WYNIKI ZAWODÓW W ROKU
                                SZKOLNYM  2008/2009
 
    
         
 

         
                             

GIMNAZJA

SZKOŁY PODSTAWOWE

INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE



Gaj

26.09.2008

DZIEWCZĘTA:

KLASA I
1.Kasprzyk Milena            G1
  
powiat   II mce
2.Trębacz Karolina            G3
  
powiat   VI mce
3.Niemczyk Ola                  G1
  
powiat   IV mce
4.Bury Angelika                G2
  
powiat   VII mce
5.Habierska Patrycja         G2
  
powiat  VIII mce
6.Dąbek Rozalia                 G1
7.Kozyra Sandra                G3


KLASA II
1
.Turakiewicz Karina        G1
  
powiat   II mce
2.Chechelska Klaudia      G1
  
powiat   IV mce
3.Warzecha Adrianna      G1
  
powiat   VIII mce
4.Sekuła Ola                       G1
  
powiat   VII mce
5.Chrostek Sonia              G1
6.Klag Karolina                 G2
7.Kłeczek Klaudia             G2





KLASA III
1.Gortat Ola                       G1
  
powiat   III mce
2.Kurek Roksana              G3
  
powiat   VI mce
3.Łabuzek Patrycja           G3
4.Chechelska Aga            G1
5.Ptak Asia                        G1
6. Woska Monika             G1
7.Jandura Karolina           G3

CHŁOPCY

KLASA I
1.Barcik Damian                       G3
  
powiat   II mce
2.Noworyta Patryk                  G3
  
powiat   V mce
3.Piotrowski Jakub                  G1
  
powiat   III mce
4.Jaromin Marcin                     G3
  
powiat   IV mce
5.Rejdych Tomasz                   G3
6 Piskorz Paweł                        G2 
7.Hojna Tomasz                       G1  



KLASA II

1.Przykorzyński Bartek          G1
  
powiat   I mce
2.Pająk Jakub                          G3
  
powiat   III mce
3.Ściebura Kamil                     G3
  
powiat   IV mce
4 Białoń Arek                          G3
  
powiat   V mce
5.Dudek Michał                      G3
  
powiat   VI mce
6.Okarmus Mateusz               G3
  
powiat   VII mce
7.Kieres Mateusz                   G2



KLASA III
1.Mrowiec Grzegorz               G1
  
powiat   VI mce
2.Głogowski Dawid                G3
3.Izdebski Łukasz                   G2
  
powiat   VII mce
4.Porębski Oskar                    G1
5.Sierży Michał                       G1
6.Chodacki Patryk                  G3
7.Dudek Bartosz                     G1
 

INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE



Gaj

26.09.2008

DZIEWCZĘTA - kl IV:

1. BURY Małgorzata                  SP 6
  
powiat   I mce
2.
STUPNICKA Weron             Dulowa
  
powiat   V mce
3.
BARAŃSKA Natalia              Dulowa
  
powiat   II mce
4. ŚCIGAJ Magdalena                SP6
  
powiat   VI mce
5.SZCZEPANIAK Izabela           SP8
6.KAPES Julia                          SP 8


DZIEWCZĘTA - kl V:

1. CYRAN Paulina                    SP3
  
powiat   V mce
2.
ZAJĄC Joanna                      SP3
3.
KOSNO Marcelina                 SP8
4.
CHODYŃSKA Klaudia           SP3
  
powiat   VI mce
5.
BARTOSIK Justyna               Dulowa
6.
NIEMCZYK Wiktoria             SP8
 

DZIEWCZĘTA - kl VI:

1. BURY Żaneta                       SP6
  
powiat   IV mce
2.
GĘDOŚ Anna                       Dulowa
  
powiat   V mce
3.
ROZMUS Karolina                Dulowa
4.
BANASZAK Katarzyna          Czyżówka
5.
GWÓŹDŹ Paulina                 Bolęcin
6.
MICHALISZYN Michalina       SP3    
 

CHŁOPCY - kl IV:

1. GŁUCH Kamil                          SP6
  
powiat   I mce
2.
MUSIAŁ Piotr                          SP8
3.
DROZDEK Jakub                      Dulowa
  
powiat   V mce
4.
TAJS Kamil                             SP6
5.
STUPNICKI Oskar                    Dulowa
6.
ZWOLIŃSKI Oskar                   SP3
 


CHŁOPCY - kl V:

1. BUGAJSKI Arkadiusz                SP8
  
powiat   I mce
   województwo   I mce    !!!!!!!!!

2.
RAŹNIAK Rajmund                  Młoszowa 
3.
NOWAK Szymon                      SP3
  
powiat   III mce
4.
PROKOP Daniel                        SP3
5.
WALLENTIN Jakub                  SP8
6.
KUCHTA Wojciech                   SP6


CHŁOPCY - kl VI:

1. DŹWIGAJ Hubert                       SP6
  
powiat   I mce
2.
LIZOŃCZYK Bartłomiej             SP6
  
powiat   II mce
3.
STUPNICKI Jan                        Dulowa
  
powiat   III mce
4.
CESZYCA Dominik                   SP6
5.
ZYBIŃSKI Adrian                      SP3
6.
KASPRZYK Kamil                     SP3
 

PIŁKA
NOŻNA HALOWA






Gim nr 3


WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2           3:3   
Gim 1 - Gim 3           3:8 
Gim 3 - Gim 2           3:6  
KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr   3
2. Gimnazjum nr   2 
3. Gimnazjum nr   1

Skład zwycięzców:

Opiekun : Marcin Kasprzyk
KASPRZYK KRZYSZTOF, KWAŚNICA DAWID, OKARMUS MATEUSZ, KALINOWSKI MARCIN, SIATA KONRAD, PAJĄK JAKUB, PIĘDEL DANIEL, MALCZYK MATEUSZ, BARAŃSKI PATRYK, KURDZIEL TOMASZ, KURZYMSKI DAMIAN

Zawody powiatowe -   III miejsce

 

PIŁKA
NOŻNA HALOWA






SP.8

 FINAŁY:
SP 3  -  SP 8     3-2
SP 6  -  SP 8     3-2
SP 3  -  SP 6     3-1


KOLEJNOŚĆ:

1. SP 3
2. SP 6
3. SP 8
4. SP PSARY
5. SP BOLĘCIN
6. SP DULOWA
7. SP MYŚLACHOWICE
8. SP 4
9. SP MŁOSZOWA

                         
                                            
Skład zwycięzców:
FUNDALNOWSKI PAWEŁ, HOJNA PAWEŁ, JEDRZEJCZYK KAROL, ZYBIŃSKI ADRIAN, BRZÓZKA JAKUB, BIAŁY MICHAŁWROŃSKI WOJCIECH,
SIATA PATRYK

Opiekun :

Zawody powiatowe -  III mce
 
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


Gim   nr 3

17-10-2008



WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2          6:2
Gim 1 - Gim 3          6:0
Gim 3 - Gim 2          2:2

KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    2
3. Gimnazjum nr    3

Zawody powiatowe -   I miejsce
Zawody wojewódzkie -   II miejsce  !!!!

Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun :
Mariusz Brzózka

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT




SP. 6

WYNIKI:

SP 6    -    SP 3                 2:30

SP 8  -   SP DULOWA       0:48

SP 6   -   SP8                    32:8

SP6   -   SP DULOWA       6:22

SP3   - SP8                       50:2

SP DULOWA   -  SP 3      14:10

KOLEJNOŚĆ:

1. SP DULOWA

2. SP 3

3. SP 6

4. SP 8

Skład zwycięskiej drużyny:
Karolina Rozmus, Justyna Trębacz, Justyna Bartosik, Dominika Kołodziej, Wioleta Malczyk, Anita Jeleńska, Klaudia Rozmus Nikola Gąsiorek, Paula Perek, Paulina Gucik

Opiekun:
Grzegorz Ginter
Zawody powiatowe -  II miejsce

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW


Gim  nr 3

17-10-2008


WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2          4:1
Gim 1 - Gim 3          6:2
Gim 3 - Gim 2          3:3


KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr     1
2. Gimnazjum nr     2  
3. Gimnazjum nr     3

Zawody powiatowe -   I miejsce
Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun :

 
MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW




SP. 3




 

 WYNIKI:
SP DULOWA - SP MŁOSZOWA    12:4
SP 6 - SP MŁOSZOWA                  26:2
SP 6 - SP8                                     15:4
SP DULOWA - SP 6                       6:9
SP3 - SP8                                       8:4
SP 3 - SP DULOWA                       11:3
SP3 - SP6                                        8:2
SP 8 - SP MŁOSZOWA                  14:4
SP DULOWA - SP8                         2:8
SP MŁOSZOWA - SP3                    0:22


KOLEJNOŚĆ:
1. SP 3
2. SP 6
3. SP 8
4. SP DULOWA
5. SP MŁOSZOWA

Skład zwycięzców:

Szymon Nowak, Arkadiusz Grzywacz, Wojciech Wroński, Daniel Żądło, Adrian Zybiński, Karol Jędrzejczyk, Jakub Brzózka, Michał Biały, Dariusz Kępa, Leonard Kuciel, Kamil Wojtusik,

Opiekun: Rafał Miziołek

Zawody powiatowe -  II miejsce                                                     

PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW



Gim   nr 1



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                
Gim 1 - Gim 3                    
Gim 3 - Gim 2                   


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr     2
2. Gimnazjum nr     1 
3. Gimnazjum nr     3 

Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun: Adam Gromadzik
Zawody powiatowe -  II miejsce

MINI PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW


SP. 8




KOLEJNOŚĆ:

1. SP BOLĘCIN
2. SP DULOWA
3. SP 3
4. SP 6
5. SP MŁOSZOWA
6. SP 8
7. SP 4
8. SP PSARY

Skład zwycięzców:
CHMIELOWSKI MICHAŁ, KOCUBA DAMIAN, KANIA PAWEŁ, WAWRZYŃCZYK ADRIAN, MYSIURA DAWID, DOLEGŁO DANIEL, PIEGZA JAKUB, FRANKIEWICZ SEBASTIAN, KOPCZYK BENIAMIN
Opiekun:


Zawody powiatowe - III miejsce
PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT



Gim   nr 1


WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2              
Gim 1 - Gim 3                 
Gim 3 - Gim 2         
   

KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    2 
3. Gimnazjum nr    3 

Skład zwycięskiej drużyny:


Opiekun: Mariusz Brzózka
Zawody powiatowe - II  miejsce
 
MINI PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT


SP. 8




PÓŁFINAŁY:
SP 3 - SP 8                                  2:0
DULOWA - BOLĘCIN                2:1

O 3 MCE 
SP 8 - BOLĘCIN                        2:0
FINAŁ
DULOWA - SP 3                         2:1

KOLEJNOŚĆ:
1. SP DULOWA
2. SP 3
3. SP 8
4. SP DULOWA
5.SP 6
6.SP 4
7. SP MŁOSZOWA
Skład zwycięzców:
Jeleńska Anita, Rozmus Karolina, Trębacz Justyna, Rozmus Klaudia, Fijołek Karolina, Gucik Paulina, Kołodziej Dominika,Bartosik Justyna, Perek Paula, Pabis Katarzyna
Opiekun: Grzegorz Ginter


Zawody powiatowe -  III miejsce

PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW








Gim nr 3
WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2       0:2        
Gim 1 - Gim 3       0:2               
Gim 3 - Gim 2       2:0      


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    3
2. Gimnazjum nr    2
3. Gimnazjum nr    1

Skład zwycięskiej drużyny:
JAKUB PAJĄK, ŁUKASZ SPYT, MICHAŁ URBAŃSKI, TOMASZ FOLGA, MARCIN KALINOWSKI, DAMIAN LESZCZYŃSKI, DAWID KWAŚNICA, PATRYK BARAŃSKI, WOJCIECH GŁUCH

Opiekunowie: DARIUSZ STRYJNIAK, MARCIN KASPRZYK
Zawody powiatowe - III miejsce
 

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.



Kościół
Siersza

 


DZIEWCZĘTA:

1.      1. Zawojak Dagmara –SP 4
    
powiat II mce
2. Zendrowska Oliwia- SP 4
    
powiat I mce
3. Biłka Magdalena – SP Czyżówka
    
powiat III mce
4. Głogowska Emilia – SP 3
5. Dabek Aleksandra – SP Czyżówka

6. Ulanowska Magdalena – SP 8



 

 


CHŁOPCY

1.      1.Frączek Łukasz – SP Czyżówka
    
powiat I mce
2. Zajęcki Paweł – SP Czyżówka
    
powiat II mce
3.  Szostek Filip – SP Młoszowa
4.  Pałka Kamil – SP 4
    
powiat V mce
5.  Kaleta Wojciech – SP 4
    
powiat IV mce
6. Malczyk Jakub - SP Młoszowa

PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT








Gim nr 3
WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2        2:0     
Gim 1 - Gim 3        2:0        
Gim 3 - Gim 2        1:2 

KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    2 
3. Gimnazjum nr    3 
 
Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun: MARIUSZ BRZÓZKA
Zawody powiatowe -III miejsce
 

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY



Kościół
Siersza

 

DZIEWCZĘTA:

KOLEJNOŚĆ:

 

  1. SP 4 Trzebinia
    powiat I mce
  2. SP Czyżówka
    powiat II mce
  3. SP 8 Trzebinia
  4. SP 3 Trzebinia
  5. SP Dulowa



 

 

CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:


1.     SP Czyżówka
        
powiat I mce
2.      SP 4 Trzebinia
        
powiat II mce
3.      SP Młoszowa
4.      SP 6 Tzrebinia
5.      SP 8 Trzebinia
6.      SP Myślachowice
7.      SP 3 Trzebinia
8.      SP Dulowa
9.      SP Lgota


    

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.


Siersza


CHŁOPCY:

1.WCISŁO TOMASZ - G1
   powiat  I  mce
2.PLEWA KRZYSZTOF - G2
   powiat  II  mce
3.MICHALSKI DAWID - G2
4.ADAMCZYK NIKODEM - G1
   powiat  V  mce
5.PAWLETTA DOMINIK - G1
6.CZARNIK SZYMON

 

DZIEWCZĘTA:

1.ZIĘBA OLA - G2
  powiat  V  mce
2.BASIAK OLA - G3
3.ZYGMUNT PAULINA - G3
4.PTAK KATARZYNA - G1
5.KUREK ROKSANA - G3
6.KUSIAK KASIA - G2

 
KOMETKA
DZIEWCZĄT


SP. DULOWA


 


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1. SP DULOWA
    
Malczyk Robert, Stupnicki Janek, Stanuch Dominik
     zawody wojewódzkie VII mce
2. SP 3
3. SP BOLĘCIN
4. SP8
5. SP PSARY

Opiekun : GRZEGORZ GINTER

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY


Kościół
Siersza


DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr   2

    
 
2.  Gim nr   1
     
3. 
Gim nr   3

CHŁOPCY:

1.  Gim nr   1
 zawody powiatowe I mce
 
 
2.  Gim nr   2
 
zawody powiatowe II mce   
3. 
Gim nr   3

KOMETKA
CHŁOPCÓW


SP. DULOWA


 


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1. SP DULOWA
   
Rozmus Karolina, Jeleńska Anita, Trębacz Justyna
   
zawody wojewódzkie V mce
2. SP MŁOSZOWA
3. SP 8
4. SP 3
5. SP 6
6. SP BOLĘCIN
    SP PSARY
8. SP 4

Opiekun : GRZEGORZ GINTER

BADMINTON
DZIEWCZĄT


Gim   nr 1





WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                 
Gim 1 - Gim 3                      
Gim 3 - Gim 2                


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr     1
2. Gimnazjum nr     3  
3. Gimnazjum nr     2 

Skład zwycięzców:

Opiekun :

UNIHOKEJ
CHŁOPCÓW


SP. 3




 


KOLEJNOŚĆ:

1. SP 3
Zawody wojewódzkie -  II miejsce
2. SP MŁOSZOWA
3. SP DULOWA
4. SP PSARY

kolejne lokaty:
SP 6, SP 8, SP MYŚLACHOWICE, SP BOLĘCIN

BADMINTON
CHŁOPCÓW


Gim   nr 1




WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                       
Gim 1 - Gim 3                            
Gim 3 - Gim 2                    


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    2
3. Gimnazjum nr    3

Skład zwycięzców:

Opiekun :
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


SP. 3




 


KOLEJNOŚĆ:

1. SP DULOWA
Zawody powiatowe -  I miejsce
Zawody wojewódzkie -  II miejsce

2. SP 3
3. SPBOLĘCIN
4. SP 8


kolejne lokaty:
SP 6, SP PSARY, SP BOLĘCIN

Skład zwycięzców:
Gucik Paulina,Kocjan Kasia, Bartosik Justyna, Kołodziej Dominika, Pabis Kasia, Perek Paula,Gędoś Ania, Jeleńska Anita, Rozmus Klaudia, Trębacz Justyna, Rozmus Karolina
Opiekun : GRZEGORZ GINTER

DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE



Gim   nr 1

DZIEWCZĘTA:

1.  Gim 1
      powiat  I  mce
2.  Gim 2

    
 powiat  II  mce
3.  Gim  3 

Skład zwycięzców:
 
CHŁOPCY:

1.  Gim  3
 
    powiat  II  mce
2.  Gim  2
      powiat  I  mce
3.  Gim  1 - dyskw.

Skład zwycięzców:
 
DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE



SP. 6


CHŁOPCY

KOLEJNOŚĆ:
 
1.SP 6
 powiat  I  mce
2.SP DULOWA
3.SP3
4.SP8
5.SP BOLĘCIN

DZIEWCZĘTA


KOLEJNOŚĆ:

1. SP DULOWA
 
powiat  II  mce
2. SP 3
 
powiat  III  mce
3. SP6
4. SP 8
5. SP MYŚLACHOWICE
6. SP BOLĘCIN    
PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW


Siersza

WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                3:1         
Gim 1 - Gim 3                1:1        
Gim 3 - Gim 2                1:2     


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr      1
2. Gimnazjum nr      2
3. Gimnazjum nr      3

Zawody powiatowe - II  miejsce

MINI PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW


MKS.Trzebinia




KOLEJNOŚĆ:

1. SP 6
2. SP 8
3. SP DULOWA
4. SP BOLĘCIN
5. SP MYŚLACHOWICE
6. SP 3
7. SP MŁOSZOWA
8. SP 4
9. SP PŁOKI
                

PIŁKA
NOŻNA
DZIEWCZĄT


Gim   nr 3

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2           3:2                     
Gim 1 - Gim 3           3:2                    
Gim 3 - Gim 2           2:2 


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr       1
2. Gimnazjum nr       2 
    Gimnazjum nr       3 

Zawody powiatowe -   I miejsce
Zawody rejonowe -   III miejsce

Skład zwycięskiej drużyny:
Opiekun: Łukasz Pałka

MINI PIŁKA
NOŻNA
DZIEWCZĄT



SP. 8

KOLEJNOŚĆ:

1. SP DULOWA
2. SP 3
3. SP 4
4. SP 6
5. SP 8

Zawody powiatowe -   II miejsce
Opiekun: Grzegorz Ginter
Skład zwycięskiej drużyny:
ROZMUS KAROLINA, JELEŃSKA ANITA, TRĘBACZ JUSTYNA, ROZMUS KLAUDIA, GUCIK PAULINA, GĘDOŚ ANNA, BARTOSIK JUSTYNA, KOCJAN KATARZYNA, PEREK PAULA, PABIS KATARZYNA, BARAŃSKA NATALIA, STUPNICKA WERONIKA
4-BÓJ
LA



Gim   nr 3



DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr   1
 
  
2.  Gim nr   2
   
3.  Gim nr   3


NAJLEPSZE WYNIKI
60m


Skok w dal


Pchnięcie kulą



 

CHŁOPCY:

1.  Gim nr    1
 
  
2.  Gim nr    2
   
3.  Gim nr    3

NAJLEPSZE WYNIKI
60m


Skok w dal



Pchnięcie kulą
 

4-BÓJ
LA


Siersza



CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:

1. SP 6
2. SP 3
powiat  III mce
3. SP Dulowa
4. SP Młoszowa
5. SP 8
6. SP Bolęcin
7. SP Myslachowice
8. SP 4



Opiekun: AgnieszkaŁłączka

DZIEWCZĘTA

KOLEJNOŚĆ:

1. SP Dulowa
powiat  III  mce
2. SP 3
powiat  VI  mce
3. SP 6
4. SP Bolęcin
5. SP Młoszowa
6. SP 8
7. SP 4
8. SP Myslachowice



Opiekun: Grzegorz Ginter

PŁYWANIE
INDYWID.

 

DZIEWCZĘTA:

GRZBIET

1.REJDYCH MARTYNA-G3    51,05
   powiat  I  mce
2.KOZYRA SANDRA-G3         53,02
   powiat  III  mce
3.JASIŃSKA PATRYC - G1     53,27
   powiat  IV  mce
4.SKRZYPEK KLAUDIA-G2    56,38
5 LASOŃ MAGDA-G3             58,81


DOWOLNY
1.ŁABUZK PATRYCJA-G3     32,90
   powiat  I  mce
2.WOSKA MONIKA - G1        36,80
3.OPIAŁA JUSTYNA-G3         39,18
   powiat  III  mce
4.WITEK GOSIA-G3               47,41
5 WARZECHA ADA - G1        48,18

KLASYCZNY
1.CHECHELSKA KLAUD-G1   41,61
   powiat  I  mce
2.GĄSIOR KASIA-G3              51,64
   powiat  II  mce
3.BRZÓZKA ASIA-G1             53,12
   powiat  IV  mce
4.SMÓŁKA GOSIA-G1            53,93
5

DELFIN
1SZKOLAK MICHALINA-G3   39,64
2.CHECHELSKA AGNIE-G1    41,43
3 CHLUPKA KASIA-G1          42,39
4 SOWA AGNIESZKA-G3     1,03,12
 

CHŁOPCY:

GRZBIET

1.GŁOGOWSKI DAWID-G3         39,77
      powiat  II  mce
2.DĘBSKI KAMIL-G1                  42,84
      powiat  IIII  mce
3.WARZECHA KRYSTIAN-G1     43,33
4 PYTLIK ALAN-G1                    43,90
5 DUMANOWSKI MARCIN-G1    45,69



DOWOLNY
1ZIARNIK MICHAŁ-G1                30,27
   powiat  I  mce
2DUDEK BARTK-G1                   34,14
3.NOWOTARSKI KAROL-G2       34,63
4.GĄSIOR PAWEŁ-G3                 36,74
   powiat  IV  mce
5 FUDAŁA SEBASTIN-G2           37,33

KLASYCZNY
1.KAWALA TOMASZ-G3            47,65
   powiat  III  mce
2.PAJĄK JAKUB-G3                    49,27
   powiat  V  mce
3 TRĘBACZ DAWID-G3              49,99
4.PAJĄK ŁUKASZ-G1                 50,24
   powiat  IV mce
5 KADŁUCZKA DAREK-G2         50,67

DELFIN
1.GOŁĄB MACIEJ-G2                39,46
2.WASILEWSKI AREK-G3         47,72
3.

PŁYWANIE
INDYWID.

 

CHŁOPCY:

KLASYK
1.Zybiński Adrian 3                    0,54,56
   powiat  III mce
2.Kępa Dariusz 3                        0,58,90
   powiat  IV  mce
3.Cupiał Marcin 4                       1,09,18
4.Brzózka Mateusz Myś               1,15,93
5 Głowacz Paweł Myś                  1,17,80

GRZBIET
1.Lech Maciej 3                          0,50,71
2.Idzik Szymon 8                        0,51,15
3.Kaleta Wojciech 4                     0,51,96
4.Pstrucha Tomasz 8                    0,52,17
5.Feliksik Damian 8                     0,53,69

DOWOLNY
1.Filipczyk Mateusz 8                  0,36,02
   powiat  I  mce
2.Czochara Kamil 6                     0,43,89
3.Piskorz Dominik 4                    0,45,87
4.Beśtocha Aleksander Mł             0,45,94
5 Doległo Daniel Bol                   0,46,52


DELFIN
1.Marciniak Magdalena 6                 49,31
   powiat  III  mce

DZIEWCZĘTA:

KLASYK
1. Wyligała Paulina 6                       0,56,24
2. Starzycka Aleksandra Mł               1,02,30
3. Oramus Natalia Mł                       1,02,96
4. Kocój Marcelina 3                        1,07,24
5. Kisiel Joanna Bol                         1,07,64



GRZBIET

1.Kiełkowicz Kamila 3                     0,53,15
2.Zając Agata Pł                              0,53,44
3.Strózik Julia 8                              0,53,89
4.Wrona Paulina 4                           0,54,52
5.Suślik Katarzyna 3                         0,54,55
 

DOWOLNY

1.Golińska Izabela 4                          0,39,27
   powiat  I  mce
2.Widera Karolina 3                          0,45,84
3.Dzień Karolina Mł                          0,49,08
4. Szyjkowska Aleksandra Bol            0,52,68
5.Jeleńska Anita D                            0,52,86


DELFIN
1.Dudek Marcin 3                               40,49
   powiat  II  mce

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 10 x 50m


9.12.2008

DZIEWCZĘTA:
1. GIMNAZJUM NR  1     
    8,06,6
 
2. GIMNAZJUM NR  3
    8,10,0
Zawody powiatowe - II   miejsce
3. GIMNAZJUM NR 

CHŁOPCY:
1. GIMNAZJUM NR   1
    6,57,2
   
2. GIMNAZJUM NR   3
    7,03,4
Zawody powiatowe -  II  miejsce
3. GIMNAZJUM NR   2
    8,25,1

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 10 x 50m


9.12.2008

CHŁOPCY:

1. SP    8                            7,04,33
   powiat  II  mce
2. SP.   3                            7,15,50
   powiat  III  mce
3. SP    6                           7,30,09
4. SP    4                            8,01,90

DZIEWCZĘTA:

1. SP    3                                 7,20,34 
   powiat  III  mce
2. SP.   6                                 8,08,40
   powiat  IV mce
3. SP    4                                 8,41,32
4. SP    DULOWA                8,42,00
  GRY I
ZABAWY


SP. 8

KLASA  II

1. SP  6
    powiaty  mce
2  SP   3
3. SP Dulowa
4. SP  Mlosz

KLASA III

1. SP  6
   
 powiaty   mce
2   SP  3
3. SP   Dulowa
4. SP   Młosz
KLASA IV

1. SP  3
 
2. SP  Dulowa
3. SP  6
4. SP  Młosz 
KLASA V

1. SP  6
   
 
2. SP  3
    SP  Mlosz 
4. SP  Dulowa