WYNIKI ZAWODÓW W ROKU
                               SZKOLNYM  2014/2015
        
 

         
                             

GIMNAZJA

SZKOŁY PODSTAWOWE

INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE



GAJ

30.09.2014



DZIEWCZĘTA:

KLASA I
1. CEREMUGA ZUZANNA G3 
    powiat  I  mce
2. ŻUREK NATALIA G1
3. JOPEK JUSTYNA G1
    powiat  VII  mce
4  PATYK DŻESIKA G2 
5. MYŚLIŃSKA GOSIA G1
    powiat VI  mce
6. KOWALSKA ERWINA G1
7. KOZIOŁ GABRIELA G3 

KLASA II
1. TOTH PAULINA G1
    powiat  I  mce
2. KUREK ANGELIKA G3
    powiat  IV  mce
3. BARTOSIK ZUZANNA G3
    powiat  III  mce
4. LASOŃ IZA G3
    powiat  VII  mce
5  PASTUSIŃSKA NATALIA G1
6 .NOWOTARSKA ANNA G2
   powiat  V  mce
7. SPONDA OLA G1


KLASA III
1. CIOŁCZYK MATYLDA G1
    powiat  IV  mce
2. TUREK EWELINA G1
3. PĘKALA PAULINA G3
    powiat VII  mce
4. SZALA JOANNA G2
5. PRZYKORZYŃSKA KLAUDIA G1
6. PIASKOWY BEATA G1
7. MATONÓG EDYTA G3

CHŁOPCY

KLASA I
1  BUGAJSKI MIŁOSZ G3
    powiat  II  mce
2  RUMIAN MIŁOSZ G3
    powiat  I  mce
3 .KUŹNICKI SZYMON G1
    powiat  IV  mce
4  WALAK KACPER G2
5. BŁASZCZYK FILIP G1
6  ZAJĄC SZYMON G3
7. CZADO OLAF G3


KLASA II

1  KORYCZAN KAMIL G1
    powiat  I  mce
2  WOSZCZYNA MIKOŁAJ G1
    powiat VI  mce
    SKRZYPEK JAKUB G2
    powiat  V  mce
4. CYBULSKI FILIP G1
5. TRYFIAN ADRIAN G2
6. KORBIEL SZYMON G3
7. SUROWIEC DAMIAN G3


KLASA III
1. REJDYCH KAMIL G2
2. JABŁOŃSKI ADRIAN G1
    powiat  IV  mce
3. SOCHACKI ŁUKASZ G2
    powiat VI  mce
4. CHMIELOWSKI KAMIL G1
5. ŁUKASIŃSKI KAMIL G1
6. GŁOWACZ FILIP G1
7. PIÓRKOWSKI JAKUB G2

INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE



30.09.2014


Gaj



DZIEWCZĘTA:

KLASA IV
1.    Chrząścik Kamila sp6 
      
powiat  IV  mce      
2.    Smoleń Natali sp3
3.    Kurdziel Nikola sp 8
      
powiat  IX  mce
4.    Pluta Oliwia sp8
      
powiat VII  mce
5     Adamska Nina sp6
6.    Kozioł Aleksandra Dul
7.    Trębacz Julia dul
8.    Borowska Roksana sp8

KLASA V
1.  Gulis Magdalena sp6
    
powiat  V  mce
2.  Szklarczyk Julita sp4
    
powiat  VII  mce
3.  Rejdych Emilia sp6
    
powiat  VIII  mce
4.  Lelito Roksana sp6
5.  Kołodziejczyk Iga sp6
    
powiat  IX  mce
6.  Gulis Olga sp6
7.  Ziętek Weronika sp8
8.  Rejdych Martyna sp du


KLASA VI
1.   Zieniewicz Wiktoria sp8
     
powiat  II  mce
2.   Stępowska Adrianna sp dul
3.   Kurdziel karolina sp dul
     
powiat  III  mce
4.   Trębacz Martyna sp du
5.   Kołodziejczyk Julia sp4
6.   Zych Natalia sp 
7.   Gergont Amelia sp4
8.   Knapik Aleksandra sp8
 

CHŁOPCY:

KLASA IV
1.  Wocial Jakub sp8
    
powiat  V  mce
2.  Głuch Oskar sp8
    
powiat  VI  mce
3.  Kalinowski Konrad sp8
4.  Lizończyk Oskar sp6
5.  Dębski Patryk sp6
6.  Hano Michał sp8
7.  Wiglusz Ignacy sp3
8.  Pabis Norbert sp4


KLASA V
1. Baran Eryk sp6
   
powiat  VII  mce
2  Kiełkowicz Piotr sp 3
   
powiat  IV  mce
3. Franczyk Hubert sp8
   
powiat  IX  mce
4.  Kurek Patryk sp8
5.  Fudała Michał sp6
6.  Korcz Miłosz sp8
7.  Brzózka Bartłomiej sp dul
8.  Pytlik Marcel sp3


KLASA VI
1.  Siejka Radosław sp6
    
powiat  II  mce
2.  Męcner Adrian sp6
3.  Smółka Damian sp 4
4.  Wiącek Gabriel sp6
5.  Brzozowski Michał sp6
6.  Kowalik Adrian sp du
7.  Wentrys Marcin sp 8
8.  Majer Aleksander sp dul.

PIŁKA
NOŻNA HALOWA



10.10.2014




Gim nr 1


WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                     
Gim 1 - Gim 3           5 : 3        
Gim 3 - Gim 2       
KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr   1
2. Gimnazjum nr   3 
3. Gimnazjum nr   

Zawody powiatowe - II  miejsce

Skład zwycięzców:

Opiekun : Łukasz Pałka

PIŁKA
NOŻNA HALOWA


23.10.2014



SP.8

 FINAŁY:
   
KOLEJNOŚĆ:

1. SP   8
2. SP   6
3. SP   3
4. SP   MŁOSZOWA
5. SP  
6. SP  
7. SP  


                                        
Skład zwycięzców:

Opiekun : Jacek Pająk

Zawody powiatowe -  IV miejsce
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


Gim   nr 3

6.11.2014



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 3      4:1  
Gim 1 - Gim 2        
Gim 2 - Gim 3       

     
KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    3
3. Gimnazjum nr   

Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekun : Mariusz Brzóska
Zawody wojewódzkie - I miejsce !!!

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW

22.01.2015


SP. 3

KOLEJNOŚĆ:

1. SP   6
2. SP   8
3. SP   3
4. SP   PSARY

 

Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekun:
Agnieszka Łączka

Zawody powiatowe -  miejsce

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW


Gim  nr 3

6.11.2014


WYNIKI:
        
Gim 1 - Gim 3         2 : 0
Gim 1 - Gim 2        
Gim 2 - Gim 3             


KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr    
2. Gimnazjum nr       
3. Gimnazjum nr        

Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun : Edyta Dęsoł

Zawody wojewódzkie - IV miejsce

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT

23.01.2015


SP. 3




 

KOLEJNOŚĆ:

1. SP   3
2. SP   8
3. SP   PSARY

Skład zwycięzców:


Opiekun: Paweł Raj

Zawody powiatowe - II miejsce                                                     

PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW

2.02.2015

Gim   nr 1



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2        4 : 13     
Gim 1 - Gim 3       15:13      
Gim 3 - Gim 2        8:10     


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr     2
2. Gimnazjum nr     1
3. Gimnazjum nr     3

Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun:
Zawody powiatowe      miejsce

MINI PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW

9.02.2015

SP. 8




KOLEJNOŚĆ:

1.  SP      Dulowa
2.  SP      6
3.  SP      3
4.  SP      Młoszowa
5.  SP      8

Skład zwycięzców:


Opiekun:


Zawody powiatowe -   miejsce

PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT

2.02.2015

Gim   nr 1



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2            30:7
Gim 1 - Gim 3            21:4
Gim 3 - Gim 2           10:2
   

KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    3
3. Gimnazjum nr    2

Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekun: Mariusz Brzózka
Zawody powiatowe -  miejsce
 
MINI PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT



12.02.2015

SP. 8




KOLEJNOŚĆ:

1.  SP     8
2.  SP     3
3.  SP     6


Skład zwycięzców:


Opiekun: Małgorzata Zimny

Zawody powiatowe -    miejsce

PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW

17.03.2015







Gim nr 2

 

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2           0:2 
Gim 1 - Gim 3           0:2
Gim 3 - Gim 2           2:0


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr      2
2. Gimnazjum nr      3 
3. Gimnazjum nr      1 

Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekunowie: Dariusz Wcisło
Zawody powiatowe - II miejsce
 

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY


HALA
 ,,ZBYSZEK"






DZIEWCZĘTA:

1.      1.  PSP   CZYŻÓWKA
      powiat III miejsce
2.  SP      4
3. 

 



 


CHŁOPCY

1.     1.  PSP   CZYŻÓWKA
     powiat I miejsce  !
2.  SP  MYŚLACHOWICE
3.  SP
4.  SP

 

PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT


17.03.2015






Gim nr 2

 

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2         0:2
Gim 1 - Gim 3         0:2
Gim 3 - Gim 2         2:0

KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr     2
2. Gimnazjum nr     3 
3. Gimnazjum nr     1
 
Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun: Robert Łączka
Zawody powiatowe - III   miejsce

26.11.2014

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.



HALA
 ,,ZBYSZEK"

DZIEWCZĘTA:

KOLEJNOŚĆ:

1. MIKA NIKOLA                   Czyżówka  
     powiat IV miejsce

2. FIREK JUSTYNA                Czyżówka  
3. KŁOSOWSKA KAR            Czyżówka  
4. 
BANIOWSKA WIKTORIA  Czyżówka  
5.
KŁECZEK MARTYNA         Czyżówka
6.
DĄBEK DARIA               Myślachowi

   

CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:

1.
ZAJĘCKI RFAŁ              Czyżówka 
  powiat  I miejsce !
 
rejon  I miejsce !!!
 województwo  miejsca 9-15

2. KASPRZYK MIŁOSZ    Myślachowice
  
powiat III  miejsce
3. GRONDAL PIOTR         Czyżówka 
4.
WÓJCIK KAMIL           Czyżówka 
5.
KANIA KORAD            Myślachowice  
6.
JĘDRZEJCZYK WIKTOR Myślach

 

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.

23.01.2015

G 1
Trzebinia


CHŁOPCY:

1. KOPEĆ  G1
2. KANIA  G1
3. CZARNIK G1
4. PIASKOWY G1
5. CELIŃSKI  G2
6. BUGDALSKI G3


   
 


DZIEWCZĘTA:

1. STOPKA G2
2. COGIEL G3
    powiat II miejsce
3. STEFAŃSKA G1
4. PATYK G2
5. KĘPA G2
6. BARTOŃ G2



 

KOMETKA
CHŁOPCÓW


SP. DULOWA



 


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1. SP
2. SP 

powiat  miejsce

Skład drużyny:


Opiekun :

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY

26.01.2015

G 1
Trzebinia


DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr   1
     
 powiat     miejsce
       rejon    miejsce

2.  Gim nr    2
3. 
Gim nr    3

CHŁOPCY:

1. 
Gim nr    1
    
 powiat     miejsce
       rejon    miejsce

2.  Gim nr    3
3. 
Gim nr    2

PIŁKA NOŻNA
DZIEWCZĄT


SP.4
ORLIK KRYSTYNÓW

14.05.2015

 


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1.  SP   DULOWA
2.  SP   3
3.  SP   8
4.  SP   4
5.  SP   CZYŻÓWKA
 
Opiekun :

BADMINTON
DZIEWCZĄT


Gim   nr 1





WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                 
Gim 1 - Gim 3                      
Gim 3 - Gim 2                


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    
2. Gimnazjum nr       
3. Gimnazjum nr    

Skład zwycięzców:

Opiekun :

UNIHOKEJ
CHŁOPCÓW


SP. 3

16.04.2015


 

KOLEJNOŚĆ:

1.  SP   3
2.  SP   Dulowa
3.  SP   Młoszowa
4.  SP   8
5.  SP   4
6.  SP   Bolęcin

Opiekun: Paweł Raj

Skład drużyny:
Dominik Cybulski, Maciej Michaliszyn, Kacper Jachimkowski, Piotr Kiełkowicz, Mateusz Obrok, Jakub Koniarek, Piotr Krzyżanowski, Tomasz Sosur, Jakub Kozioł, Mikołaj Talik, Krzysztof Siemek.
Zawody wojewódzkie -  V miejsce !

BADMINTON
CHŁOPCÓW


Gim   nr 1




WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                       
Gim 1 - Gim 3                            
Gim 3 - Gim 2                    


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    
2. Gimnazjum nr    
3. Gimnazjum nr    

Skład zwycięzców:

Opiekun :
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


SP. 3

17.04.2015



 

Kolejność końcowa:

1.  SP   3
2.  SP   Dulowa
3.  SP   Psary
4.  SP   4
5.  SP   8
     SP   Bolęcin

Opiekun: Paweł Raj


Skład drużyny:
Roksana Skrzypkowska, Natalia Zych, Karina Skrzypkowska, Martyna Bigaj, Natalia Smoleń, Wiktoria Tarka, Paulina Korpacka, Krystyna Agafon,Wiktoria Smoleń, Weronika Gwizdała.

Zawody wojewódzkie - III miejsce !!!!!!

DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE

14.04.2015

powiat 17.04.2015



Gim   nr 1

DZIEWCZĘTA:

1.  Gim     1
     
powiat  I   miejsce
2.  Gim     3
    
powiat  II  miejsce
3.  Gim    

Skład zwycięzców:
 
CHŁOPCY:

1.  Gim   1 
    
powiat I  miejsce
2.  Gim   2  
    
powiat II miejsce
3.  Gim   3  

Skład zwycięzców:
 
DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE


14.04.2015

SP. 6


CHŁOPCY

KOLEJNOŚĆ:
 
1. SP   6
2. SP   Dulowa
3. SP   8
4..SP   3

DZIEWCZĘTA


KOLEJNOŚĆ:

1. SP   Dulowa
2. SP   3
3. SP   8
4. SP   6

    
PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW


19.05.2015

Krystynów Orlik

WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                  
Gim 1 - Gim 3             
Gim 3 - Gim 2             


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr      2
2. Gimnazjum nr      1
3. Gimnazjum nr      3

Zawody powiatowe   I  miejsce   !
Zawody rejonowe  III miejsce 
Skład zwycięzców:
Opiekun : Dariusz Wcisło

MINI PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW


30.04.2015

SP 4


Orlik
Krystynów


KOLEJNOŚĆ:

1. SP    8
2. SP    6
3. SP    4
4. SP    MYŚLACHOWICE
5. SP    DULOWA
6. SP    CZYŻÓWKA
7. SP    3
8. SP    MŁOSZOWA

Zawody powiatowe  -  II  miejsce   

Opiekun : Piotr Szybalski
Skład zwycięzców: DUDA K, PEREK R, JAKUBIK S, SIEMEK K, FRANCZYK H, KACZMARCZYK D, CWYNAR G, KORCZ M, WNUK K, KUREK P.

PIŁKA
NOŻNA
HALOWA
DZIEWCZĄT

10.10.2014

Gim   nr 1

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2       
Gim 1 - Gim 3        2 : 0
Gim 3 - Gim 2        


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr        1
2. Gimnazjum nr        3 
3. Gimnazjum nr      

Zawody powiatowe -III  miejsce

Skład zwycięskiej drużyny:
Opiekun: Mariusz Brzóska

 PIŁKA NOŻNA
HALOWA
DZIEWCZĄT

15.10.2014

SP. 8

WYNIKI:
SP 3 - SP Psary          5:1
SP 3 - SP 8                  2:1
SP 8 - SP Psary          2:1

KOLEJNOŚĆ:

1. SP    3
2. SP    8
3. SP    PSARY 


Zawody powiatowe - II  miejsce
Opiekun: Paweł Raj

Skład zwycięskiej drużyny:

4-BÓJ
LA



Gim   nr 2



DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr  
 
  
2.  Gim nr  
   
3.  Gim nr  

NAJLEPSZE WYNIKI
60m


Skok w dal


Pchnięcie kulą
 

CHŁOPCY:

1.  Gim nr   
 
  
2.  Gim nr   
   
3.  Gim nr   

NAJLEPSZE WYNIKI
60m


Skok w dal


Pchnięcie kulą

4-BÓJ
LA

13.05.2015

Siersza




CHŁOPCY
:

KOLEJNOŚĆ:

1. SP  DULOWA
powiat       mce 
2. SP   3
3. SP   4
4. SP   8
5. SP   6
6. SP   CZYŻÓWKA



 


DZIEWCZĘTA

KOLEJNOŚĆ:

1. SP  3
powiat       mce 
2. SP  DULOWA
3. SP   4
4. SP   8
5. SP   6
6. SP   CZYŻÓWKA




 

PŁYWANIE
INDYWID.

12.12.2014



AquaPlanet

DZIEWCZĘTA:

GRZBIET
1.KOŹBIAŁ ZUZANNA G3            35,94
 
powiat  II  mce  !                   37,06
2.STARZYCKA WIKTORIA G3     48,37
  
powiat  III  mce                     48,90
3.LASOŃ JOANNA  G3                 48,76 
 
powiat  Iv  mce                      50,19
4.REJDYCH EWELINA G1            54,56
5.KOWALSKA ERWINA G1          56,82
6.WARCHOŁ JUSTYNA               56,88

DOWOLNY
1.CELEJ GABRIELA G3               37,66
 
powiat  II  mce  !                   37,80
2.KWAŚNICA OLA G3                 40,68
3.LEŻUCH JOANNA G2                45,51
4.SZYDŁOWSKA ANGELIKA G1  49,68
5.ROBAK AGNIESZKA G1           51,48

KLASYCZNY
1.GĄSIOR ZUZANNA G3             43,64
  
powiat  I  mce  !                  44,36
2.BEDNARCZYK MAGDA G3      54,46
3.
4.
5.

DELFIN
1. PAPIERNIK JULIA G2              40,86
   powiatI mce
2.


 

CHŁOPCY:

GRZBIET
1.TANISTRA ADRIAN G1            37,11
   powiat  mce
2.KIEŁKOWICH MAX G1             43,75
3.REJDYCH MICHAŁ G1              48,83
4.
5.
6.


DOWOLNY
1.JEDYNAK MATEUSZ G1           29,13
   powiat  mce
2.SKRZYPEK JAKUB G2              31,01
3.BOROWY BARTOSZ G3           37,65
4.KUCIEL MICHAŁ G1                 41,24
5.JANICKI MACIEJ                      41,38

KLASYCZNY
1.HARWES MICHAŁ G2               47,79
   powiat  mce
2.BUGAJSKI MIŁOSZ G3              53,70
3.
4.
5.

DELFIN
1.KONIK AMADEUSZ G1              41,53
   powiat  mce
2.

PŁYWANIE
INDYWID.

12.12.2014

CHŁOPCY:

KLASYK
1.GĄSIOR JAKUB DUL                47,10
2.WINIARSKI MATEUSZ SP 3     59,73
3.BOBULA DUSZAN  SP 8         1,00,01
4.              
5.
6.

GRZBIET
1.ZIARNIK FILIP SP 8                  43,81
2 KLUPIŃSKI RAFAŁ SP 6           45,31
3.TWARDOWSKI KRYST SP 6    48,91
4.MADEJ JAKUB SP 8                 50,22
5.KAWALA MATEUSZ SP 8        53,30
6.KACZMARCZYK KUBA SP 8    53,67

DOWOLNY
1.KOCHAŃSKI JAKUB SP 8         38,51
2.GĄSIOR DAMIAN PSARY         38,76
3 STAROŃ KACPER DUL            41,16
4 MARCZUK HUBERT SP 3        42,54
5.MARCELA WOJCIECH Myśl.    42,66
6.KLIMCZAK PAWEŁ SP 8          45,20

DELFIN

DZIEWCZĘTA:

KLASYK
1.CHRZĄŚCIK KAMILA SP 6           57,38
2.NITECKA ALICJA SP 8               1,03,00
3.KOWALSKA EMILIA SP 8          1,06,31
4.LUZAROWSKA OLIWIA SP 8     1,42,06
5.
6.

GRZBIET

1.BIGAJ MARTYNA  SP 3                47,00
2.FURMANIK OLA    DUL                47,85      
3.MAZUR PATRYCJA MYŚL           48,84
4.GĘDOŚ EMILIA  SP 8                    49,33
5.PLUTA OLIWIA SP 8                    49,63
6.GULIS OLGA SP 6                        49,81
     

DOWOLNY

1.OWSIANOWSKA SARA  DUL        34,47
2.ADAMSKA NINA SP 6                   40,32
3.WACŁAWEK SONIA SP 8              41,16
4.ZIENIEWICZ WIKTORIA SP 8        44,19
5.SKRZYPKOWSKA KARINA SP 3    46,01 
6.HAJDYŁA OLIWIA SP 6                 47,62

DELFIN

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 8 x 50m


 

DZIEWCZĘTA:
1. GIMNAZJUM NR  3        6,00,90
     powiat  I  mce !
2. GIMNAZJUM NR  1        8,43,94

3. GIMNAZJUM NR

   

CHŁOPCY:
1. GIMNAZJUM NR            5,56,00
  
powiat II mce  
2. GIMNAZJUM NR 
  
powiat III mce  
3. GIMNAZJUM NR

    

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 8 x 50m


 
CHŁOPCY

1. SP   8                 
   powiat       mce             
2.
SP                               
3. SP                  
4. SP                                   

DZIEWCZĘTA

1. SP    8
3. SP                              


 

  GRY I
ZABAWY


SP. 8

KLASA  II

1. SP  
zaw wojew  mce
2  SP    
3. SP  
 

KLASA III

1.  SP 
2   SP    
3.  SP    
KLASA IV

1. SP  
2. SP     
3. SP   
 
KLASA V

1. SP     
2. SP    
3. SP