WYNIKI ZAWODÓW W ROKU
                               SZKOLNYM  2012/2013
        
 

         
                             

GIMNAZJA

SZKOŁY PODSTAWOWE

INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE



G 1

25.09.2012



DZIEWCZĘTA:

KLASA I
1  PRZYKORZYŃSKA SANDRA G1
    powiat III mce
2. SUCHYTA SANDRA G3
3. CIOŁCZYK MATYLDA G1
4  TUREK EWELINA G1
5. DUMANOWSKA WERONIKA G1
6. WĄTROBA OLA G2   
7. PIASKOWY BEATA G1


KLASA II
1. BURY GOSIA G2
    powiat I mce
2. GŁUSZCZENKO MARTYNA G1
3. PORĘBSKA PAULINA G1
4. GANCARCZYK ANNA G3
5 .ZAJĄC MONIKA G3
6 .BANASIK AGNIESZKA G3
7. POŹNIAK WERONIKA G1


KLASA III
1. ZAJĄC JOANNA G1
    powiat I mce
2. CHODYŃSKA KLAUDIA G1
3. TYLIBA MILENA G1
4. HABIERSKA PAULINA G3
5. RĘKAWEK MAGDA G2
6. MENCER KLAUDIA G2
7. PYTLIK GOSIA G2

CHŁOPCY

KLASA I
1 REJDYCH KAMIL G2
2.PARDYL DOMINIK G1
3.CHMIELOWSKI KAMIL G1
4 WOJTANOWSKI RAFAŁ G2
5.JABŁOŃSKI ADRIAN G1
6 DZIADZIO DAMIAN G2
7.CELIŃSKI PAWEŁ G2



KLASA II

1 KRZYWORZEKA MIŁOSZ G3
2.PATER DOMINIK G3
3.DZIOK ŁUKASZ G3
4.KULAWIK KAROL G3
5.BORKOWSKI FABIAN G2
6.TAJS KAMIL G2
7.STELMACH SEBASTIAN G2


KLASA III
1.NOWAK SZYMON G1
   powiat I mce
2.KŁECZEK MATEUSZ G1
  powiat II mce
3.GRUSZCZYŃSKI PATRYK G2
4.DAMIANIUK MIŁOSZ G2
5.ZAJĄC DAREK G3
6.PROKOP DANIEL G1
  powiat III mce
7.KUREK SZYMON G2

INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE




21.09.2012

Gaj



DZIEWCZĘTA:

KLASA IV
1.TRĘBACZ MARTYNA - DULOWA
2.SKRZYPKOWSKA ROKSANA -  3
3.STĘPKOWSKA ADRIANNA-DULOWA
4.ZIENIEWICZ WIKTORIA - 8
   powiat I mce
5.SKRZYPKOWKA KARINA - 3
6.SZCZEPOCKA NATALIA - 4


KLASA V
1.CEREMUGA ZUZA - DULOWA
2.MĘCNER WIKTORIA - 6
3.ZIARKOWSKA MARTYNA - 4
4.PATYK DŻESIKA - 4
5.RATAJ MARTYNA - 6
6.GWIZDAŁA NATALIA - 8



KLASA VI
1. MLECZKO GOSIA - 3
   powiat II mce
2.URBAŃCZY ANNA - 6
3.TOTH PAULINA - MYŚLACHOWICE
4.BARTOSIK ZUZANNA - PSARY
5.JĘDRZEJCZYK KAMILA - MYŚLACH
6. KUREK ANGELIKA - DULOWA

CHŁOPCY:

KLASA IV
1.SIEJKA RADOSŁAW - 6
2.TRYNANÓW FILIP - 4
3.WNUK KACPER - 8
4.JAKUBIK SEBASTIAN - 8
5.TEKIELAK MIKOŁAJ - DULOWA
6. MĘCNER ADRIAN - 6



KLASA V
1.BUGAJSKI MIŁOSZ - 8
   powiat I mce
2.KUŹNICKI SZYMON - 3
3 BŁASZCZYK FILIP - 4
4.WOŹNIAK DAWID - MYŚLACH
5.ADAMCZYK KUBA - BOLĘCIN
6.JANICKI JAKUB - DULOWA


KLASA VI
1.GLISTA FILIP - 3
2.ZYBIŃSKI PATRYK - 3
3.WOSZCZYNA MIKOŁAJ - 6
4.DOLEGŁO JAKUB - BOLĘCIN
5.SUROWIEC DAMIAN - DULOWA
6.ŁUBIK KAROL - 6

PIŁKA
NOŻNA HALOWA


5.10.2012





Gim nr 1


WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2       4:1
Gim 1 - Gim 3       0:8 
Gim 3 - Gim 2       8:0 
KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr   3
2. Gimnazjum nr   1
3. Gimnazjum nr   2

Zawody powiatowe - I  miejsce

Skład zwycięzców:

Opiekun :  Dariusz Stryjniak

PIŁKA
NOŻNA HALOWA


24.10.2012



SP.8

 FINAŁY:
   
KOLEJNOŚĆ:

1. SP  6
2. SP  3
3. SP  8
4. SP  Dulowa
5. SP  Młoszowa 
6. SP  Bolęcin
7. SP  4
8. SP Psary
                                        
Skład zwycięzców:

Opiekun :

Zawody powiatowe - V  miejsce
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


Gim   nr 3


30.10.2012


WYNIKI:

Gim 1 - Gim 3        1:0 
     
KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    3

Skład zwycięskiej drużyny:
ŚCIBOR KLAUDIA, GŁOGOWSKA EMILIA, BISKUP ADRIANNA, PORĘBSKA PAULINA, GŁUSZCZENKO MARTYNA, MASZTALER MAJA, TUREK EWELINA, GRZYWACZ EWELINA

Opiekun : Mariusz Brzóska

Zawody wojewódzkie - III miejsce !

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT


12.02.2013

SP. 3

  1. SP 3

  2. SP 8

  3. SP 6

Skład zwycięskiej drużyny:
Opiekun: Paweł Raj

Zawody powiatowe -  miejsce

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW


Gim  nr 3


30.10.2012

WYNIKI:
        
Gim 1 - Gim 3      6:0            


KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr     1
2. Gimnazjum nr     3    

Skład zwycięskiej drużyny:
NOWAK SZYMON, WROŃSKI WOJCIECH, ROZMUS KAMIL, KIEŁKOWICZ MAX, ŁABUZEK MICHAŁ, REJDYCH MICHAŁ, DWORAK MARCEL, GIERLACH KRYSTIAN, NOWORYTA JAKUB, SIATA PATRYK
Opiekun : Edyta Dęsoł

Zawody wojewódzkie - VI miejsce

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW


14.02.2013

SP. 3




 

 

  1. SP 8

  2. SP 3

  3. SP 6

  4. ZSP MŁOSZOWA

  5. SP DULOWA


Skład zwycięzców:


Opiekun: Jacek Pająk

Zawody powiatowe - miejsce                                                     

PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW


15.02.2013

Gim   nr 1



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2           16:18  
Gim 1 - Gim 3           16:18  
Gim 3 - Gim 2             7:14


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr     2
2. Gimnazjum nr     3 
3. Gimnazjum nr     1 

Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun: Adam Gromadzik
Zawody powiatowe -II  miejsce

MINI PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW

11.12.2012

SP. 8




KOLEJNOŚĆ:

1.  SP  6
2.  SP  8
3.  SP  4
4.  SP  Dulowa
5.  SP  Młoszowa
6.  SP  3

Skład zwycięzców:

Opiekun:


Zawody powiatowe -   miejsce

PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT

15.02.2013

Gim   nr 1



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2           
Gim 1 - Gim 3       
Gim 3 - Gim 2           
   

KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    3
3. Gimnazjum nr    2

Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekun: Mariusz Brzóska
Zawody powiatowe - I  miejsce
Zawody rejonowe  - II  miejsce !
MINI PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT

12.12.2012

SP. 8



KOLEJNOŚĆ:

1.  SP  8
2.  SP  6 
3.  SP  3 
4.  SP  Dulowa 
5.  SP  Młoszowa 
6.  SP  4 

Skład zwycięzców:

Opiekun:
Zawody powiatowe -    miejsce

PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW

6.02.2013







Gim nr 1

 

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2              0:2
Gim 1 - Gim 3              0:2
Gim 3 - Gim 2              0:2


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr      2
2. Gimnazjum nr      3
3. Gimnazjum nr      1

Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekunowie: Adam Gromadzik
Zawody powiatowe - III miejsce
 

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.


HALA
 ,,ZBYSZEK"


01.02.2012


DZIEWCZĘTA:

1.      1.
    powiat miejsce
2.
3.
4.
5.
6.



 


CHŁOPCY

1.     1.
   powiat Imiejsce
2.
3.
4.
5.
6.

PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT

6.02.2013








Gim nr 1

 

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2          1:2
Gim 1 - Gim 3          2:0
Gim 3 - Gim 2          2:1

KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr     1
2. Gimnazjum nr     2
3. Gimnazjum nr     3
 
Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun: Mariusz Brzózka
Zawody powiatowe - III  miejsce
 

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY

02.02.2012

HALA
 ,,ZBYSZEK"

DZIEWCZĘTA:

KOLEJNOŚĆ:

1  
2. 
3.
4. 
5.
   

CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:

1  

2. 
3. 
4.
5. 

   

    
 

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.

12.12.2012
19.02.2013

G 1
Trzebinia


CHŁOPCY:

1 .Frączek Łukasz G2
    powiat I miejsce
    rejon   III miejsce

2.
 Zajęcki Paweł G2
    powiat II miejsce
3. 
Żabówka Jakub G3
    powiat miejsce
4. 
Rozmus Kamil G1
5.
Duleba Dawid G3
   
 

DZIEWCZĘTA:

1.  Zendrowska Oliwia  G2
    powiat I miejsce                  

2. Pytlik Dominika G2 
3.
Głogowska Emilia G1
    powiat  miejsce
4.
Trafiał Natalia G3
5.
Stopka Joanna G2
    powiat II  miejsce
KOMETKA
CHŁOPCÓW


SP. DULOWA



26.04.2013


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1. SP  Dulowa
2. SP  4

powiat I miejsce

Skład drużyny:
Głuch Paweł, Surowiec Damian, Janicki Jakub

Opiekun : Aneta Doros

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY

13.12.2012
21.02.2013
G 1
Trzebinia


DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr   2
     
 powiat II miejsce
       rejon   III  miejsce

2.  Gim nr    1
3. 
Gim nr    3

CHŁOPCY:

1. 
Gim nr    2
    
 powiat  I  miejsce
       rejon   II miejsce

2.  Gim nr    3
3. 
Gim nr    1

KOMETKA
DZIEWCZĄT


SP. DULOWA


 


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1.  SP  
2.  SP  
3.  SP  
4.  SP  
5.  SP  
 
Opiekun :

BADMINTON
DZIEWCZĄT


Gim   nr 1





WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                 
Gim 1 - Gim 3                      
Gim 3 - Gim 2                


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    
2. Gimnazjum nr       
3. Gimnazjum nr    

Skład zwycięzców:

Opiekun :

UNIHOKEJ
CHŁOPCÓW


SP. 3

11.04.2013


 

KOLEJNOŚĆ:

1.  SP  3
2.  SP  Dulowa 
3.  SP  8
4.  SP  Bolęcin
5.  SP  Psary
6.  SP  Bolęcin

Opiekun: Paweł Raj

Skład drużyny:
Filip Glista, Bartosz Skrzypkowski, Wiktor Krzyżanowski, Dawid Dura, Patryk Zybiński, Patryk Zych, Kacper Dworak, Kacper Bugajski, Wojciech Siata, Szymon Kuźnicki
Zawody wojewódzkie - III miejsce !

BADMINTON
CHŁOPCÓW


Gim   nr 1




WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                       
Gim 1 - Gim 3                            
Gim 3 - Gim 2                    


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    
2. Gimnazjum nr    
3. Gimnazjum nr    

Skład zwycięzców:

Opiekun :
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


SP. 3

09.04.2012


 

KOLEJNOŚĆ:

1.  SP  3
2.  SP  Dulowa
3.  SP  Psary
4.  SP  Myślachowice
5.  SP  Bolęcin
6.  SP  8

Opiekun: Paweł Raj


Skład drużyny:
Magdalena Michaliszyn, Natalia Pastusińska, Patrycja Kursa, Małgorzata Mleczko, Karolina Kiełkowicz, Klaudia Palian, Patrycja Lasoń, Klaudia Dutka, Aneta Szmyd, Natalia Zych, Karina Skrzypkowska, Roksana Skrzypkowska

Zawody wojewódzkie - I miejsce !!!!!!

DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE

07.05.2013


Gim   nr 1

DZIEWCZĘTA:

1.  Gim     1
     
powiat II miejsce
2.  Gim     3
    
powiat IV miejsce
3.  Gim     2

Skład zwycięzców:
 
CHŁOPCY:

1.  Gim     1
    
powiat I  miejsce
2.  Gim     3
    
powiat II miejsce
3.  Gim     2

Skład zwycięzców:
 
DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE

04.04.2012
17.04.2012

SP. 6


CHŁOPCY

KOLEJNOŚĆ:
 
1. SP  
2. SP  
3. SP  
4..SP 

DZIEWCZĘTA


KOLEJNOŚĆ:

1. SP  
2. SP  
3. SP  
4. SP  

    
PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW


9.05.2013

Gaj Orlik

WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                  
Gim 1 - Gim 3              
Gim 3 - Gim 2             


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr      2
2. Gimnazjum nr      3
3. Gimnazjum nr      1

Zawody powiatowe  I  miejsce 
Zawody rejonowe  III  miejsce 
Skład zwycięzców:
Opiekun : Adam Gromadzik

MINI PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW

10.05.2013

SP 4




KOLEJNOŚĆ:

1. SP    4
2. SP    6
3. SP    3
4. SP    Płoki
5. SP     Dulowa
6. SP     Czyżówka
7. SP     Psary
8. SP     Myślachowice


Zawody powiatowe  -   miejsce
                

Opiekun : Tomasz Baudler

PIŁKA
NOŻNA
HALOWA
DZIEWCZĄT

8.10.2012

Gim   nr 1

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2          4:0             
Gim 1 - Gim 3          2:1             
Gim 3 - Gim 2          4:1


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr       1
2. Gimnazjum nr       3
3. Gimnazjum nr       2

Zawody powiatowe - II miejsce

Skład zwycięskiej drużyny:
Opiekun: Mariusz Brzóska

 PIŁKA NOŻNA
HALOWA
DZIEWCZĄT

25.10.2012

SP. 8

KOLEJNOŚĆ:

1. SP    3
2. SP    8
3. SP    Dulowa
4. SP    Młoszowa
5. SP    Psary
6. SP    4



Zawody powiatowe - III   miejsce

Opiekun: Paweł Raj
Skład zwycięskiej drużyny:
4-BÓJ
LA

15.06.2012

Gim   nr 2



DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr  
 
  
2.  Gim nr  
   
3.  Gim nr  

NAJLEPSZE WYNIKI
60m


Skok w dal


Pchnięcie kulą


 

CHŁOPCY:

1.  Gim nr   
 
  
2.  Gim nr   
   
3.  Gim nr   

NAJLEPSZE WYNIKI
60m


Skok w dal


Pchnięcie kulą
 

4-BÓJ
LA

08.05.2013

Siersza



CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:

1.  SP   Dulowa      1265 pkt.
    
powiat        mce 
2.  SP   8                  1044 pkt.
3.  SP   4                  1015 pkt
4.  SP   Myślach     754 pkt. 
5.  SP   Czyżówka   656 pkt.




 

DZIEWCZĘTA

KOLEJNOŚĆ:

1. SP  8                  1482 pkt.
2. SP  Dulowa      1468 pkt.
3. SP  Czyżówka  698 pkt.





 

PŁYWANIE
INDYWID.





 

DZIEWCZĘTA:

GRZBIET

1 KOŹBIAŁ ZUZANNA  G3         36,67    
   powiat     I   mce                      37,87
2 .PEREK PAUAL G3.                44,83
3.
 KOSIŃSKA SANDRA G1        49,75
4  GURGUL PATRYCJA G3       52,38
  powiat     III   mce                    51,15
5. MASZTALER MAJA G1        52,39    
   

DOWOLNY

1 WOCH PAULINA G3               33,23
  powiat     I   mce                       32,45
2 GOLIŃSKA IZA G2                  40,41
3 SUMERA NATASZA G1          45,75
4 PRZYKORZYŃSKA K G1        48,17
5.SIEMEK KAROLINA G1          52,53 

KLASYCZNY

1  GĄSIOR ZUZANNA G3          41,58
  powiat     I  mce                       41,89
2  PABIS KATARZYNA G3        48,45
  powiat     IV   mce                    47,07
3  KOCZUREK WERONIKA G1    
   1.05,31      


DELFIN
   


 

CHŁOPCY:

GRZBIET

1 TANISTRA ADRIAN G1     38,32
2 WOJAS WOJTEK G1          38,76
3 PASOŃ BARTOSZ             47,06
4          
5      



DOWOLNY

1.FILYPCZYK MAT G3        27,85
  powiat        mce                  27,63
2 CZOCHARA KAMIL G2     33,20  
3 JEDYNAK MATEUSZ        33,44
4 JEŻOWSKI BARTOSZ       33,83
5 KRZYWORZEKA MIŁ        34,01         


KLASYCZNY

1 SZOSTEK FILIP G3            38,91
  powiat     I   mce                  36,78
2 KULAWIK KAROL G3        40,61
  powiat     III   mce                 41,47
3 STAŚKO JAN  G3               44,26  
4 MARKIEWICZ KAMIL G3   48,92
5. GUT TOMASZ G1             49,69

DELFIN
1 FIEDOR DOMINIK G2          42,84
  powiat     III   mce                  41,76
2 PROKOP DANIEL G1           59,85   
    

PŁYWANIE
INDYWID.

 

CHŁOPCY:

KLASYK
1 Spyt Mikołaj, SP BOL – 50:90
2 Kurdziel Konrad, SP 8 – 54:60
3 Wierzba Tomasz, SP 4 – 55:67
4 Kawala Patryk, SP 8 – 56:30
5 Saraburz Jakub, SP 3 – 57:25
6 Doros Jakub, SP DUL – 1:06:86
7 Janur Gerard, SP 3 – 1:08:26


GRZBIET
1.Siemek Albert, SP 6- 43:24
2.Janicki Maciej, SP Dul – 49:80
3.Prowalski Paweł, SP 4 – 49:83
4.Doległo Jakub, SP Bol – 51:66
5.Siemek Mateusz, SP 6 – 51:72
6.Dura Dawid, SP 3 – 52:32
7.Markiewicz Mateu, Myś  52:85


DOWOLNY
1.Skrzypek Jakub, SP 6 – 35:72
2.Janicki Jakub, SP DUL – 36:57
3.Krzyzanowski Wik, SP 3 – 37:14
4.Skrzypkowski Bart, SP 3 – 42:08
5.Lipniak Jakub, SP BOL – 43:2
6 Bartosik Kamil, SP 6 – 43:87
7 Gruszka Patryk,  CZYŻ – 46:04


DELFIN

DZIEWCZĘTA:

KLASYK
1.Chrupka Natalia, CZYŻ – 52:98
2 Michalska Monika, SP 6 – 55:23
3 Kotela Julia, SP BOL – 1:05:00
4.Patyk Dżesika, SP 4 – 1:05:77
5 Karosz nikola, SP 6 – 1:20:31



GRZBIET

1Starzycka Wiktoria, SP 8- 49:28
2.Kiełkowicz Karolina, SP 3 – 50:01
3 Michaliszyn Magda, SP 3 – 50:56
4 Kosiek Nikola SP 8 – 53:43
5 Wideł Klaudia SP Dulowa- 53:91
6.Leżuch Joanna, SP 6 – 55:08
7.Warchoł Justyna, SP 6 – 56:10

DOWOLNY

1.Papiernik Julia, SP 6 – 37:35
2.Wiater Andżelika, SP 3 – 38:13
3.Wentrys Weroni,Myś- 39:75
4.Owsianowska Sara,Dul – 41:70
5.SZydłowska Karol, SP 6 – 45:52
6.Palusińska Gabri, SP 8 – 50:59
7 Starzycka Wiktori, SP 8 – 51:30


DELFIN

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 8 x 50m


 

DZIEWCZĘTA:
1. GIMNAZJUM NR  3      6.10,41

2. GIMNAZJUM NR 1       6.55,38

   

CHŁOPCY:
1. GIMNAZJUM NR 3      5.03,73

2. GIMNAZJUM NR 1      5,09,41

    

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 8 x 50m


 
CHŁOPCY

1. SP  6              6:37:36
   powiat       mce             
2. SP  3             
6:45:19
   powiat      mce                  
3. Dulowa         6:59:22
4. 8                     7:48:56
5. Bolęcin          8:25:51

DZIEWCZĘTA

1. SP  6                 7:03:41
3. SP  3                
7:29:78
3. SP  Dulowa    
7:58:38
 

  GRY I
ZABAWY


SP. 8

KLASA  II

1. SP  
zaw wojew  mce
2  SP    
3. SP  
 

KLASA III

1.  SP 
2   SP    
3.  SP    
KLASA IV

1. SP  
2. SP     
3. SP   
 
KLASA V

1. SP     
2. SP    
3. SP