WYNIKI ZAWODÓW W ROKU
                               SZKOLNYM  2011/2012
 
         
 

         
                             

GIMNAZJA

SZKOŁY PODSTAWOWE

INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE



Gaj

23.09.2011

DZIEWCZĘTA:

KLASA I
1 BURY MAŁGORZATA G2
   powiat I miejsce
   województwo VIII miejsce

2.MAKSYMOWICZ WIKTORIA G3
   powiat IV miejsce
3.MIKOŁAJEK ANDŻELIKA G2
4 GANCARCZK ANNA G3
   powiat VII miejsce
5.BORUTA ALEKSANDRA G1
6.POCHROŃ IZA G1          
7.ZAJĄC MONIKA G3


KLASA II
1.CYRAN PAULINA G1
2.ZAJĄC ASIA G1
   powiat I miejsce
3.ŚCIBOR KLAUDIA G1
4.BARTOSIK JUSTYNA G3
   powiat VI miejsce
5.MENCNER KLAUDIA G2
6.GŁOGOWSKA EMILIA G1



KLASA III
1.BURY ŻANETA G2
   powiat I miejsce
   województwo VI miejsce

2.ROZMUS KAROLINA G3
   powiat II miejsce
3.MATUSIK NADIA G2
4.DĄBK WIOLA G1
5.JAMIŃSKA KAROLINA G3
6.PIÓRKO GOSIA G2
7.MALCZYK WIOLA G3

CHŁOPCY

KLASA I
1 PATER DOMINIK G3
   powiat II miejsce
2.TAJS KAMIL G2
   powiat III miejsce
3.GŁUCH KAMIL G2
4 BORKOWSKI FABIAN G2
   powiat IV miejsce
5.DROZDEK JAKUB G1
6 DZIOK ŁUKASZ G3
7.GĘBALSKI ADRIAN G3


KLASA II

1 .KŁECZEK MATEUSZ G1
   powiat III miejsce
2. NOWAK SZYMON G1
   powiat I miejsce
3. BUGAJSKI AREK G3
   powiat IV miejsce
4. DOLEGŁO DANIEL G3
5. PROKOP DANIEL G1
6. FRĄCZEK ŁUKASZ G2
7. ZAJĄC DAREK G3

KLASA III
1.LIZOŃCZYK BARTEK G2
   powiat VI miejsce
2.DŹWIGAJ HUBERT G2
   powiat IV miejsce
3.KASPRZYK KAMIL G1
4.RÓŻYCKI SZYMON G1
5.WALĘGA JAREK G3
   powiat VII miejsce
6.HOJNA PAWEŁ G1
   powiatVIII miejsce
7.SUTER DOMINIK G2

 

INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE





Gaj



DZIEWCZĘTA - kl IV:
1.Męcner Wiktoria – SP6
  
powiat VI miejsce
2. Oleksy Kamila – SP8
3. Gwizdała Natalia – SP8
4. Patyk Dżesika – SP4
5. Cogiel Karolina – SP Myślach
6. Brzozowska Emilia – SP6
7. (R) Pyziak Kamila – SP8
8. (R) Ziarnik Martyna – SP4

 DZIEWCZĘTA - kl V:
1. Molik Natalia – SP Dulowa
   
powiat III miejsce
2. Toth Paulina – SP Myśl
   
powiat IV miejsce
3. Lasoń Izabela – SP8
4. Jędrzejczyk Kamila – SP Myśl
5. Cupiał Karolina – SP8
6. Popiołek Karolina – SP8
7. (R) Dzedzyk Natalia – SP6
8. (R) Michaliszyn Magda – SP3

 DZIEWCZĘTA - kl VI:
1. Turek Ewelina – SP3
2. Przykorzyńska Klaudia – SP3
   
powiat V miejsce
3. Dumasowska Weronika – SP4
4. Ciołczyk Matylda – SP Myśl
5. Gąsior Zuzanna – SP Dulowa
6. Koźbiał Zuzanna – SP Dulowa
7. (R) Zając Katarzyna – SP Dulowa
8. (R) Baran Adrianna – SP6


 
 

CHŁOPCY - kl IV:
1. Bugajski Miłosz – SP8
 
    powiat I miejsce
2. Bugajski Kacper – SP3
3. Błaszczyk Filip – SP4
4. Smoleń Bartosz – SP6
5. Ruczyński Przemysław – SP8
6.  Woźniak Dawid – SP Myślach
7. (R) Kusek Adrian – SP8
8.  R) Dworak Kacper

CHŁOPCY - kl V:
1. Zybiński Patryk – SP3
  
  powiat V miejsce
2.Surowiec Damian – SP Dulowa
3. Skrzypek Jakub – SP6
4. Wieczorek Michał  - SP8
5. Woszczyna Mikołaj – SP6
6. Kubański Patryk – SP6
7. (R) Gruszka Patryk – SP6
8. (R)Bartosik Kamil – SP6

CHŁOPCY - kl VI:
1. Chmielowski Kamil – SP4
2. Marczuk Szymon – SP3
3.Szklarski Grzegorz – SP8
  
powiat V miejsce
4.Rejdych Kamil – SP6
5.Celiński Paweł – SP4
6.Sochacki Łukasz – SP6
7.(R) Harwes Michał – SP6
8.(R) Piaskowy Rafał – SP4



 

PIŁKA
NOŻNA HALOWA









Gim nr 1


WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2       6 ; 2
Gim 1 - Gim 3       0 : 1 
Gim 3 - Gim 2       2 : 2  
KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr   3
2. Gimnazjum nr   2
3. Gimnazjum nr   1

Zawody powiatowe - III miejsce


Skład zwycięzców:


Opiekun :  Adrian Piórko

PIŁKA
NOŻNA HALOWA






SP.8

 FINAŁY:
   
KOLEJNOŚĆ:

1. SP  6
2. SP  8
3. SP  4
4. SP  Dulowa
5. SP  3
6. SP  Bolęcin
7. SP  Młoszowa
                                        
Skład zwycięzców:
Dziadzio Damian, Sochacki Łukasz, Jarosz Grzegorz, Wojtanowski Rafał, Byrczek Kacper, Skrzypek Jakub, Woszczyna Mikołaj, Kubański Mateusz, Łubik Karol, Mliczek Kacper, Lasek Marcel.

Opiekun :
Agnieszka Łączka
Zawody powiatowe - II  miejsce
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


Gim   nr 3


21.10.2011


WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2         6 : 0
Gim 1 - Gim 3         1 : 2   
Gim 3 - Gim 2         9 : 0

KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr   3
2. Gimnazjum nr   1
3. Gimnazjum nr   2


Skład zwycięskiej drużyny:
TRĘBACZ JUSTYNA, ROZMUS KLAUDAIA, ROZMUS KAROLINA, JELEŃSKA ANITA, KOŁODZIEJ DOMINIKA, PABIS KASIA, GURGUL PATRYCJA, PEREK PAULA, PIĘDEL NIKOLA, KASPRZYK PAULINA

Opiekun : Marcin Kasprzyk

Zawody wojewódzkie - I miejsce !!!
Mistrzostwa Polski -I miejsce  !!!
 

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT


25.01.2012

SP. 6

SP 3 -SP 8                        12:4
SP 3 - SP 6                       18:0
SP 8 - ZSP MLOSZO     2:14
SP 3 - SP4                         6:8
SP6 - ZSP MLOSZO       2:6
SP8 - SP4                          2:11
SP 3 - ZSP MLOSZO       8:2
SP 4 - SP 6                       16:4
SP 4 - ZSP MLOSZO       0:3
SP8 – SP 6                         4:2

  1. SP 3

  2. SP 4

  3. ZSP MLOSZOWA

  4. SP 8

  5. SP 6

Skład zwycięskiej drużyny: Marta Godyń, Maja Masztaler, Gabriela Madej, Karolina Bochnia, Ewelina Turek, Klaudia Przykorzyńska, Alicja Ziomek, Karolina Kiełkowicz, Natalia Pastusińska, Klaudia Palian, Magdalena Michaliszyn, Małgorzata Mleczko.
Opiekun:
Pawł Raj
Zawody powiatowe - IV miejsce

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW


Gim  nr 3


20.10.2011

WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2           8 : 0
Gim 1 - Gim 3           2 : 0
Gim 3 - Gim 2           5 : 0


KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr     1
2. Gimnazjum nr     3
3. Gimnazjum nr     2

Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekun : Edyta Dęsoł

Zawody wojewódzkie - IV miejsce !
 

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW


26.01.2012

SP. 3




 
SP8 - SP 3 0-8
SP Młoszowa - SP 4 8-9
SP 8- SP 6 2-15
SP Młoszowa - SP 3 4-21
SP 4- SP 6 4-7
SP 8 - SP Młoszowa 6-13
SP 3 - SP 4 8-6
SP Młoszowa - SP 6 2-25
SP 8 - SP 4 0-5
SP 3 - SP 6 4-12

Kolejność
1. SP 6 Trzebinia
2. SP 3 Trzebinia
3. SP 4 Trzebinia
4. SP Młoszowa
5. SP 8 Trzebinia

Skład zwycięzców:

Skrzypek Jakub, Woszczyna Mikołaj, Wolan Emil, Siemek Albert, Harwes Michał, Dziadzio Damian, Sochacki Łukasz, Martyniak Adam, Jarosz Grzegorz, Byrczek Kacper, Kosobudzki Kamil, Dzidek Damian

Opiekun: Agnieszka Łączka

Zawody powiatowe -III miejsce                                                     
PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW


01.03.2012

Gim   nr 1



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2          18:17    
Gim 1 - Gim 3          15:16     
Gim 3 - Gim 2          15: 17   


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr     2
2. Gimnazjum nr     3
3. Gimnazjum nr     1

Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun: Adam Gromadzik
Zawody powiatowe - II miejsce

MINI PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW



SP. 8




KOLEJNOŚĆ:

1.  SP  6
2.  SP  Dulowa
3.  SP  4
4.  SP  3
5.  SP  8
6.  SP  Bolęcin 

Skład zwycięzców:

Opiekun:  Agnieszka Łączka


Zawody powiatowe -   miejsce

PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT

29.02.2012

Gim   nr 1



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2        10:5     
Gim 1 - Gim 3        9:10
Gim 3 - Gim 2        22:1    
   

KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    3
2. Gimnazjum nr    1
3. Gimnazjum nr    2

Skład zwycięskiej drużyny:

ROZMUS KAROLINA, ROZMUS KLAUDZIA, JELŃSKA ANITA, TRĘBACZ JUSTYNA, PABIS KATARZYNA, GURGUL PATRYCJA, KOŁODZIEJ DOMINIKA, PIĘDEL NIKOLA
Opiekun: Marcin Kasprzyk
Zawody powiatowe - II  miejsce
MINI PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT


SP. 8



KOLEJNOŚĆ:

1.  SP  4
2.  SP  8
3.  SP  6
4.  SP  Młoszowa
5.  SP  Bolęcin
6.  SP  3
7.  SP  Dulowa

Skład zwycięzców:

Opiekun: Tomasz Baudler
Zawody powiatowe -    miejsce

PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW

3.02.2012







Gim nr 3

 

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2       2:0           
Gim 1 - Gim 3       0:2       
Gim 3 - Gim 2       2:0     


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr      3
2. Gimnazjum nr      2
3. Gimnazjum nr      1

Skład zwycięskiej drużyny:
DOLEGŁO DANIEL, WALLENTIN MATEUSZ, BARCIK WOJTEK, MIREK DAMIAN, REJDYCH WOJCIECH, JASIŃSKI ROGER, DULEBA DAWID, STUPNICKI JAN

Opiekunowie: Dariusz Stryjniak
Zawody powiatowe -III  miejsce
 

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.


HALA
 ,,ZBYSZEK"


01.02.2012

 


DZIEWCZĘTA:

1.      1. STOPKA JOANNA- CZYŻÓWKA
    powiat I miejsce
2. CHLUPKA JOANNA- CZYŻÓWKA
3. GONDEK NATALIA- CZYŻÓWKA
    powiat III miejsce
4. DUMANOWKA WERONIKA -  SP 4
5. KŁECZEK SANDRA - PSARY
6. KUCHTA WERONIKA - SP 4

 

 

 

 


CHŁOPCY

1.     1. NYCZ BARTOSZ - PŁOKI
   powiat I miejsce
2. CELIŃSKI PAWEŁ - SP 4
   powiat VI miejsce
3. CZARNIK TYMOTEUSZ - SP 4
4. PIASKOWY RAFAŁ - SP 4
5. BEDNARCZYK PATRYK - PSARY
6. HENC TOMASZ - PŁOKI

PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT

3.02.2012








Gim nr 3

 

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2        0:2    
Gim 1 - Gim 3        0:2  
Gim 3 - Gim 2        2:1  

KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr     3
2. Gimnazjum nr     2
3. Gimnazjum nr     1
 
Skład zwycięskiej drużyny:
GURGUL PATRYCJA, ROZMUS KLAUDIA, ROZMUS KAROLINA, PUCHLERSKA MAGDA, JELEŃSKA ANITA, WÓJCIK EWELINA,
TRĘBACZ JUSTYNA.
Opiekun: Dariusz Stryjniak
Zawody powiatowe - III miejsce
 

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY

02.02.2012

HALA
 ,,ZBYSZEK"

DZIEWCZĘTA:

KOLEJNOŚĆ:

1  PSP Czyżówka
2. SP 4 Trzebinia
3.
4. 
5.
   

CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:

1   SP 4 Trzebinia

2.  SSP Ploki
3.  PSP Czyżówka
4.  ZSP Mloszowa
5. 

   

    
 

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.



G 1
Trzebinia


CHŁOPCY:

1. GIZA BARTK G2
   powiat I miejsce
2. FRCZEK ŁUKASZ G2
   powiat IIImiejsce
3. ZAJĘCKI PAWEŁ G2
   powiat II miejsce
4. DULEBA DAWID G3
   powiat V miejsce
5. ZYBIŃSKI SEBASTIAN G1
   powiat VI miejsce
    ROZMUS KAMIL G1
   powiat IV miejsce
 

DZIEWCZĘTA:

1. BIŁKA MAGDA G1 
   powiat III miejsce                  

2. DĄBEK  WIOLA G1
   powiat IV miejsce
3. PYTLIK DOMINIKA G2
   powiat I miejsce
4. TRAFIAŁ NATALIA G3
5. ZENDROWSKA OLIWIA G2
   powiat II miejsce
    GĄSIOR ROKSANA G1
KOMETKA
CHŁOPCÓW


SP. DULOWA


 


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1. SP  4
    CELIŃSKI PAWEŁ, GŁOWACZ FILIP
2. SP  Młoszowa
3. SP  3
4. SP  Dulowa
5. SP  6

Opiekun : Tomasz Baudler

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY

G 1
Trzebinia


DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr    1
    
 powiat I miejsce
2.  Gim nr    2   
3. 
Gim nr    3

CHŁOPCY:

1.  Gim nr    2
    
 powiat I miejsce
      rejon I miejsce
     
województwo II miejsce !!!
2.  Gim nr    3
    
 powiat IIII miejsce
3. 
Gim nr    1

KOMETKA
DZIEWCZĄT


SP. DULOWA


 


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1.  SP   Dulowa
    
GĄGOLSKA MAŁORZATA, WOCH PAULINA, ZAJĄC KASIA
2.  SP   4
3.  SP   Mloszowa
4.  SP   6
5.  SP   3
 
Opiekun :

BADMINTON
DZIEWCZĄT


Gim   nr 1





WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                 
Gim 1 - Gim 3                      
Gim 3 - Gim 2                


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    
2. Gimnazjum nr       
3. Gimnazjum nr    

Skład zwycięzców:

Opiekun :

UNIHOKEJ
CHŁOPCÓW


SP. 3

16.04.2012


 

PÓŁFINAŁY:
SP 3 - SP 6 5:1
ZSP MLOSZOWA - SP DULOWA 0:2
MECZ O 3 MIEJSCE:
SP 6 - ZSP MLOSZOWA 4:1
FINAL
SP 3 - SP DULOWA 5:0
Opiekun:
Paweł Raj

Skład drużyny:
MICHAL REJDYCH, MARCEL DWORAK, WIKTOR KRZYŻANOWSKI, MAKSYMILIAN KIEŁKOWICZ, DAWID DURA, SZYMON MARCZUK, KRYSTIAN GIERLACH, KACPER OBRYCKI, BARTOSZ SKRZYPKOWSKI, KACPER DWORAK, PATRYK ZYCH, FILIP GLISTA
Zawody wojewódzkie - II miejsce !

BADMINTON
CHŁOPCÓW


Gim   nr 1




WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                       
Gim 1 - Gim 3                            
Gim 3 - Gim 2                    


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr   
2. Gimnazjum nr   
3. Gimnazjum nr   

Skład zwycięzców:

Opiekun :
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


SP. 3

17.04.2012


 

PÓŁFINAŁY:
SP 3 -  ZSP MLOSZOWA   12:0
SP DULOWA - SP 4  5:1
MECZ O 3 MIEJSCE: 
SP 4 - ZSP MLOSZOWA   0:1
FINAL
SP 3 -  SP DULOWA  3:0


Klasyfikacja:
1.  SP   3
2.  SP   DULOWA
3.  SP   MŁOSZOWA
4.  SP   4
5.  SP   6
6.  SP   8
     SP   MYŚLACHOWICE
Opiekun:

Paweł Raj
Skład drużyny:
MAGDALENA MICHALISZYN, NATALIA PASTUSINSKA, PATRYCJA KURSA, KAROLINA KIELKOWICZ, KLAUDIA PALIAN, PATRYCJA LASON, MAJA MASZTALER, MALGORZATA MLECZKO
Zawody wojewódzkie - I miejsce !!!
Mistrzostwa Polski -I miejsce  !!!

DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE

12.04.2012
17.04.2012

Gim   nr 1

DZIEWCZĘTA:

1.  Gim     3
     
powiat II miejsce
2.  Gim     1
    
powiat I miejsce
3.  Gim     2

Skład zwycięzców:
 
CHŁOPCY:

1.  Gim     1
    
powiat I miejsce
2.  Gim     2
    
powiat II miejsce
3.  Gim     3  

Skład zwycięzców:
 
DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE

04.04.2012
17.04.2012

SP. 6


CHŁOPCY

KOLEJNOŚĆ:
 
1. SP   3
2. SP   6
3. SP   4
4..SP   8

DZIEWCZĘTA


KOLEJNOŚĆ:

1. SP   3
2. SP   8
3. SP   6
4. SP   4

    
PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW


15.05.2012

Gaj Orlik

WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2             5:1      
Gim 1 - Gim 3             2:3 
Gim 3 - Gim 2             2:1


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr      1
2. Gimnazjum nr      3
3. Gimnazjum nr      2 

Zawody powiatowe  II miejsce 

Skład zwycięzców:
Opiekun :

MINI PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW

22.04.2012

Młoszowa





KOLEJNOŚĆ:

1. SP    6
2. SP    4
3. SP    Dulowa
4. SP     3
5. SP     8
6. SP     Myślachowice


Zawody powiatowe  -   miejsce
                

Opiekun :

PIŁKA
NOŻNA
HALOWA
DZIEWCZĄT



Gim   nr 1

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2       3 : 1                 
Gim 1 - Gim 3       0 : 0                    
Gim 3 - Gim 2       4 : 0     


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr       3
2. Gimnazjum nr       1
3. Gimnazjum nr       2 

Zawody powiatowe - II miejsce

Skład zwycięskiej drużyny:
Opiekun: Katarzyna Franczyk

 PIŁKA NOŻNA
HALOWA
DZIEWCZĄT



SP. 8

KOLEJNOŚĆ:

1. SP.  3                       8  pkt            23-4
2. SP   Młoszowa       5  pkt             9-9
3. SP.  4                       4  pkt            4-11
4. SP   6                       3 pkt              4-5
5. SP   8                       0 pkt             6-18
6. SP


Zawody powiatowe -  II  miejsce
Opiekun: Paweł Raj

Skład zwycięskiej drużyny:
 
4-BÓJ
LA

15.06.2012

Gim   nr 2



DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr   2
 
  
2.  Gim nr   1
   
3.  Gim nr   3

NAJLEPSZE WYNIKI
60m


Skok w dal


Pchnięcie kulą


 

CHŁOPCY:

1.  Gim nr    2
 
  
2.  Gim nr    3
   
3.  Gim nr    1

NAJLEPSZE WYNIKI
60m


Skok w dal


Pchnięcie kulą
 

4-BÓJ
LA

15.05.2012

Siersza



CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:

1.  SP   6
    
powiat     IV   mce 
2.  SP   Myślachowice
3.  SP   3
4.  SP   4
5.  SP   Dulowa
6.  SP   Czyżówka



 

DZIEWCZĘTA

KOLEJNOŚĆ:

1. SP  3
2. SP  Dulowa
3. SP  6
4. SP  Myślachowice
5. SP  4
6.  SP   Czyżówka



 

PŁYWANIE
INDYWID.





 

DZIEWCZĘTA:

GRZBIET

1.PEREK PAULA G3                43,88
  powiat    III    mce                   43,91
2.PYTKO AGNIESZKA G3       46,70   
3.ZAJĄC AGATA G1               48,50
   
4.SZCZEPANIAK IZA G1         52,44  
5.              
6.     

DOWOLNY
1 MAKSYMOWICZ WIKTORIA  G3 
                                      39,39
2 TRĘBACZ JUSTYNA G3       44,03   
3 WIDERA KAROLINA G1       46,67
4 SUMERA NATASZA  G1       48,92   
5.          
6          

KLASYCZNY
1 PABIS KATARZYNA G3       47,93 
  powiat   III     mce                   48,66
2 KOCÓJ MARCELINA  G1      53,32
3     
4           


DELFIN
1   


 

CHŁOPCY:

GRZBIET

1  WOJAS WOJCIECH  G1       43,50 
  powiat    I    mce                     43,06
2  PASOŃ BARTOSZ    G1       50,02 
  powiat    IV    mce                   51,03 
4          
5      
6    

DOWOLNY
1.FILIPCZYK MATEUSZ G3    28,87
  powiat    I    mce                    28,35
2 KALETA WOJCIECH G1      35,12  
3 KULAWIK KAROL G3          35,62  
  powiat    V    mce                  36,18
4 JEDYNAK MARCIN G1        38,26  
5              
6        


KLASYCZNY
1 SZOSTEK FILIP G3             35,58
  powiat    I    mce                   38,91
2 STAŚKO JAN G3                45,83
3 MARKIEWICZ KAMIL G3   50,72    
4 PLEBANEK DAWID G1       56,57   

DELFIN
1 DORAK MATEUSZ             33,44
  powiat    II    mce                  32,50
2         

 

PŁYWANIE
INDYWID.

 

CHŁOPCY:

KLASYK
1 DZIADZIO DAMIAN 6              .53,28
   powiat     IV   mce                     52,62
2.OBRYCKI KACPER 3               57,20 
   powiat     V   mce                      55,90
3.KURDZIEL KONRAD 8           1,01,83    
4.SPYT MIKOŁAJ BOL              1,03,74
   powiat     VI   mce                   1,01,06
5.MALCZYK JAKUB DUL          1,04,97 
6.GŁOWACZ FILIP 4                 1,10,28
   powiat     VII   mce                 1,12,69
7.DOROS JAKUB DUL               1,15,58

GRZBIET
1.WYLIGAŁA KAROL 6               42,15
2.TANISTRA ADRIAN MYŚ         42,38
3.SIEMEK ALBERT 6                  44,83
  powiat    V   mce                       46,81     
4.KRZYŻANOWSKI WIKTOR 3   46,35
5.RAPACZ DOMINIK 4               49,43
   powiat     VI   mce                    48,47
6.WOJCIECHOWSKI GRZ 6        52,97
7.DURA DAWID 3                      56,22

DOWOLNY
1.MARCZUK SZYMON 3               31,01
   powiat     I   mce                         30,52
  
województwo  II miejsce !!!
2.JEDYNAK MATEUSZ MCE         35,62
   powiat    V   mce                         38,07
  
województwo  25 miejsce
3.DWORAK MARCEL 3                39,46
   powiat     VI   mce                       40,55

4.KONIK AMADEUSZ 3                 43,47
   powiat    V II   mce                      42,11
5.CHODACKI MACIEJ DUL           45,42
6.SIEMEK FILIP 8                         45,92
7.BARTOSZ SKRZYPKOWSKI 3   47,07

DELFIN
1.SKRZYPEK JAKUB 6                  50,61
   powiat     II   mce                         48,33
  
województwo   miejsce
2.

DZIEWCZĘTA:

KLASYK
1.GĄSIOR ZUZANNA DUL              43,46
   powiat     III   mce                         43,95
  
województwo  IX miejsce
2.MADEJ GABRIELA 3                   54,45
3.MANIK MARTA 6                        58,77
4.MICHALSKA MONIKA 6            1,02,00
   powiat     VI   mce                         59,28
5.GODYŃ MARTA 3                     1,02,46
6.DZIEDZIC MARTYNA BOL        1,03,29
7.GĘDOŚ EMILIA 8                       1,52,79


GRZBIET

1.KOŹBIAŁ ZUZANNA DUL             38,42
   powiat     I   mce                            39,28
  
województwo  IV miejsce   !!!
2.MAJA MASZTALER 3                   52,97
3.STARZYCKA WIKTORIA 8           53,24
   powiat     VIII   mce                         52,19
4.LASOŃ DOMINIKA 6                     53,85
5.URBAŃCZYK ANNA 6                  54,57
6 SIEMEK KLAUDIA BOL                55,85
   powiat     VII   mce                         51,81
7.KIEŁKOWICZ KAROLINA 3          56,15


DOWOLNY

1.WOCH PAULINA DULOWA          33,20
   powiat     I   mce                           35,19
  
województwo X I  miejsce
2.PAPIERNIK JULIA 6                     40,78
   powiat     VI   mce                         43,07
3.ZAJĄC SARA 8                            42,35
4.WIATER ANGELIKA 3                 43,27
   powiat     III   mce                         40,53
5.KOSIŃSKA SANDRA 6                 44,70
6.WENTRYS WERONIKA               44,83
   powiat    V II   mce                        45,76
7.GĄSIAR NATALIA DUL               48,18


DELFIN
 

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 8 x 50m


 

DZIEWCZĘTA:
1. GIMNAZJUM NR  3
2. GIMNAZJUM NR  1

   

CHŁOPCY:
1. GIMNAZJUM NR   1
2. GIMNAZJUM NR  3

    

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 8 x 50m


 
CHŁOPCY

1. SP  3
   powiat     II   mce                      6,18,5
2. SP  6
   powiat    III   mce                      6,32,5
3. SP  DULOWA

DZIEWCZĘTA

1. SP   3                                   7,08,18
3. SP   DULOWA                  7,16,44
3. SP   BOLĘCIN                    8,32,64
 

  GRY I
ZABAWY


SP. 8

KLASA  II

1. SP  
zaw wojew  mce
2  SP    
3. SP  
 

KLASA III

1.  SP 
2   SP    
3.  SP    
KLASA IV

1. SP  
2. SP     
3. SP   
 
KLASA V

1. SP     
2. SP    
3. SP