WYNIKI ZAWODÓW W ROKU
                               SZKOLNYM  2016/2017
     
 

         
                             

GIMNAZJA

SZKOŁY PODSTAWOWE

SZTAFETOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE

GAJ

20.09.2016

POWIAT
30.10.2016

CHŁOPCY:


1. Gimnazjum nr 1
    powiat  II  miejsce

2. Gimnazjum nr 3
    powiat  III  miejsce

3. Gimnazjum nr 2

 DZIEWCZĘTA


1. Gimnazjum nr 1
    powiat  I  miejsce !

2. Gimnazjum nr 3
    powiat  V  miejsce

3. Gimnazjum nr 2

INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE

20.09.2016

Gaj

POWIAT
30.09.2016

DZIEWCZĘTA:
 

1. SP  8  Trzebinia
 

2. SP  4  Trzebinia

CHŁOPCY:
 

1. SP  8  Trzebinia
    powiat  I  miejsce !

2. SP  6  Trzebinia

3. SP  Dulowa

4. SP  4 Trzebinia

PIŁKA
NOŻNA HALOWA









Gim nr 1


WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                    
Gim 1 - Gim 3               
Gim 3 - Gim 2        
KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr   
2. Gimnazjum nr  
3. Gimnazjum nr    3

Zawody powiatowe -   miejsce

Skład zwycięzców:

Opiekun : 

PIŁKA
NOŻNA HALOWA






SP.8

 FINAŁY:
   
KOLEJNOŚĆ:

1. SP  
2. SP  
3. SP  
4. SP  
5. SP  
6. SP  
7. SP  


                                        
Skład zwycięzców:

Opiekun :

Zawody powiatowe -  miejsce
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


Gim   nr 3





WYNIKI:

Gim 1 - Gim 3        10:4
Gim 1 - Gim 2        14:0
Gim 2 - Gim 3        0:15

     
KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    3
3. Gimnazjum nr    1

Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekun : Mariusz Brzózka
Zawody wojewódzkie II miejsce !!!

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW


22.02.2016

SP. 3

Chłopcy:
SP 4 - SP 3   4:8
SP 8- SP6     6:4
SP4 - SP 8    2:5
SP3 -SP6      12:2
SP4-SP6       4:6
SP3 -SP 8     0:8

KOLEJNOŚĆ:
1. SP8
2.SP3
3.SP6
4.SP4

Skład zwycięskiej drużyny:
Opiekun: Piotr Szybalski

Zawody powiatowe - II  miejsce

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW


Gim  nr 3




WYNIKI:
        
Gim 1 - Gim 3         4:1
Gim 1 - Gim 2         4:2
Gim 2 - Gim 3         3:1    


KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr     1
2. Gimnazjum nr     2
3. Gimnazjum nr     3  

Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun : Edyta Dęsoł

Zawody wojewódzkie V miejsce !

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT


23.02.2016

SP. 3




 

   Dziewczyny:

SP 3 - SP 8     6:0
SP 6 - SP 4      8;2
SP 8 - SP 6     0:12
SP 3 - SP 4     8;4
SP 8 - SP 4     2:4
SP 3 - SP 6     12:9

KOLEJNOŚĆ:
1. SP 3
2. SP 6
3. SP 4
4. SP 8

Skład zwycięzców:


Opiekun: Paweł Raj

Zawody powiatowe - III miejsce                                                     

PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW

26.11.2015

Gim   nr 3



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2             18:15        PO DOGRYWCE
Gim 1 - Gim 3             22:24
Gim 3 - Gim 2             14:20


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    2
2. Gimnazjum nr    1
3. Gimnazjum nr    3

Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun: Adam Gromadzik
Zawody powiatowe      miejsce

MINI PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW

16.02.2016

SP. 8




KOLEJNOŚĆ:

1.  SP      DULOWA
2.  SP      6
3.  SP      MYŚLACHOWICE
4.  SP      4
5.  SP      8
6.  SP      MŁOSZOWA

Skład zwycięzców:


Opiekun:


Zawody powiatowe    I   miejsce  !
Zawody rejonowe      II miejsce   !!!

PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT

26.11.2015

Gim   nr 3



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2             26:2
Gim 1 - Gim 3             9:10
Gim 3 - Gim 2             21:0
   

KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    3
2. Gimnazjum nr    1
3. Gimnazjum nr    2

Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekun: Adrian Piórko
Zawody powiatowe -  miejsce
 
MINI PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT

17.02.2016



SP. 8




KOLEJNOŚĆ:

1.  SP     8
2.  SP     Dulowa
3.  SP     6
4.  SP     4


Skład zwycięzców:


Opiekun: Małgorzata Zimny

Zawody powiatowe -    miejsce

PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW

22.03.2016







Gim nr 1

 

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2            
Gim 1 - Gim 3           
Gim 3 - Gim 2           


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr       2
2. Gimnazjum nr       3
3. Gimnazjum nr       1

Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekunowie: Dariusz Wcisło
Zawody powiatowe - II miejsce
 

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY


HALA
 ,,ZBYSZEK"


6.02.2016



DZIEWCZĘTA:

1.      1.  SP   CZYŻÓWKA
      powiat I  miejsce
      rejon IV miejsce

2.  SP    8 
      powiat V  miejsce
3. 

 



 


CHŁOPCY

1.     1.  SP   MYŚLACHOWICE
     powiat  miejsce 
2.  SP   CZYŻÓWKA
3.  SP   8
4.  SP   MŁOSZOWA

 

PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT


22.03.2106






Gim nr 1
WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2         
Gim 1 - Gim 3         
Gim 3 - Gim 2         

KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr       3
2. Gimnazjum nr       1
3. Gimnazjum nr       2
 
Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun: Robert Moskal
Zawody powiatowe -    miejsce



PIŁKA NOŻNA

DZIEWCZĄT


SP.4
ORLIK KRYSTYNÓW
 


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1.  SP  
2.  SP  
3.  SP  
4.  SP  
5.  SP  
 
Opiekun :

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.

4.02.2016

G 1
Trzebinia


CHŁOPCY:

1. ZAJĘCKI RAFAŁ G1
    powiat I  miejsce
    rejon IV miejsce

2. CIOŁCZYK DOMINIK G1
3. REJDYCH JAKUB G1
4. KANIA SZYMON G1
5. DĘBIEC KACPER G1
6. BARTOŃ BOGDAN G2


   
 


DZIEWCZĘTA:

1. PATYK DŻESIKA G2
2. STEFAŃSKA KAROLINA G1
    powiat  miejsce
3. COGIEL KAROLINA G3
    powiat I  miejsce
    rejon VI miejsce

4. GWIZDAŁA WWRONIKA G1
5. KĘPA WERONIKA G1
6. MIKA NIKOLA G2



 

 PIŁKA NOŻNA
HALOWA
DZIEWCZĄT

15.10.2015

SP. 8

WYNIKI:
 

KOLEJNOŚĆ:

1. SP    8
powiat III miejsce
2. SP    3
3. SP    Dulowa 
4. SP    Bolęcin
5. SP    Lgota


Zawody powiatowe -   miejsce
Opiekun: Piotr Szybalski

Skład zwycięskiej drużyny:

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY

5.02.2016

G 1
Trzebinia


DZIEWCZĘTA:


1.  Gim nr   1
     
 powiat  I  miejsce
        rejon   miejsce

2.  Gim nr    2
3. 
Gim nr    3

CHŁOPCY:


1. 
Gim nr    1
    
 powiat   I   miejsce
       rejon  III  miejsce

2.  Gim nr    2
3. 
Gim nr    3

4.02.2016

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.


HALA
 ,,ZBYSZEK"



 

DZIEWCZĘTA:

KOLEJNOŚĆ:

1.KŁECZEK MARTYNA CZYŻ              
     powiat I miejsce !
     rejon VI miejsce
     województwo - udział

2. FIREK JUSTYNA CZYŻ  
    powiat III miejsce
3. KŁOSOWSKA KAROLINA CZYŻ  
    powiat IV miejsce
4.
 REJDYCH NIKOLA CZYŻ 
    powiat VI miejsce
5.
CHECHELSKA OLA CZYŻ
6.
WOJCIECHOWSKA WERON CZYŻ

CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:

1.
   KASPRZYK MIŁOSZ   SP MYŚL
2.  MARCELA WOJCIECH  SP MYŚL
3.  LUDWIKOWSKI MIKOŁAJ  MYŚL
4.  
MARCZUK HUBERT SP 3
5.
 KANIA KONRAD SP MYŚL
6.
  KIEŁKOWICZ PIOTR SP 3

PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW


 

Krystynów Orlik

WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                  
Gim 1 - Gim 3             
Gim 3 - Gim 2             


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr     
2. Gimnazjum nr      
3. Gimnazjum nr      

Zawody powiatowe     miejsce  

Skład zwycięzców:
Opiekun :

UNIHOKEJ
CHŁOPCÓW


SP. 3

17.03.2016


 

KOLEJNOŚĆ:
Gr A
1.       SP 8
2.       SP BOLĘCIN
3.       SP DULOWA
Wyniki:
SP8 – SP BOLĘCIN  1:0
SP 8 – SP DULOWA  0:1
SP BOLĘCIN – SP DULOWA  1:1
Gr B
4.      SP 3
5.      ZSP MŁOSZOWA
6.      SP LGOTA
SP3 – ZSP MŁOSZOWA   4:0
SP 3 – SP LGOTA              8:0
ZSP MŁOSZOWA – SP LGOTA  1:4
PÓŁFINAŁY:
SP DULOWA – SP LGOTA   1:2
SP 3- SP 8     4:0
O 3 MIEJSCE
SP DULOWA- SP 8  2:1
FINAŁ
SP 3- SP LGOTA    3:0

Opiekun: Paweł Raj

Skład drużyny:

Zawody wojewódzkie -  II   miejsce !!!

PIŁKA
NOŻNA
HALOWA
DZIEWCZĄT

27.10.2015

Gim   nr 1

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2        4-0
Gim 1 - Gim 3        2-1
Gim 3 - Gim 2        6-3


KOLEJNOŚĆ
1. Gimnazjum nr        1  
2. Gimnazjum nr        3
3. Gimnazjum nr        2

Zawody powiatowe -  miejsce

Skład zwycięskiej drużyny:
BISKUP JULIA, FUNDAKOWSKA OLA, GŁOWACZ WERONIKA, KIEŁKOWICZ KAROLINA, LASOŃ PATRYCJA, MICHALISZYN MAGDA, PALJAN KLAUDIA, PASTUSIŃSKA NATALIA, SKRZYPKOWSKA KARINA, SKRZYPKOWSKA ROKSANA, STĘPOWSKA ADRIANNA
Opiekun: Mariusz Bzózka

UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


SP. 3

15,03,2016



 

Kolejność końcowa:

1.     SP 3
2.     SP DULOWA
3.     SP 8
4.     SP BOLĘCIN




Opiekun: Paweł Raj


Skład drużyny:


Zawody wojewódzkie - II  miejsce !!!

DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE

11.04.2016

22.04.2016



Gim   nr 1

DZIEWCZĘTA:

1.  Gim     1
     
powiat   I   miejsce
2.  Gim     3
    
powiat III  miejsce
3.  Gim     2

Skład zwycięzców:
 
CHŁOPCY:

1.  Gim   1
    
powiat  I  miejsce
2.  Gim  3 
    
powiat IV miejsce
3.  Gim   2

Skład zwycięzców:
 
DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE


11.04.2016

SP. 6


CHŁOPCY

KOLEJNOŚĆ:
 
1. SP   8
2. SP   6
3. SP  
4..SP  

DZIEWCZĘTA


KOLEJNOŚĆ:

1. SP     6
2. SP     8
3. SP  
4. SP  

    
    MINI PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW

10.05.2016

SP 4


Orlik
Krystynów


Pólfinały:
SP 6 - Dulowa            1-1     karne 3:4
Młoszowa - SP 8        0:3

O 3 miejsce
Młoszowa - SP 6        0:3

Finał
SP 8 - Dulowa             1-1   dogrywka 2-1

KOLEJNOŚĆ:

1. SP    8
2. SP    Dulowa
3. SP    6
4. SP    Młoszowa
5. SP    4
6. SP    Bolęcin
  
Zawody powiatowe  -    miejsce   

Opiekun : Robert Moskal

4-BÓJ
LA



Gim   nr 2



DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr  
 
  
2.  Gim nr  
   
3.  Gim nr  

NAJLEPSZE WYNIKI
60m


Skok w dal


Pchnięcie kulą
 

CHŁOPCY:

1.  Gim nr   
 
  
2.  Gim nr   
   
3.  Gim nr   

NAJLEPSZE WYNIKI
60m


Skok w dal


Pchnięcie kulą

4-BÓJ
LA



Siersza




CHŁOPCY
:

KOLEJNOŚĆ:

1. SP 
powiat       mce 
2. SP  
3. SP  
4. SP  
5. SP  
6. SP  



 


DZIEWCZĘTA

KOLEJNOŚĆ:

1. SP 
powiat       mce 
2. SP 
3. SP  
4. SP  
5. SP  
6. SP  




 

PŁYWANIE
INDYWID.


11.12.2015


AquaPlanet

DZIEWCZĘTA:

GRZBIET
1.LASOŃ JOANNA G3               45,10
 
powiat  V  mce               45,84  
2.GĘDOŚ EMILIA G3                46,04
powiat  IV  mce                  44,35
3.STARZYCKA WIKT G3         49,66
4.JOPEK JUSTYNA G1             50,09
5.SKRZYPKOWSKA ROK G1   53,48
6.

DOWOLNY
1.CELEJ GABRIELA G3            37,88
powiat  IV  mce 
2.WACŁAWEK SONIA G3        39,37
powiat  V  mce 
3 KWAŚNICA OLA G3             42,28
powiat  VI  mce 
4.SKRZYPKOWSKA KAR G1   48,03
5.GĄSIOR JULIA G3                50,16

KLASYCZNY
1.CHLUPKA NATALIA G2        45,23
powiat   I mce                     46,48
2.BEDNARCZYK MAGDA G3   54,08
3.TRĘBACZ MARTYNA G3     57,76
4.JAMROZIK JUSTYNA G1    1,05,03
5.

DELFIN
1. PAPIERNIK JULIA G2            42,86
powiat  I  mce                     42,10
2.FURMANIK OLA G3               46,86
powiat  II  mce                    44,84
3.PALUSIŃSKA GABRIELA G3  53,54
powiat  III  mce                   52,50


 

CHŁOPCY:

GRZBIET
1.ZIARNIK FILIP G3                        38,26
powiat   I    mce                         37,68
2.MARKIEWICZ MATEUSZ G1        45,23
3.WOSZCZYNA MIKOŁAJ G1          45,88
4.BARTOSIK KAMIL G2                  47,70
5.ZIELIŃSKI KACPER G3                 47,84
6.


DOWOLNY
1.SKRZYPEK JAKUB G2                  30,42
powiat  I   mce                           29,66
2.GĄSIOR DAMIAN G3                    31,64
powiat  II  mce                           30,78
3.KOCHAŃSKI JAKUB G3                35,13
powiat  IV  mce                          36,44
4.SKRZYPKOWSKI BARTOSZ G1    35,92
5.SZWEJDA JAN G2                         36,04

KLASYCZNY
1.WIERZBA TOMASZ G1                 42,20
2.KURDZIEL KONRAD G3                43,15
powiat  I  mce                             45,44
3.JEDYNAK DAWID  G1                   50,15
4.PAJĄK DAWID G1                      1,04,70
5.

DELFIN
1.
   powiat  mce
2.

PŁYWANIE
INDYWID.

 

CHŁOPCY:

GRZBIET
1.WOJTAS MATEUSZ  6              46,60  2.PEREK OLIWIER  DUL              49,54
powiat  V  mce                      52,94
3.KAWALA MATEUSZ  8             50,42
powiat IV   mce                     51,39
4.MADEJ JAKUB  8                      50,75
5.PIECHOWICZ KAMIL  MYŚ       51,16
6.JAWOREK KONRAD  8              51,57

DOWOLNY
1.MARCZUK HUBERT  3             37,75
2.STRASZ MATEUSZ  3              41,80
3 WALLENTIN PAWEŁ  LG         42,83
4.MAJ JAROSŁAW  6                   43, 47
5.GŁUCH OSKAR  8                     44,39
6.BARTOSIK MIŁOSZ  DUL         45,52

KLASYCZNY
1.GĄSIOR JAKUB  DUL                47,95
powiat   II  mce                       46,66
2.WIGLUSZ IGNACY  8                55,54
powiat   III mce                       55,12
3.WINIARSKI MATEUSZ  3          56,42
powiat IV   mce                      55,68
4.FRANCZYK HUBERT  8            58,31
5.GUMULA GABRIEL  6               58,59
6.BOBULA DUSZAN  8                 59,02

DELFIN
1.STAROŃ KACPER  DUL            47,36
powiat III  mce                        44,65 
2.FUDAŁA MICHAŁ  6                  50,53
powiat  V  mce                       50,74
3. MARCELA  WOJTEK  MCE      52,14
powiat  VI  mce                       51,20


 

DZIEWCZĘTA:

GRZBIET
1.ADAMSKA NINA  6                   43,65
2.PLUTA OLIWIA  8                    43,90
3.MIKUSZEWSKA OLA  8            48,34
powiat  IV  mce                     49,72
4.CIAPAŁA NATALIA  8              50,96
powiat  V  mce                      50,08
5.KURDZIEL NIKOLA  8               52,11
6.CHODACKA EMILIA  DUL        53,56

DOWOLNY
1.DOLEGŁO DOMINIKA  BOL       39,97
powiat  IV  mce 
2.BIGAJ MARTYNA  3                  40,73
3 GULIS OLGA  6                          42,14
4.GULIS MAGDA  6                       42,16
5.LASEK OLIWIA  6                      45,48
6.SIATA IZA  8                             52,07

KLASYCZNY
1.KOWALSKA EMILIA  8              54,40
powiat  V  mce                       54,16
2.CHRZĄŚCIK KAMILA  6            54,70
powiat   IV  mce                     53,64
3.JOCHYMEK EMILIA  3               55,59
powiat  VI  mce                       56,92
4.NITECKA ALICJA  8                  56,34
5.KRÓL OLIWIA  3                       56,41
6.KOZIOŁ OLA  DUL                     56,81

DELFIN
1.
2.


 

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 8 x 50m


11.12.2015

DZIEWCZĘTA:
1. GIMNAZJUM NR   3     5,54,3
    
2. GIMNAZJUM NR   1     8,10,6

3. GIMNAZJUM NR

   

CHŁOPCY:
1. GIMNAZJUM NR        3     5,28,9
  
powiat  I   mce  !
2. GIMNAZJUM NR        1     5,56,9
  
3. GIMNAZJUM NR

    

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 8 x 50m


 
CHŁOPCY

1. SP     Dulowa
   powiat   II    mce !            
2.
SP     8     
3. SP     6
4. SP     Myślachow                           

DZIEWCZĘTA

1. SP    6
powiat   II mce  !
3. SP    8      
powiat  III  mce                   

 

  GRY I
ZABAWY


SP. 8

KLASA  II

1. SP  
zaw wojew  mce
2  SP    
3. SP  
 

KLASA III

1.  SP 
2   SP    
3.  SP    
KLASA IV

1. SP  
2. SP     
3. SP   
 
KLASA V

1. SP     
2. SP    
3. SP