INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE



Siersza



DZIEWCZĘTA:

KLASA I
1.TURAKIEWICZ  KARINA - G1
   powiat I mce
2.CHECHELSKA KLAUDIA - G1
   powiat IV mce
3.WOSZCZYNA AGATA - G2
4.MACIOŁ PAULINA - G3
5.BRZÓZKA JOANNA - G1
  powiat VII mce
6.SYNOWIEC KAROLINA - G2

KLASA II
1.KUGLIN GABRYSIA - G2
   powiat II mce
2.BAGIENKO OLA - G2
   powiat III mce
3.KUREK ROKSANA - G3
4.ŁABUZEK PATRYCJA - G3
   powiat IV mce
5.CHECHELSKA AGA - G1
6.SIECZKA MONIKA - G3

KLASA III
1.SZCZKLARCZYK PAULINA -G1
   powiat III mce
2.DĄBEK AGA - G1
   powiat II mce
3.JANKOWSKA NATALIA - G1
   powiat VI mce
4.BURDALSKA KINGA - G1
   powiatVII mce
5.SOCHA ANITA - G3
6.BIAŁOŃ OLA - G3

CHŁOPCY

KLASA I
1.PAJĄK JAKUB - G3
   powiat II mce
2.KACZARA JAKUB - G1
   powiat V mce
3.BABECKI KAMIL - G1
4.MACHOWSKAI SZYMON - G1
5.BIALOŃ AREK - G3
   powiat VI mce
6 DUDEK MICHAŁ - G3

KLASA II
1.BRZÓZKA MATEUSZ - G1
   powiat V mce
2.BARTOSIK JAKUB - G1
3.MROWIEC GRZEGORZ - G1
4 DUDEK BARTOSZ - G1
5.SIERŻY MICHAL - G1
6.CHODACKI PATRYK - G3



KLASA III
1.PALIWODA MICHAŁ - G3
   powiat II mce
2.KAMIŃSKI RADEK - G2
3.PRZYKORZYŃSKI KAMIL - G1
4.ZAJĄC MICHAŁ - G1
   powiat I mce
5.ĆWIKŁA DAMIAN - G1
6.DRĄG WOJCIECH - G3

 

INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE



Gaj



DZIEWCZĘTA - kl IV:
1. CYGAN PAULINA - SP3
    powiat III mce

2.
BEDNAREK PAUL - SP MŁOSZOWA
    powiat V mce

3.
MIELECKA KASIA - SP8
4.WITEK ANNA - SP 8
5.HABIERSKA PAULINA - SP8
6.PASTUŁKA KASIA - SP6


DZIEWCZĘTA - kl V:
1. BURY ŻANETA - SP6
    powiat V mce

2.
KOCÓJ MARCELINA - SP3
3.
MICHALISZYN MICHALINA - SP3
4.
GWÓŹDŹ PAULINA - SP BOLĘCIN
5.
GĘDOŚ ANNA - SP DULOWA
6.
ROZMUS KAROLINA - SP DULOWA
 

DZIEWCZĘTA - kl VI:
1.TRĘBACZ KAROLINA -SP DULOWA
   powiat III mce

2.
HABIERSKA PATRYCJA - SP6
    powiat IV mce

3.
BURY ANGELIKA - SP6
4.
DORYNEK MARTA - SP4
5.
GIEREK JUSTYNA - SP3
6.
TOKARSKA KLAUD -SPMLOSZOWA
 

CHŁOPCY - kl IV:
1. BUGAJSKI AREK -  SP8
    powiat I mce

2.
NOWAK SZMON -  SP 3
3.
RAŹNIA RAJMUND -  SP MŁOSZOWA
    powiat II mce

4.
DŹWIGAJ HUBERT -  SP6
    powiat V  mce

5.
REJDYCH WOJTEK - SP MYŚLACHOW
6.
MAŁOCHA RAFAŁ -  SP6

CHŁOPCY - kl V:
1. LIZOŃCZYK BARTOSZ - SP6
    powiat I mce

2.
MALCZYK JAKUB - SP MŁOSZOWA
3.
WOJTUSIK KAMIL - SP3
4.
RÓŻYCKI SZYMON - SP8
5.
ZYBIŃSKI ADRIAN - SP3
    powiat IV mce

6.
STUPNICKI JACEK - SP DULOWA

CHŁOPCY - kl VI:
1.BARCIK DAMIAN - SP DULOWA
   powiat I mce

2.
NOWORYTA PATRYK - SP8
3.
RATAJ DAMIAN - SP6
    powiat III mce

4.
JAROMIN MARCIN - SP DULOWA
5.
WOLAS SEBASTIAN - SP4
6.
GRABSKI KAMIL - SP8
 

PIŁKA
NOŻNA HALOWA

21.10.2007




Gim nr 3


WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2               9:5
Gim 1 - Gim 3               9:2
Gim 3 - Gim 2               8:5
KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr   1
2. Gimnazjum nr   3 
3. Gimnazjum nr   2

Skład zwycięzców:

Opiekun :
Ryszard Baster


Zawody powiatowe -   I  miejsce
Zawody rejonowe -     I  miejsce  
Zawody wojewódzkie - VIII miejsce
 

PIŁKA
NOŻNA HALOWA

19.10.2007




SP.8

 FINAŁ:
S
P 8 - SP 6     4:4
SP 8 - SP Myślachowice   7:1
SP 6 - SP Myślachowice   7:1

KOLEJNOŚĆ:

  1. SP   6                  
  2. SP   8                 
  3. SP   Myślachowice                    
  4. SP Bolęcin                           
  5. SP Psary
      SP Dulowa
      SP 3
      SP Płoki
      SP Młoszowa 
      SP. 4                          
                                            
Skład zwycięzców:
Opiekun :
AgnieszkaŁączka
Zawody powiatowe -  IV mce
 
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


Gim   nr 3





WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2          5:0
Gim 1 - Gim 3          5:1
Gim 3 - Gim 2          1:2

KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    2
3. Gimnazjum nr    3

Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun : Mariusz Brzózka, Edyta Dęsoł
Zawody powiatowe -   I  miejsce
Zawody rejonowe -     I  miejsce  
Zawody wojewódzkie - III miejsce

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT




SP. 6

WYNIKI:

SP 8 - SP 4        3-8
SP 3 - SP 6       2-6
SP 8 - SP 3       4-14
SP 4 - SP 6       4-0
SP 8 - SP 6       4-0
SP 4 - SP 3      12-4

  KOLEJNOŚĆ:

1. SP   4
2. SP   3
3. SP   6
4. SP   8
 
Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun: Tomasz Baudler
Zawody powiatowe -  III miejsce

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW


Gim  nr 3




WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2          5:0
Gim 1 - Gim 3          4:1
Gim 3 - Gim 2          4:1


KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr     1
2. Gimnazjum nr     3  
3. Gimnazjum nr     2

Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun :
Zawody powiatowe -   I  miejsce
Zawody rejonowe -  II miejsce
Zawody wojewódzkie - VI miejsce
MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW




SP. 3




 

     
   



KOLEJNOŚĆ:

1. SP.  4
2. SP.  6
3. SP.  Dulowa
4. SP.  3


Skład zwycięzców:


Opiekun: Tomasz Baudler

Zawody powiatowe - II miejsce                                                     

PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW



Gim   nr 1



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2            24 : 14      
Gim 1 - Gim 3            19 :   9           
Gim 3 - Gim 2             5 :  27         


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr     1
2. Gimnazjum nr     2  
3. Gimnazjum nr     3

Skład zwycięskiej drużyny:
KAMIL PRZYKORZYŃSKI, BARTEK MACUDA, MICHAŁ ZAJĄC, ALEKSANDER NAJMAN, DĘBSKI KAMIL, KACPER GŁOWACZ, KAROL SZKODZIŃSKI, MACIEJ GAWLIK, BARTEK WÓJCIAK, JAKUB BARTOSIK, MICHAŁ DUDEK
Opiekun: EdytaDęsoł
Zawody powiatowe -  IV miejsce

MINI PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW


SP. 8




KOLEJNOŚĆ:

 
1. SP   6
 2. SP   4 
 3. SP   Myślachowice 
 4. SP   8
 5. SP  Bolęcin
 6. SP  3  

Skład zwycięzców:

Opiekun: Jacek Pająk


Zawody powiatowe -  II miejsce
PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT



Gim   nr 1


WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2           25  : 15       
Gim 1 - Gim 3           14 :   4          
Gim 3 - Gim 2             0 :  29           


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    2 
3. Gimnazjum nr    3

Skład zwycięskiej drużyny:
AGA DĄBEK, MAGDA ŁUKASIK, PAULINA SZEREMETA, PAULINA SZKLARCZYK, NATALIA JANKOWSKA, PAULINA CHROSTEK, DARIA WROŃSKA, KLAUDIA KUNERT, ANNA MOLENDA, AGA STOLARZ

Opiekun:  Mariusz Brzózka
Zawody powiatowe - I  miejsce
Zawody rejonowe - IV miejsce
MINI PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT


SP. 8




   
KOLEJNOŚĆ:

 1. SP   6
 2. SP   8 
 3. SP   Bolęcin 
 4. SP   4
 5. SP   3

Skład zwycięzców:

Opiekun: Piotr Szybalski, Małgorzata Zimny


Zawody powiatowe -  III  miejsce

PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW

30.12.07







Gim nr 3
WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2                2:0
Gim 1 - Gim 3                0:2       
Gim 3 - Gim 2                2:0 


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    3
2. Gimnazjum nr    1
3. Gimnazjum nr    2

Skład zwycięskiej drużyny:
KALINOWSKI MARCIN, RUCZYŃSKI SEBASTIAN, NOSAL DAWID, PRZEBINDOWSKI ADRIAN, SENECKI DAMIAN, LASOŃ ŁUKASZ, ORNACKI ROBERT, CHECHELSKI DAWID
Opiekunowie: Dariusz Stryjniak, Marcin Kasprzyk
Zawody powiatowe - III miejsce
 

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.

10.01.2008

Kościół
Siersza

 


DZIEWCZĘTA:

1.Zawojak Dagmara - SP4
   powiat III mce
2.Kanczak Ola   - SP8
3.Zygmunt Paulina - SP8
4.Ulanowska Magda - SP8
5.Zendrowska Oliwia - SP4
6.Głogowska Emilia - SP3

 

 


CHŁOPCY

1.Michalski Dawid - SP Czyżówka
   powiat I mce
2.Czarnik Szymon - SP Czyżówka
3.Frączek Łukasz- SP Czyżówka
   powiat II mce
4.Załęcki Paweł- SP Czyżówka
   powiat IV mce
5.Skotniczny Mate - SP Młoszowa
   powiat V mce
6.Chlebda Wojciech - SP4

 

PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT

30.12.07







Gim nr 3
WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2           2:0   
Gim 1 - Gim 3           2:1      
Gim 3 - Gim 2           1:2

KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    2
3. Gimnazjum nr    3 
 
Skład zwycięskiej drużyny:
SZKLARCZYK PAULINA, DĄBEK MAGDALENA, DĄBEK AGNIESZKA, PIETRZYK NATALIA, STOLARZ AGNIESZKA, SZEREMETA PAULINA, OLARZEWSKA OLA, JANAS PAULINA, MENCEL IZA, PTAK OLA, ŁUKASIK MAGDA
Opiekun: Mariusz Brzózka

Zawody powiatowe -III miejsce
 

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY

11.01.2008

Kościół
Siersza

 

DZIEWCZĘTA:

KOLEJNOŚĆ:

1. SP 4
2. SP 8
  
 zawody powiatowe IV mce
3. SP  Czyżówka
4. SP 3

 

 

CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:

1. SP Czyżówka
   
 zawody powiatowe I mce
2. SP Młoszowa
    
 zawody powiatowe III mce
3. SP 8
4. SP 4
5. SP 3
    SP 6
    
    

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.


Siersza


CHŁOPCY:

1.WCISŁO TOMASZ        G1
 zawody powiatowe I mce
 zawody rejonowe III mce

2.PLEWA KRZYSZTOF   G2
 zawody powiatowe III mce
 zawody rejonowe V mce

3.SROKA DOMINIK         G2
 zawody powiatowe II mce
4.LISZKA PIOTR             G1
5.CICHOSZ PIOTR          G3
6.WRÓBEL MATEUSZ    G2

 

DZIEWCZĘTA:

1.POPIK KAROLINA            G2
 zawody powiatowe I mce
 zawody rejonowe VI mce

2.GANCARZ KINGA            G2
 zawody powiatowe III mce
 zawody rejonowe IV mce

3.ZIĘBA   OLA                    G2
4.KOWALSKA PAULINA     G3
5.KOŁODZIEJ SYLWIA        G3
6.BRZÓZKA JOANNA          G1

 
KOMETKA
DZIEWCZĄT


SP. DULOWA


 


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1. SP. DULOWA
 zawody rejonowe I mce
 zawody wojewódzkie V mce

2. SP. MŁOSZOWA
 zawody rejonowe IV mce
3. SP. 8
4. SP. 4
5. SP. 6

Opiekun : Grzegorz Ginter

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY


Kościół
Siersza


DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr   2
 zawody powiatowe I mce
    
 
2. 
Gim nr   1 
     


3. 
Gim nr   3 

CHŁOPCY:

1. 
Gim nr   1
 zawody powiatowe III mce
 
 
2.  Gim nr   2 
 zawody powiatowe II mce
 zawody rejonowe III  mce

    

3. 
Gim nr   3 

KOMETKA
CHŁOPCÓW


SP. DULOWA


 


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1. SP. DULOWA
 zawody rejonowe IV mce
2. SP. MŁOSZOWA
 zawody rejonowe III mce
3. SP. 4
4. SP. 8
5. SP. 6
Opiekun : Grzegorz Ginter

BADMINTON
DZIEWCZĄT


Gim   nr 1

13.03.2008



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                 
Gim 1 - Gim 3                      
Gim 3 - Gim 2                


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr     3
2. Gimnazjum nr     1
3. Gimnazjum nr     2

Skład zwycięzców:
KATARZYNA MRÓZEK, OLA PAŁKA,PAULINA MITKA
Opiekun : Marcin Kasprzyk Dariusz Stryjniak

UNIHOKEJ
CHŁOPCÓW


SP. 3

18.03.2008


 

FAZA FINAŁOWA
SP 8  - SP 3   0:2
SP 8 – SP MŁOSZOWA   5:0
SP 3 – SP MLOSZOWA  6:1

KOLEJNOŚĆ:
 

  1. SP   3
    Zawody rejonowe -     I  miejsce
  2. SP   8
    Zawody rejonowe -     III  miejsce
  3. SP   Mloszowa
  4. SP   Dulowa
  5. SP   4
  6. SP   Bolęcin
  7. SP   Płoki
  8. SP   Psary
  9. SP   6

    Skład SP 3 Trzebinia: Arkadiusz Grzywacz, Łukasz Pałka, Patryk Fundakowski, Karol Jędrzejczyk, Paweł Hojna, Szymon Nowak, Michał Makarowski, Michał Biały, Adrian Zybiński, Adrian Dąbek,

    Opiekunowie: Paweł Raj, Rafał Miziołek

BADMINTON
CHŁOPCÓW


Gim   nr 1

13.03.2008


WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                       
Gim 1 - Gim 3                            
Gim 3 - Gim 2                    


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr   3
2. Gimnazjum nr   1 
3. Gimnazjum nr   2 

Skład zwycięzców:
ROBERT ORNACKI, BARTOSZ KUCIEL, DAWID NOSAL
Opiekun : Marcin Kasprzyk
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


SP. 3

17.03.2008


 

FAZA FINAŁOWA:
SP 6 – SP 3   0:6
SP 3  -  SP PŁOKI   4:0
SP 6  - SP PŁOKI   1:3

KOLEJNOŚĆ:

  1.       SP   3
  
Zawody rejonowe -     I  miejsce
  2.      
SP  Płoki
 
Zawody rejonowe -     V  miejsce
  3.      
SP  6
  4.      
SP  Dulowa
  5.      
SP  Lgota
  6.      
SP  4
  7.      
SP  8
  8.      
SP  Psary
  9.      
SP  Boęcin

Skład SP 3 Trzebinia: Marlena Durlak, Magda Muras, Justyna Gierek, Michalina Michaliszyn, Ola Stolarz, Oliwia Kępka, Joanna Zając, Natasza Sumera, Nikola Piędel, Paulina Porębska, Klaudia Ścibor,
Opiekunowie: Natalia Hubicka, Paweł Raj

DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE

09.04.2008

Gim   nr 1

DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr  2
 
Zawody powiatowe - III miejsce
 

2.  Gim nr  1
Zawody powiatowe - II miejsce

Zawody wojewódzkie - VII mce

   
3.  Gim nr   3

Skład zwycięzców:
 
CHŁOPCY:

1.  Gim nr   1
Zawody powiatowe - I miejsce
 
 
2.  Gim nr   2 
Zawody powiatowe - IV miejsce
 
3. 
Gim nr   3 

Skład zwycięzców:
 
DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE

09.04.2008

SP. 6


CHŁOPCY

KOLEJNOŚĆ:
 
1. SP. 8
  
 zawody powiatowe  IV mce
2. SP. 3
  
 zawody powiatowe II mce
3. SP. Dulowa
4. SP. 6
5. SP. Myślachowice

DZIEWCZĘTA


KOLEJNOŚĆ:

1. SP. Dulowa
  
 zawody powiatowe II mce
2. SP. 6
  
 zawody powiatowe III mce
3. SP. 3
4. SP. Młoszowa
5. SP 4
    
PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW


Siersza

WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                       4:1  
Gim 1 - Gim 3                       5:0     
Gim 3 - Gim 2                       3:1


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr     1
2. Gimnazjum nr     3 
3. Gimnazjum nr     2 

MINI PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW


MKS.Trzebinia



MECZE FINAŁOWE:
         
KOLEJNOŚĆ:

1. SP  8
2. SP  Dulowa
3. SP  6
4. SP  4
Dalsze pozycje:
-  SP Młoszowa
-  SPMyślachowice
-  SP 3
-  SP Lgota
-  SP Bolęcin
-  SP Płoki                        

PIŁKA
NOŻNA
DZIEWCZĄT


Gim   nr 3

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2         2:3                         
Gim 1 - Gim 3         4:1                             
Gim 3 - Gim 2         7:1   


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr       2
2. Gimnazjum nr       1
3. Gimnazjum nr       3

Skład zwycięskiej drużyny:
Opiekun: Ryszard Baster

MINI PIŁKA
NOŻNA
DZIEWCZĄT

28.05.2008

SP. 8

MECZ O 3 MIEJSCE
SP 3 - SP Lgota     2:1

Finał
SP Dulowa - SP 8     1:1   (karne 5:4)

KOLEJNOŚĆ:

1. SP Dulowa
2. SP 8
3. SP 3
4. SP Lgota
5. SP 4
6. SP 6
Opiekun: Grzegorz Ginter
4-BÓJ
LA



Gim   nr 3

28.05.2008

DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr   2
 
  
2.  Gim nr   3
   
3.  Gim nr   1


NAJLEPSZE WYNIKI
60m
Woszczyna Agata -         8,91
Wałek Justyna -             9,06

Skok w dal
Wałek Justyna -             4,01
Kuglin Gabrysia -           3,96

Pchnięcie kulą
Białoń Ola -                  6,25
Szklarczyk Paulina -       6,21


 

CHŁOPCY:

1.  Gim nr    1
 
  
2.  Gim nr    3
   
     Gim nr    2

NAJLEPSZE WYNIKI
60m
Głuch Łukasz -                 7,92
Przykorzyński Kamil -       8,00

Skok w dal
Głuch Łukasz -                 5,13
Przykorzyński Kamil -       5,12


Pchnięcie kulą
Cichosz Patryk -               8,60
Przykorzyński Kamil -       8,40

4-BÓJ
LA


Siersza



CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:

1. SP Dulowa
   
Zawody powiatowe - II mce
    Zawody rejonowe -  III mce

2. SP 3
    
Zawody powiatowe - V mce
3. SP 4
4. SP 8
5. SP Myślachowice

Opiekun: Grzegorz Ginter

DZIEWCZĘTA

KOLEJNOŚĆ:

1. SP Dulowa
    
Zawody powiatowe - III mce
2. SP 4
    
Zawody powiatowe - VI mce
3. SP 3
4. SP 6
5. SP Bolęcin


Opiekun: Grzegorz Ginter

PŁYWANIE
INDYWID.

 

DZIEWCZĘTA:

KLASYK
1.Chechelska Klaudia    G1   41,63
  powiat  I mce 
2.Chechelska Agnieszk  G1   44,35
  powiat  II mce 
3.Gąsir Kasia               G3   52,00
   powiat  V mce 
4.Kaszuba Kamila         G2   1,04,8
5 Klag Amanda            G2   1,10,1


GRZBIET
1.Chlupka Katarzyna      G1   44,61
  powiat  I mce 
2.Macioł Paulina           G3   48,24
  powiat  II mce 
3.Turakiewicz Karina     G1   51,60
4.Marcinkowska Kasia   G2   52,84
5 Rejdych Iza               G3   57,06

DOWOLNY
1.Łabuzek Patrycja       G3   35,80
  powiat  I mce 
2.Woska Monika         G1   37,94
3.Opiała Justyna          G3   40,10
  powiat  III mce 
4.Witek Gosia             G3   48,00
5 Krupska Ola             G3   50,10

DELFIN
1.Brzózka Joanna         G1   50,62
  powiat  III mce 
2.

 

CHŁOPCY:

KLASYK
1.Cichy Kamil           G1   38,21
   powiat  II mce 
2.Barański Patryk       G3   49,59
   powiat  V mce 
3.
4
5


GRZBIET
1.Kawala Tomasz      G3   43,15
  powiat  II mce 
2 Dębski Kamil         G1   43,58
  powiat  III mce 
3.Głogowski Dawid   G3   44,69
   powiat  IV mce 
4.Warzecha Krystian   G1   46,61
5 Chodacki Adrian     G1   53,31

DOWOLNY
1.Zając Michał          G1   27,85
  powiat  I mce 
2.Dudek Bartosz        G1   36,34
3 Nosal Dawid          G3   38,68
4.Izdebski Łukasz      G2   40,24
5 Fudala Sebastian    G2   41,78

DELFIN
1.Gołąb Michał          G2   37,05
2.Ziarnik Michał        G1   39,18
  powiat  II mce 
3.Wasilewski Arek     G3   48,15
  powiat  III mce 

PŁYWANIE
INDYWID.

 

DZIEWCZĘTA:

KLASYK
1.Wyligała Paulina       SP 6       54,09
  powiat  IV mce                        54,26
2.Sowa Agnieszka        SP 8       57,41
  powiat  VI  mce                      1,00,22
3.Krzemińska Fatima    SP 3       58,89
  powiat  V mce                         56,13
4.Trębacz Karolina      Dulowa    1.00,37
5 Wilk Karolina           SP 8      1,30,74

GRZBIET
1.Michaliszyn Michal     SP 3     1,02,65
    powiat  IV mce                     1,00,85
2.Orzechowska Ewa        SP 8     1,04,68
    powiat  V mce                      1,04,70
3.Gierek Justyna            SP 3     1,05,72
   powiat  VI mce                      1,12,29
4.Kozikowska Justyna    SP 4     1,06,31
5.Kruszewska Aneta       SP 4     1,06,47

DOWOLNY
1.Szkolak Michalina      SP 3      35,74
  powiat  I mce                          36,19
2.Marciniak Magda        SP 6      43,03
  powiat  VI mce                        42,06
3.Rejdych Martyna        SP 8      48,66
  powiat  VII mce                       48,69
4.Widera Karolina         SP 3      54,06
5 Sumera Natasza          SP 3      55,82

 

CHŁOPCY:

KLASYK
1. Noworyta Patryk         SP 8         53,05
2. Borkowski Artur         SP 4         56,78
3. Wołoch Michał           SP 8        57,37
4. Mrowiec Bartek          SP 4       1,00,88
5. Zybiński A                SP 3       1,07,96




GRZBIET

1.Feliksik Damian         SP 8          55,06
  powiat  VI  mce                           57,56
2.Struzik Jakub             SP 8          57,35
3.Chlebda Wojciech       SP 4          58,87
  powiat  V mce                             57,53
4.Rozmus Marcin         Dulowa       59,14
5.Wojas Wojciech         SP 8          59,35
  powiat  VII mce                           59,60
 

DOWOLNY

1.Kłeczek Mateusz       Dulowa        37,24
  powiat  V mce                            36,62
2.Dudek Marcin            SP 3          38,08
  powiat  VI mce                           37,34
3.Filipczak Mateusz       SP 8         38,39
  powiat  IV mce                           36,32  
4.Gąsior Paweł           Dulowa        40,24     
5.Wolas Sebastian        SP 4          45,18 

 
PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 8 x 50m


 

DZIEWCZĘTA:
1. GIMNAZJUM NR  1
   
Zawody powiatowe -  II miejsce
2. GIMNAZJUM NR  3
3. GIMNAZJUM NR  2

CHŁOPCY:
1. GIMNAZJUM NR   1
   
Zawody powiatowe -   II  miejsce
2. GIMNAZJUM NR   3
3. GIMNAZJUM NR   2

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 8 x 50m


 

DZIEWCZĘTA:

1. SP    6
   
Zawody powiatowe - II   miejsce
2. SP.   8
3. SP    4

CHŁOPCY:

1. SP     8              
2. SP.    4
   
Zawody powiatowe - II   miejsce
3. SP     3
4. SP     6
  GRY I
ZABAWY


SP. 8

KLASA  II

1. SP  8
    powiaty II Imce
    SP   3
3. SP Dulowa
4. SP  6

KLASA III

1. SP  8
   
 powiaty  III mce
    SP  6
3. SP  3
4. SP Dulowa
KLASA IV

1. SP  8
   
 powiaty II mce
2. SP  3
    SP Dulowa
4. SP  6
KLASA V

1. SP  8
   
 powiaty III mce
2. SP  6
3. SP  3
4. SP Dulowa