.2017


SP. 8




KOLEJNOŚĆ:

1.  SP     8
2.  SP     Dulowa
3.  SP    
4.  SP    


Skład zwycięzców:


Opiekun:

Zawody powiatowe -    miejsce

PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW

24.02.2017







Gim nr 2

 

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2            
Gim 1 - Gim 3           
Gim 3 - Gim 2           


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr       3
2. Gimnazjum nr       
3. Gimnazjum nr      

Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekunowie: Robert Moskal
Zawody powiatowe - III miejsce
 

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY

17.02.2017
 

HALA
,,ZBYSZEK"




DZIEWCZĘTA:

1.     1.  SP   Czyżówka
Martyna Kłeczek
Amelia Noworyta 
Wiktoria Baniowska

Zawody powiatowe - I  miejsce !
Zawody rejonowe III  miejsce !!

2.  SP  8
3. 


 


CHŁOPCY

1.     1.  SP     Czyżówka
Kamil Wójcik
Piotr Malczyk
Adam Krzemień

Zawody powiatowe - II  miejsce !
Zawody rejonowe   miejsce

2.  SP     4
3.  SP     Myślachowice
4.  SP     8
5.  SP     Lgota

 

PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT

24.02.2017








Gim nr 2
WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2         
Gim 1 - Gim 3         
Gim 3 - Gim 2         

KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr       3
2. Gimnazjum nr      
3. Gimnazjum nr      
 
Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun: Robert Moskal
Zawody powiatowe -  III  miejsce



PIŁKA NOŻNA

DZIEWCZĄT


SP.4
ORLIK KRYSTYNÓW
 


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:



 
Opiekun :

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.



G 1
Trzebinia


CHŁOPCY:

1.  G1
    powiatI  miejsce
    rejon  miejsce

2.  G1
3.  G1
4.  G1
5.  G1
6. G2


   
 


DZIEWCZĘTA:

1.  G2
2.  G1
    powiat  miejsce
3. A G3
4.  G1
5.  G1
6.  G2



 

 PIŁKA NOŻNA
HALOWA
DZIEWCZĄT

11.10.2016

SP. 8

WYNIKI:

SP 8 - SP BOLĘCIN   1:0

KOLEJNOŚĆ:

1.  SP   8

2. SP BOLĘCIN
Zawody powiatowe - III  miejsce
Opiekun: Małgorzata Zimny

Skład zwycięskiej drużyny: BOROWSKA ROKSANA, CIAPAŁA NATALIA, JAŚKO WIKTOORIA, KOWALSKA EMILIA, KURDZIEL NIKOLA, MAJCHERCZYK OLA, MIKUSZEWSKA OLA, NOWAK NATALIA, PLUTA OLIWIA, PRZEŚLAK GABRIELA, STRYCHARSKA MARTYNA, SZYBALSKA MARTYNA, WITOLD WIKTORIA

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY



G 1
Trzebinia


DZIEWCZĘTA:


1.  Gim nr  
     
 powiat    miejsce
        rejon   miejsce

2.  Gim nr   
3. 
Gim nr   

CHŁOPCY:


1. 
Gim nr   
    
 powiat      miejsce
       rejon    miejsce

2.  Gim nr   
3. 
Gim nr   

 

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.


HALA
 ,,ZBYSZEK"



16.02.2017

DZIEWCZĘTA:

KOLEJNOŚĆ:

1. WÓJCIK KAMIL    Czyżówka 
     powiat I miejsce !
     rejon IX miejsce

2. MALCZYK PIOTR Czyżówka
3. KRZEMIEŃ ADAM Czyżówka
    powiat IV miejsce
    rejon XII miejsce

4. ZAJĄC SEBASTIAN
Czyżówka
    powiat VI  miejsce
   
rejon XVI miejsce

5. GŁOWNIA ALESSO SP 4
6. ZAJĄC NORBERT SP4

CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:

1. KŁECZEK MARTYNA Czyżówka      
   powiat I  miejsce !
  
rejon VII miejsce !

2. NOWORYTA AMELIA Czyżówka  
    powiat IV miejsce  
   
rejon IX miejsce 
3. NOWAKOWSKA OLIWIA Czyżówka  
    powiat VI miejsce
   
rejon XII miejsce

4. KOBIERSKA ALICJA Czyżówka
5. PETTI SILENA SP 8
6. BORKOWSKA ROKSANA  SP 8

PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW


08.05.2017
16.05.2017

Krystynów Orlik

WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2             6:4     
Gim 1 - Gim 3             5:3
Gim 3 - Gim 2             4:1


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr      1
2. Gimnazjum nr      3
3. Gimnazjum nr      2

Zawody powiatowe  I   miejsce  !
Zawody rejonowe   III miejsce !
Skład zwycięzców:
Opiekun : Łukasz Pałka

UNIHOKEJ
CHŁOPCÓW


SP. 3

22.11.2016


 

KOLEJNOŚĆ:

1. SP 3
2. SP 8
3. SP DULOWA
4. SP BOLĘCIN
5. ZSP MŁOSZOWA
6. SP 4


Opiekun: Paweł Raj

Skład drużyny:

Zawody wojewódzkie - III  miejsce !!

PIŁKA
NOŻNA
HALOWA
DZIEWCZĄT

11.10.2016

Gim   nr 1

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2       
Gim 1 - Gim 3       
Gim 3 - Gim 2        


KOLEJNOŚĆ
1. Gimnazjum nr     1   
2. Gimnazjum nr     3
3. Gimnazjum nr     2

Zawody powiatowe - III miejsce

Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun:

UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


SP. 3

24.11.2016



 

Kolejność końcowa:

1. SP 3
2. SP DULOWA
3. SP BOLĘCIN
4. SP 8


Opiekun: Paweł Raj


Skład drużyny:

Zawody wojewódzkie - V  miejsce !

DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE

10.04.2017

Stadion
Siersza



Gim   nr 2


DZIEWCZĘTA:

1.  Gim     1
     
powiat     miejsce
2.  Gim     3
    
powiat   miejsce
3.  Gim     2

Indywidualanie:

1. KURDZIEL KAROLIN  - G3
2. GROMADZIK PATRYCJA - G1
3. SZKLARCZYK JULITA - G1


 
CHŁOPCY:

1.  Gim      1
    
powiat    miejsce
2.  Gim      3
    
powiat  miejsce
3.  Gim      2

Indywidualanie:

1. BIAŁAS SEBASTIAN - G1
2. ZAJĘCKI RAFAŁ - G1
3. BUGAJSKI MIŁOSZ -G3

 
DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE


10.04.2017

Stadion
Siersza

SP. 6



CHŁOPCY

KOLEJNOŚĆ:
 
1. SP   DULOWA

- Karolina Baciak
- Iwona Barwacz
-Aleksandra Gągolska
-Patrycja Kurek
-Leś Joanna
-Paulina Pazdańska
-Julia Trębacz
-Oliwia Żuradzka
-Nikola Żuradzka
-Zuzanna Malik
-Roksana Żbik
-Wiktoria Wentrys


2. SP   BOLĘCIN
3. SP   6
4..SP   LGOTA
5. SP   MYŚLACHOWICE

Indywidualanie:

KLASY  III-IV
1. TRĘBACZ KAROL DULOWA
2. KUCIEL SZYMON BOLĘCIN
3. SZYMULA JAKUB BOLĘCIN
4. KOPTA SZYMON DULOWA
5. KARBOWNIK DAMIAN SP 6


KLASY  V-VI
1. KŁECZEK K. DULOWA
2. ŁAPCIK ARTUR DULOWA
3. GĄSIOR JAKUB DULOWA
4. BARTOSIK MIŁOSZ DULOWA
5. ZIELIŃSKI BARTOSZ BOLĘCIN


DZIEWCZĘTA


KOLEJNOŚĆ:

1. SP     DULOWA

- Kłeczek Karol
- Łapcik Artur
- Trębacz Karol
- Gąsior Jakub
- Bartosik Miłosz
- Kopta Szymon
- Stępowski Wiktor
- Szalonek Patryk
- Kurdziel Sławek
- Brzózka Karol
- Malczyk Bartosz
- Porowski Jan
- Dziuba Igor

2. SP     8
3. SP     BOLĘCIN
4. SP     LGOTA
5. SP     6

Indywidualanie:

KLASY  III-IV
1. BARWACZ IWONA DULOWA
2. GORAJ OLIWIA SP 8
3. BACIAK KAROLINA DULOWA
4. MAJCHERCZYK OLA SP 8
5. SIATA ULA SP 8


KLASY  V-VI
1. NOWAK ANNA SP 8
2. CIAPAŁA NATALIA SP 8
3. GĄGOLSKA OLA DULOWA
4. CHRZĄŚCIK KAMILA SP 6
5. TRĘBACZ JULIA DULOWA

    MINI PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW

10.05.2017
17.05.2017


SP 4


Orlik
Krystynów


PÓŁFINAŁY
DULOWA - MŁOSZOWA           2-0
SP 8 - SP6                                  1-0

MACZ O 3 MIEJSCE
SP 6 - MŁOSZOWA                    2-0

FINAŁ

SP 8 - DULOWA                  3-0
KOLEJNOŚĆ:

1. SP    8
2. SP   
3. SP   
4. SP    
5. SP   
6. SP    
Zawody powiatowe  -  I  miejsce   !
Zawody rejonowe   II miejsce !

Opiekun : Piotr Szybalski
Skład zwycięzców: BOBULA DUSZAN, DULEBA HUBERT, GŁUCH OSKAR, HANO MICHAŁ, KALEMBA JAKUB, KALINOWSKI KONRAD, MAŁOCHA ANTONI, PUCIA MACIEJ, SMALARZ DAMIAN, STRYCHARSKI KACPER.

4-BÓJ
LA



Gim   nr 2



DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr  
 
  
2.  Gim nr  
   
3.  Gim nr  

NAJLEPSZE WYNIKI
60m


Skok w dal


Pchnięcie kulą
 

CHŁOPCY:

1.  Gim nr   
 
  
2.  Gim nr   
   
3.  Gim nr   

NAJLEPSZE WYNIKI
60m


Skok w dal


Pchnięcie kulą

4-BÓJ
LA

05.05.2017

Siersza




CHŁOPCY
:

KOLEJNOŚĆ:

1. SP  8
powiat    V    mce 
2. SP   Dulowa
3. SP   6
4. SP   Bolęcin
 



 


DZIEWCZĘTA

KOLEJNOŚĆ:

1. SP  Dulowa
 SKLAD DRUŻYNY:
-Aleksandra Gągolska
-Julia Trębacz
-Nikola Żuradzka
-Zuzanna Malik
-Aleksandra Kozioł
-Wiktoria Wentrys
dodatkowo:
- Joanna Leś,
- Weronika Kurek,
- Kinga Rejdych

powiat   II    mce 
rejon  VI mce !


2. SP  8
3. SP  Bolęcin

PŁYWANIE
INDYWID.


5.12.2016


KRYTA PŁYWALNIA

 W TRZEBINI

DZIEWCZĘTA:

GRZBIET
1.LASOŃ JOANNA G3                43,28 
powiat  IV  mce                   44,27
2.GĘDOŚ EMILIA G3                 45,03
powiat  II  mce                     42,25
3.MAZUR PATRYCJA G1          48,50
4.PIĘTA JOANNA G1                 56,53
5.BRZOZOWSKA EMILIA        1,07,53
6.

DOWOLNY
1.WACŁAWEK SONIA G3          40,00
powiat    mce 
2.BIGAJ MARTYNA G1              40,88
powiat    mce 
3.LELITO ROKSANA G2            47,94
powiat    mce 
4.SROKA MARTYNA G2           53,44
5.KLAG EWA G2                       57,53

KLASYCZNY
1.NITECKA ALICJA G3              54,31
powiat    mce                 
2.JOCHYMEK EMILIA G1           54,62
3.KRÓL OLIWIA G1                   55,41
4.BEDNARCZYK MAGDA G3     56,37
5.SZCZYPTA OLIWIA G2        1,12,44

DELFIN
1.FURMANIK ALEKSAND G3    42,22
powiat I   mce                      41,02
2.PALUSIŃSKA GABRIELA G3  51,31
powiat II   mce                    47,19

            


 

CHŁOPCY:

GRZBIET
1.ZIARNIK FILIP G3                      35,13
powiat  I  mce                         35,20
2.SZOSTAKOWSKI FILIP G2         46,12
3.KAWALA MATEUSZ G3             47,12
 
powiat  III  mce                      47,24
4.MADEJ JAKUB G3                      49,00 
5.RUCKI RADOSŁAW G1              50,28
6.


DOWOLNY
1.GĄSIOR DAMIAN G3                  30,00
powiat   I  mce                        28,58
2.MARCZUK HUBERT G1              33,78
powiat   mce                          
3.KOCHAŃSKI JAKUB G3              34,50
powiat  V  mce                        35,25
4.SMÓŁKA DAMIAN G1                 38,25
5.MAJ JAROSŁAW G1                    39,78

KLASYCZNY
1.WIERZBA TOMASZ G1               39,51
2.SACZKA OLEK G3                      51,73
powiat IV   mce                      49,72 
3.KANIA KONRAD G1                  1,00,81
4.LUDWIKOWSKI MIKOŁAJ G1   1,03,00
5.SKAWIŃSKI KRZYSZTOF G2    1,03,06

DELFIN
1.STAROŃ KACPER G3                 40,90
 
  powiat  II  mce                      39,63
2.MARCELA WOJCIECH G3           49,78
 
  powiat  III  mce                     49,29

PŁYWANIE
INDYWID.

5.12.2016

KRYTA PŁYWALNIA

 W TRZEBINI

CHŁOPCY:

GRZBIET
1.PEREK OLIWIER DUL              46,89 
2 BOGACKI KACPER SP6           47,33
powiat  V mce        
3.ODRZYWOLSKI JAKUB SP6    48,38
powiat    mce                  
4.BACIAK FILIP DUL                 48,86
5.OCZKOWSKI ARTUR DUL      53,77
6.GODYŃ MIKOŁAJ SP3             54,54

DOWOLNY
1.GŁUCH OSKAR SP8                41,55
2.OCZKOWSKI ALEKS DUL       43,03
3 GUMULA GABRIEL SP6          47,13
4.SZUMNIAK WOJTEK SP6        49,17
5.SUCHYTA KLAUDIUSZ SP3    52,51
6.SZEWC MICHAŁSP4               53,87

KLASYCZNY
1.GĄSIOR JAKUB DUL               44,80
powiat     mce                     
2.BOBULA DUSZAN SP8            58,28
powiat    mce                      
3.SZCZYPTA OKTAWIAN          58,50
powiat    mce                   
4.ŁAPCIK ARTUR DUL               58,66
5.WIGLUSZ IGNACY SP8            59,22
6.SMÓŁKA JAKUB SP6             1,02,75

DELFIN
1.BARTOSIK MIŁOSZ DUL           47,75
powiat  mce                        
2.JAWOREK KONRAD  SP8          52,63
powiat    mce                  
                   


 

DZIEWCZĘTA:

GRZBIET
1 PLUTA OLIWIA SP8                      44,63
2.MAJCHERCZYK OLA SP8              46,61
3 CUPIAŁ NATALIA SP8                   46,87
powiat    mce                   
4.CHODACKA EMILIA DUL              50,47
powiat    mce                    
5.HALEMBA OLA SP8                      52,89
6.SACZKA MARTYNA SP3              53,41

DOWOLNY
1.DOLEGŁO DOMINIKA BOLĘCIN    38,03
powiat    mce 
2.DUDA JULIA SP4                          38,97
3 MIKUSZEWSKA OLA SP8             43,53
4.SIATA ULA SP8                            48,01
5 CELEJ AMELIA SP8                      52,36
6 MALCZYK KLAUDIA DUL            56,37

KLASYCZNY
1.KOWALSKA EMILIA SP8              49,14
powiat   mce                   
2.CHRZĄŚCIK KAMILA SP6            54,13
powiat     mce                   
3.KOZIOŁ OLA DUL                        58,02
powiat    mce                     
4.WITOŃ ANNA DUL                    1,05,44
5.KACZMARCZYK OLA SP3         1,22,82


DELFIN
1.
2.


 

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 8 x 50m


 

DZIEWCZĘTA:
1. GIMNAZJUM NR   3
    
2. GIMNAZJUM NR   1



   

CHŁOPCY:
1. GIMNAZJUM NR    3   
  
powiat     mce 


    

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 8 x 50m


 
CHŁOPCY

1.
   powiat       mce             
2.
SP       
3. SP    
4. SP                                

DZIEWCZĘTA

1. SP    8                              3,11,37
powiat    mce 
2. SP    DULOWA             3,50,53
powiat   mce
3. SP 4                                 4,03,50

 

  GRY I
ZABAWY


SP. 8

KLASA  II

1. SP  
zaw wojew  mce
2  SP    
3. SP  
 

KLASA III

1.  SP 
2   SP    
3.  SP    
KLASA IV

1. SP  
2. SP     
3. SP   
 
KLASA V

1. SP     
2. SP    
3. SP