WYNIKI ZAWODÓW W ROKU
                               SZKOLNYM  2013/2014
        
 

         
                             

GIMNAZJA

SZKOŁY PODSTAWOWE

INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE



GAJ

27.09.2013



DZIEWCZĘTA:

KLASA I
1  TOTH PAULIN G1
    powiat  mce
2. MLECZKO MAŁORZATA G1
3. BARTOSIK ZUZA G3
4  NOWOTARSKA ANNA G2 
5. KOSNO MARIA G3
6. CHLUPKA NATALIA G2
7. DZEDZYK NATALIA G2

KLASA II
1. CIOŁCZYK MATYLDA G1
2. TUREK EWELINA G1
3. KOSIŃSKA SANDRA G1
4. PABIS PAMELA G1
5 .SUCHYTA SANDRA G3
6 .PIASKOWY BEATA G1
7. PĘKALA PAULINA G3


KLASA III
1.BURY MAŁGORZATA G2
2.POŹNIAK WERONIKA G1
3.PORĘBSKA PAULINA G1
4.ZAJĄC MONIKA G3
5.GANCARCZYK ANNA G3

 

CHŁOPCY

KLASA I
1 CYBULSKI FILIP G1
2.KORYCZAN KAMIL G1
3.SUROWIEC DAMIAN G3
4 WOSZCZYNA MIKOŁAJ G1
5.KUBAŃSKI MATEUSZ G2
6 ŁUBIK KAROL G1
7.SKRZYPKOWSKI BARTEK G1


KLASA II

1 CHMIELOWSKI KAMIL G1
2 BARANEK ADRIAN G1
3.JABŁOŃSKI ADRIAN G1
4.TRĘBACZ DAWID G3
5.DZIADZIO DAMIAN G1
6.DYMEK KAMIL G3
7.ŁUKAŃSKI KAMIL G1


KLASA III
1.KULAWIK KAROL G3
2.MYŚLIŃSKI KRZYSZTOF G1
3.PATER DOMINIK G3
4.DROZDEK JAKUB G1
5.KRZYWORZEKA MIŁOSZ G3
6.STAŚKO JAN G3
7.GRZYB BARTOSZ G1

INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE




24.09.2013

Gaj



DZIEWCZĘTA:

KLASA IV
1. Magdalena Gulis           SP6
2. Emilia Rejdych               SP6
3. Olga Gulis                      SP6
4. Julita Szklarczyk            SP8
5 .Natalia Smoleń               SP3
6. Klaudia Gancarczyk      SP8
7. Roksana Lelit  (R)          SP6
8. Anna Biesikirska (R)     SP4

KLASA V
1. Wiktoria Zieniewicz      SP8
2.  Adrianna Stępowska   SP Dul
3.  Martyna Trębacz          SP Dul
4.  Sara Owsianowska       SP Dul
5.  Karina Skrzypkowska   SP3
6.  Roksana Skrzypkowska   SP3
7.  Natalia Zych (R)            SP3
8.  Kinga Lizończyk (R)     SP6


KLASA VI
1.   Natalia Gwizdała           SP8
2.   Aleksandra Popiołek    SP4
3.   Justyna Jopek               SP3
4.   Dżesika Patyk                SP4
5.   Małgorzata Miślińska  SP Myś.
6.   Wiktoria Lipka              SP3
7.   Gabriela Kozioł (R)     SP Dul
8.   Justyna Charchoł (R)   SP6

CHŁOPCY:

KLASA IV
1.  Dariusz Kaczmarczyk     SP8
2.  Marcel Pytlik                   SP3
3.  Michał Fudała                 SP6
4.  Eryk Baran                       SP6
5.  Patryk Kurek                    SP8 
6.  Miłosz Kasprzyk         SP Myśl.
7.  Konrad Kania (R)        SP Myśl.
8.  Piotr Kiełkowicz (R)        SP3

KLASA V
1. Radosław Siejka               SP6
2  Sebastian Jakóbik            SP8
3. Michał Brzozowski           SP6
4.  Adrian Kowalik          SP Dulowa
5.  Mateusz Obrok                 SP3
6.  Filip Tryfanów                  SP4
7.  Zygfryd Chwała (R)         SP4
8.  Wiktor Wałak (R)              SP3

KLASA VI
1. Miłosz Rumian                    SP8
2. Miłosz Bugajski                  SP8
3.  Filip Błaszczyk                   SP4
4.  Adrian Kusek                     SP8
5.  Jakub Malczyk          SP Dulowa
6.  Patryk Cyran              SP Myśl.
7.  Kacper Piotrowski (R)   SP Myś
8.  Szymon Kania (R)       SP Myśl.

PIŁKA
NOŻNA HALOWA



10.10.2013




Gim nr 1


WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2        3:5              
Gim 1 - Gim 3        5:1             
Gim 3 - Gim 2        1:10
KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr   2
2. Gimnazjum nr   1
3. Gimnazjum nr   3

Zawody powiatowe - II  miejsce

Skład zwycięzców:

Opiekun : Adam Gromadzik

PIŁKA
NOŻNA HALOWA


2.10.2013



SP.8

 FINAŁY:
   
KOLEJNOŚĆ:

1. SP   8
2. SP   6
3. SP   4
4. SP  Bolęcin
5. SP   Myślachowice
6. SP   Dulowa
7. SP   3


                                        
Skład zwycięzców:

Opiekun : Jacek Pająk

Zawody powiatowe - III  miejsce
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


Gim   nr 3

8.11.2013



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 3        2:0
Gim 1 - Gim 2        8:0
Gim 2 - Gim 3        0:2

     
KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    3 
3. Gimnazjum nr    2

Skład zwycięskiej drużyny:
Biskup Adrianna kpt. Porębska Paulina, Głuszczenko Martyna, Masztaler Maja, Turek Ewelina, Michaliszyn Magdalena, Pastusińska Natalia, Lasoń Patrycja, Szmyd Aneta, Kiełkowicz Karolina, Palian Klaudia


Opiekun : Mariusz Brzózka

Zawody wojewódzkie - I miejsce !!!

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW


18.02.2013

SP. 3

Gr A
SP 8 - SP 6 8:0
SP 8- ZSP MŁOSZOWA 10:0
SP 6 - ZSP MLOSZOWA 7:0
Gr B
SP 3 - SP DULOWA 12:10
SP 3- SP 4 6:0
SP 4 - SP DULOWA 4:0


PÓŁFINAŁY
SP 3 - SP 6   0:20
SP 8 - SP 4    3:2
O 3 MIEJSCE            SP 3  - SP 4       5:0
FINAŁ                        SP 6 - SP 8       6:5

  1. SP   6

  2. SP   8

  3. SP   3

  4. SP   4

  5. SP   Dulowa

  6. SP   Młoszowa

Skład zwycięskiej drużyny:
Szymon Dereszowski, Marcel Lasek, Sebastian Borkowski, Mateusz Siemek, Bartosz Smoleń, Adrian Porosło, Miłosz Chamik, Andrzej Wojas, Igor Spyt, Radek Siejka, Arkadiusz Nosek, Gabriel Wiącek

Opiekun:
Agnieszka Łączka

Zawody powiatowe -  miejsce

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW


Gim  nr 3

8.11.2013


WYNIKI:
        
Gim 1 - Gim 3         2:0
Gim 1 - Gim 2         1:0
Gim 2 - Gim 3         2:2     


KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr     1
2. Gimnazjum nr     2  
3. Gimnazjum nr     3   

Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun : Edyta Dęsoł

Zawody wojewódzkie - V miejsce

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT

28.02.2014


SP. 3




 

     SP DULOWA - SP 3            2:4
     SP DULOWA -SP 8            9:19
     SP 3 - SP 8                            4:11

  1. SP    8

  2. SP    3

  3. SP    Dulowa


Skład zwycięzców:

A.Leszczyńska, W.Starzycka, Z.Szybalska, W.Zieniewicz, W.Perek, W.Jędrzejczyk, I.Stojewska, K.Oleksy, P.Świerczek, M.Godyń, Gwizdała,

Opiekun: Piotr Szybalski

Zawody powiatowe - miejsce                                                     

PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW

26.02.2014

Gim   nr 3



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2           
Gim 1 - Gim 3           
Gim 3 - Gim 2            


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr     2
2. Gimnazjum nr     3
3. Gimnazjum nr     1 

Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun: Adam Gromadzik
Zawody powiatowe   II   miejsce

MINI PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW

18.12.2013

SP. 8




KOLEJNOŚĆ:

1.  SP  8
2.  SP  4
3.  SP  Dulowa
4.  SP  6
5.  SP  3

Skład zwycięzców:
Rumień Miłosz, Ruczyński Przemysław, Zając Szymon, Bugajski Szymon, Kurek Adrian, Szklarczyk Krzysztof, Borowy Bartosz, Kurdziel Konrad

Opiekun:

Jacek Pająk
Zawody powiatowe -   miejsce

PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT


26.02.2014

Gim   nr 1



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2         
Gim 1 - Gim 3    
Gim 3 - Gim 2           
   

KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    3
3. Gimnazjum nr    2

Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekun: Mariusz Brzózka
Zawody powiatowe - II miejsce
 
MINI PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT

10.12.2013

SP. 8



KOLEJNOŚĆ:

1.  SP   8
2.  SP   Dulowa
3.  SP   4
4.  SP   3

Skład zwycięzców:
Wiktoria Zieniewicz, wiktoria Starzycka, Wikotoria Jędrzejczyk, Zuzanna Szybalska, Weronika Zając, Izabela Stojewska, Julia Kalinowska, Martyna Tabor, Wiktoria Pezek, Małgorzata Godyń

Opiekun:
Małgorzata Zimny

Zawody powiatowe -    miejsce

PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW








Gim nr 1

 

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2           1:2  
Gim 1 - Gim 3           2:0  
Gim 3 - Gim 2           1:2


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr      2
2. Gimnazjum nr      1
3. Gimnazjum nr      3

Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekunowie: Adam Gromadzik
Zawody powiatowe -III miejsce
 

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY


HALA
 ,,ZBYSZEK"


18.11.2013



DZIEWCZĘTA:

1.      1. SP 4
2.  SP 8
3.  PSP CZYŻÓWKA

 



 


CHŁOPCY

1.     1.  PSP CZYŻÓWKA
     powiat I miejsce
2.  SP MYŚLACHOWICE
3.  SP 4
4.  SP 8

 

PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT









Gim nr 1

 

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2         2:0
Gim 1 - Gim 3         2:0
Gim 3 - Gim 2         0:2

KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr     1
2. Gimnazjum nr     2
3. Gimnazjum nr     3
 
Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun: Mariusz Brzóska
Zawody powiatowe - III  miejsce
 

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.

20.11.2013

HALA
 ,,ZBYSZEK"

DZIEWCZĘTA:

KOLEJNOŚĆ:

1  Cogiel Karolina SP Myśl
     powiat II miejsce

2. Rejdych Aleksandra ZS Płoki
3. Patyk Dżesika SP 4
     powiat II miejsce

4. 
Popiołek Aleksandra SP 4
5.
Mika Nikola PSP Czyżówka
    Szydłowska Angelika SP 4

   

CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:

1  
Bartoń Bogdan PSP Czyżówka
2.  Zajęcki Rafał PSP Czyżówka
     powiat I miejsce
     rejon  VI miejsce
     wojew. 25-32 miejsce

3.  Kania Szymon SP Myśl
     powiat VI miejsce

4.
Pawletta Paweł SP 4
5. 
Bugdalski Szymon SP 8
     Kasprzyk Miłosz SP Myśl


   

    
 

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.

11.12.2013

G 1
Trzebinia


CHŁOPCY:

1 .ZAJĘCKI                     G2
    powiat  I  miejsce
    rejon    miejsce

2.  BATKO                     G1
3.  KUSEK                      G3
4.  CYBULSKI                G1
5.  KUNERT                   G1
6.  DULEBA                    G3
   
 

DZIEWCZĘTA:

1. STOPKA                  G2 
        powiat  IV miejsce     

2. STEFAŃSKA            G1
3. PYTLIK                   G2
4. GASIOR                   G1
5. KUREK                    G1
6. WOJCIECHOWSKA  G1   
KOMETKA
CHŁOPCÓW


SP. DULOWA



 


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1. SP
2. SP 

powiat  miejsce

Skład drużyny:


Opiekun :

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY

13.12.2013

G 1
Trzebinia


DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr   2
     
 powiat   I  miejsce
       rejon    miejsce

2.  Gim nr    1
3. 
Gim nr    3

CHŁOPCY:

1. 
Gim nr    2
    
 powiat  IV   miejsce
       rejon    miejsce

2.  Gim nr    1
3. 
Gim nr    3

KOMETKA
DZIEWCZĄT


SP. DULOWA


 


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1.  SP  
2.  SP  
3.  SP  
4.  SP  
5.  SP  
 
Opiekun :

BADMINTON
DZIEWCZĄT


Gim   nr 1





WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                 
Gim 1 - Gim 3                      
Gim 3 - Gim 2                


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    
2. Gimnazjum nr       
3. Gimnazjum nr    

Skład zwycięzców:

Opiekun :

UNIHOKEJ
CHŁOPCÓW


SP. 3

11.03.2014


 

KOLEJNOŚĆ:

1.  SP  3
2.  SP  8 
3.  SP  PSARY 
4.  SP  MŁOSZOWA 
5.  SP BOLĘCIN - PK  (poza konkursem)

Opiekun: Paweł Raj

Skład drużyny:
Mateusz Obrok, Kacper Dworak, Kacper Bugajski, Marcel Pytlik, Szymon Kuźnicki, Maciej Michaliszyn, Konrad Lasoń, Piotr Kiełkowicz, Jakub Koniarek, Michał Kuciel, Kacper Mucha, Piotr Krzyżanowski

Zawody wojewódzkie -VI miejsce !

BADMINTON
CHŁOPCÓW


Gim   nr 1




WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                       
Gim 1 - Gim 3                            
Gim 3 - Gim 2                    


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    
2. Gimnazjum nr    
3. Gimnazjum nr    

Skład zwycięzców:

Opiekun :
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


SP. 3

18.05.2014.
SP 3



 

SP 3 – SP 8 5:1
SP Dulowa – SP Psary 3:0
SP 8 – SP Dulowa 0:5
SP 3 – SP Psary 8:1
SP 8 – SP Psary 1:0
SP 3 – SP Dulowa 1:0
Kolejność końcowa:
1. SP 3
2. SP DULOWA
3.SP 8
4. SP PSARY

Opiekun: Pawł Raj


Skład drużyny:
Roksana Skrzypkowska, Natalia Zych, Karina Skrzypkowska, Martyna Bigaj, Wiktoria Lipka, Wiktoria Smoleń, Natalia Smoleń, Natalia Stępowska, Emilia Milczarek, Oliwia Wygoda, Oliwia Król, Paulina Korpacka.

Zawody wojewódzkie - II miejsce !!!!!!

DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE

11.04.2014
powiat
16.04.2014


Gim   nr 1

DZIEWCZĘTA:

1.  Gim     1
     
powiat  miejsce
2.  Gim     3
    
powiat  miejsce
3.  Gim    

Skład zwycięzców:
 
CHŁOPCY:

1.  Gim     1
    
powiatI  miejsce
2.  Gim     3
    
powiat  miejsce
3.  Gim     

Skład zwycięzców:
 
DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE


SP. 6


CHŁOPCY

KOLEJNOŚĆ:
 
1. SP  
2. SP  
3. SP  
4..SP 

DZIEWCZĘTA


KOLEJNOŚĆ:

1. SP  
2. SP  
3. SP  
4. SP  

    
PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW

9.05.201
 

Krystynów Orlik

WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2             2:2     
Gim 1 - Gim 3             1:2 
Gim 3 - Gim 2             0:1


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr      2
2. Gimnazjum nr      3
3. Gimnazjum nr      1

Zawody powiatowe    miejsce 
Zawody rejonowe    miejsce 
Skład zwycięzców:
Opiekun : Adam Gromadzik

MINI PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW


SP 4

22.05.2014
Orlik
Krystynów


KOLEJNOŚĆ:

1. SP    MYŚLACHOWICE
2. SP    8
3. SP    BOLĘCIN
4. SP    6
5. SP     MŁOSZOWA
6. SP    3
7. SP    4
8. SP    CZYŻÓWKA


Zawody powiatowe  -   miejsce
                

Opiekun :

PIŁKA
NOŻNA
HALOWA
DZIEWCZĄT

11.10.2013

Gim   nr 1

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2       11:0
Gim 1 - Gim 3        3:1
Gim 3 - Gim 2        5:0


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr       1
2. Gimnazjum nr       3
3. Gimnazjum nr       2

Zawody powiatowe - I miejsce !
Zawody rejonowe - I miejsce !!

Skład zwycięskiej drużyny:
Opiekun: Mariusz Brzózka

 PIŁKA NOŻNA
HALOWA
DZIEWCZĄT

30.09.2013

SP. 8

KOLEJNOŚĆ:

1. SP    8
2. SP    Dulowa
3. SP    3 
4. SP    4
5. SP    Czyżówka 
 



Zawody powiatowe - III  miejsce

Opiekun: Piotr Szybalski
Skład zwycięskiej drużyny:
4-BÓJ
LA

1

Gim   nr 2



DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr  
 
  
2.  Gim nr  
   
3.  Gim nr  

NAJLEPSZE WYNIKI
60m


Skok w dal


Pchnięcie kulą


 

CHŁOPCY:

1.  Gim nr   
 
  
2.  Gim nr   
   
3.  Gim nr   

NAJLEPSZE WYNIKI
60m


Skok w dal


Pchnięcie kulą
 

4-BÓJ
LA

7.05.2014

Siersza



CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:

1.  SP   6
    
powiat    II    mce 
2.  SP    Myślachowice
     powiat    III    mce 
3.  SP   3





 

DZIEWCZĘTA

KOLEJNOŚĆ:

1. SP 3
powiat    V   mce 
2. SP 6
3. SP  Myślachowice






 

PŁYWANIE
INDYWID.


10.01.2014
POWIAT
19.02.2014

AquaPlanet

DZIEWCZĘTA:

GRZBIET
1.KOŹBIAŁ ZUZANNA G3              36,57
   powiat II mce
2.OBROK KAROLINA G3               50,18
   powiat III mce
3.WOSZCZYNA JOANNA G1          55,22
4.SERĘGA ANNA G1                     56,85
5.REJDYCH EWELINA G1             57,48
  powiat V mce
6.KLIMCZAK PATRYCJA G3      1,02,34

DOWOLNY
1.ZAJĄC SARA G3                       38,93
   powiat I mce
2.MANIK MARTA G2                   41,63
   powiat III mce
3.LEŻUCH JOANNA G2                46,62
4.KWAŚNICA OLA G3                 49,29
   powiat IV mce
5. SIEMEK KAROLINA G1           50,75

KLASYCZNY
1.GĄSIOR ZUZANNA G3               43,70
   powiat I mce
2.CHLUPKA NATALIA G2             45,88
   powiat II mce
3.JASIŃSKA MARTYNA G3         1,04,40
4.RUDNICKA JOANNA G1           1,08,12
5.STEFAŃSKA KAROLINA G1    1,29,22

DELFIN
1.PAPIERNIK JULIA G2                41,26
   powiat I mce
2.STARZYCKA WIKTORIA G3     49,62
   powiat II mce   


 

CHŁOPCY:

GRZBIET
1.TANISTRA ADRIAN G1            36,65
   powiat I mce
2.SIEMEK ALBERT G2                43,97
   powiat IV mce
3.SOCHACKI ŁUKASZ G2            45,62
4.REJDYCH MICHAŁ G1              48,69
   powiat V mce
5.DURA DAWID G1                     49,85
6.DOLEGŁO JAKUB G3               50,35

DOWOLNY
1.JEDYNAK MATEUSZ G1            29,81
   powiat V mce
2.JEŻOWSKI BARTOSZ G2           33,47
3.SKRZYPEK JAKUB G2               34,59
4.CHODACKI MACIEJ G3             35,78
5.MUSIAŁ PIOTR G3                    36,72

KLASYCZNY
1.KULAWIK KAROL G3                40,95
   powiat II mce
2.KRZYWORZEKA MIŁOSZ G3     41,82
   powiat V mce
3.STAŚKO JAN G3                        44,12
4.KUREK BARTOSZ G2                44,79
5.GUT TOMASZ G1                      46,78

DELFIN
1.FIEDOR DOMINIK G2                 40,88
   powiat IV mce
2.KONIK AMADEUSZ G1              41,17

PŁYWANIE
INDYWID.

 

CHŁOPCY:

KLASYK
1.GĄSIOR JAKUB DUL                 50,86
2.KURDZIEL KONRAD 8               51,56
3.WIERZBA TOMASZ 4                53,07
4.WALAK KACPER 8                    59,22
5.PRZEWORSKI MACIEJ DUL       59,27
6.GOLIŃSKI SZYMON 4              1,01,75

GRZBIET
1.ZIARNIK FILIP 8                        46,34 
2.SIEMEK MATEUSZ 6                 48,85
3.TWARDOWSKI KRYSTIAN 6     48,88
4.MICHALISZYN MACIEK 3          49,36
5.MARKIEWICZ MATEUSZ MYŚ  53,57
6.SZATKOWSKI FILIP                  53,82

DOWOLNY
1.JANICKI JAKUB DUL                  33,10
2.BOROWY BARTOSZ 8                40,05
3.LASEK MARCEL 6                      41,23
4.STAROŃ KACPER DUL               42,06
5.RUMIAN MIŁOSZ 8                     42,14
6.KOCHAŃSKI JAKUB 8                43,40

DELFIN

DZIEWCZĘTA:

KLASYK
1.ADAMCZYK ROSANA DUL      57,70
2.CHRZĄŚCIK KAMILA 6            58,06
3.TRĘBACZ MARTYNA DUL      58,57
4.BEDNARCZYK MAGDA 8         59,45
5.PATYK DZESIKA 4                1,01,66
6.KŁECZEK JULIA DUL            1,04,72

GRZBIET

1.BIGAJ MARTYNA 3                  45,98
2.SKRZYPKOWSKA ROKS 3        52,54
3.WARCHOŁ JUSTYNA 6             54,46
4.FURMAN ALEKSANDRA DUL   54,58
5.MAZUR PARTYCJA MYŚ          54,70
6.JOPEK JUSTYNA 3                    54,95
     

DOWOLNY

1.OWSIANOWSKA SARA DUL     34,00
2.WIATER ANGELIKA 3               35,30
3.WENTRYS WERONIKA MYŚ    39,78
4.ADAMSKA NINA 6                    47,56
5.SKRZYPKOWSKA KARINA 3     49,20
6.ZIENIEWICZ WIKTORIA 8         49,79

DELFIN

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 8 x 50m


 

DZIEWCZĘTA:
1. GIMNAZJUM NR 3      6,23,51
  
powiat I mce
2. GIMNAZJUM NR 2    

3. GIMNAZJUM NR 1

   

CHŁOPCY:
1. GIMNAZJUM NR3  
  
powiat II mce  
2. GIMNAZJUM NR 2 
  
powiat III mce  
3. GIMNAZJUM NR 1

    

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 8 x 50m


 
CHŁOPCY

1. SP  6                                6,45,01
   powiat       mce             
2.
SP 3                                 8,24,94
3. SP DULOWA                  DYS
4. SP 8                                   DYS

DZIEWCZĘTA

1. SP    3                          7,18,94
3. SP    8                            
DYS

 

  GRY I
ZABAWY


SP. 8

KLASA  II

1. SP  
zaw wojew  mce
2  SP    
3. SP  
 

KLASA III

1.  SP 
2   SP    
3.  SP    
KLASA IV

1. SP  
2. SP     
3. SP   
 
KLASA V

1. SP     
2. SP    
3. SP