WYNIKI ZAWODÓW W ROKU     
         SZKOLNYM 2006/2007

 

         
                             

GIMNAZJA

GIMNAZJA
INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE


23.09
Siersza



DZIEWCZĘTA:

KLASA I
1.KUGLIN GABRIELA - G2
 
 powiat - 3 miejsce
2.KUCIEL KAROLINA - G3
  
powiat - 5 miejsce
3.WAŁEK JUSTYNA - G2
4.WOSKA MONIKA - G1
5.KALSKA NATALIA - G3
6.OSTROWSKA - G2

KLASA II
1.SOCHA ANITA - G3
  
 powiat - 5 miejsce
2.KLAG - G2
3.SZKLARCZYK PAULINA - G1
4.DĄBEK - G1
5.PAŁKA OLA - G3
6.GÓRECKA - G2

KLASA III
1.TARGOŃSKA ANGELIKA - G1
2.GĘDOŚ KATARZYNA - G3
3.MASTALSKA ANGELIKA - G3
4.KORYCZAN - G1
5.MARCINKOWSKA N - G1
6.DĄBEK KAROLINA - G3

CHŁOPCY

KLASA I
1.BARTOSIK JAKUB- G1
 
 powiat - 6 miejsce
2.BRZÓZKA MATEUSZ - G1
  
powiat - 1 miejsce
3.MROWIEC - G1
4.DUDEK - G1
5.KALINOWSKI MARCIN - G3
6WARZECHA - G1

KLASA II
1.PALIWODA MICHAŁ - G3
  
powiat - 7 miejsce
2.NOSAL - G3
3.PRZYKORZYŃSKI KAMIL - G1
 
 powiat - 6 miejsce
4 KACZYŃSKI - G2
5.ŻURADZKI - G1
6.PAPIERNIK - G2

KLASA III
1.MAJCHERCZYK SŁAWEK - G3
2.REJDYCH SŁAWEK - G3
3.ŁABUZEK ŁUKASZ - G1
 
 powiat - 2 miejsce
4.MIELCZAREK MAKS - G3
 
 powiat - 7 miejsce
5.WOŹNIAK KONRAD - G1
6.ROZMUS PAWEŁ - G3

 

INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE


22.09
Gaj



DZIEWCZĘTA - kl IV:
1. Bury Żaneta  SP6
    powiat - 2 miejsce
2. Banaszak Katarzyna  SP6
    powiat - 4 miejsce
3. Jamińska Karolina  Młoszowa
    powiat - 6  miejsce
4. Kisiel Joanna  Bolęcin
5. Michaliszyn Michalina  SP3
6. Gędoś Anna  Dulowa

DZIEWCZĘTA - kl V:
1. Niemczyk Aleksandra  Płoki
     powiat - 4  miejsce
2. Trębacz Karolina  Dulowa
3. Dorynek Marta   SP4
4. Habierska Patrycja   SP6
    powiat - 1  miejsce
5. Kołodziejska Magdalena   Psary
    powiat - 5  miejsce
6. Bury Angelika   SP 6.
 
DZIEWCZĘTA - kl VI:
1. Turakiewicz Karolina   SP3
    powiat - 2 miejsce
2. Synowiec Karolina   SP6
3. Mehlich Aneta   Młoszowa,
4. Krupska Aleksandra   SP8
5. Malczyk Joanna   Bolęcin
6. Zięba Aleksandra   SP6
 

CHŁOPCY - kl IV:
1. Lizończyk Bartłomiej   SP6
    powiat - 1  miejsce
2. Malczyk Jakub   Młoszowa
    powiat - 5 miejsce
3. Piskorz Dominik   SP4
4. Wojtysik Kamil   SP3
5. Filipek Dawid   Bolęcin
6. Różycki Szymon   SP8
    powiat - 4  miejsce

CHŁOPCY - kl V:
1.Wallentin Mateusz   SP8
    powiat - 2 miejsce
2. Barcik Damian   Dulowa
    powiat - 3 miejsce
3. Filipek Krystian   SP8
4. Maciejowski Damian  Psary
    powiat - 6 miejsce
5. Grabski Kamil   SP8
6. Dąbek Rafał   SP3.

CHŁOPCY - kl VI:
1.Przykorzyński Bartosz   SP3
    powiat - 1 miejsce
2. Głuch Wojciech   SP8
    powiat - 3  miejsce
3. Ściebura Kamil   Dulowa
4. Machowski Szymon   SP3
5. Łukaszewicz Tomasz Młoszowa
6. Pająk Krzysztof   SP8.
 

PIŁKA
NOŻNA HALOWA

27-10-2006




Gim nr 3


WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2              10:3
Gim 1 - Gim 3               5:4
Gim 3 - Gim 2               6:4
KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr   1
2. Gimnazjum nr   3 
3. Gimnazjum nr   2 

Skład zwycięzców:
Patryk Mendela, Łukasz Łabuzek, Maciej Grylowski, Grzegorz Zwoliński, Ernest Kwiatkowski, Konrad Woźniak, Dawid Przęczek, Krzysztof Jewuła, Patryk Cybulski, Marcin Dzedzyk,
Opiekun : Ryszard Baster

Zawody powiatowe -   I miejsce
Zawody rejonowe -   I miejsce
Gimnazjum 1 Trzebinia - Gimnazjum Łączany 5-2
Gimnnazjum 1 Trzebinia - Gimnazjum Chełmek 3-2
Półfinał:
Gimazjum 1 Trzebinia - Gimnazjum Klucze 4-2
Finał:
Gimnazjum 1 Trzebinia - Gimnazjum Wadowice 1-0 (po dogrywce)
Kolejnosc
1. Gimnazjum 1 Trzebinia
2. Gimnazjum Wadowice
3. Gimnazjum Klucze
4. Gimnazjum Chełmek
5. Gimanzjum Libiąż|
6. Gimnazjum Łączany

PIŁKA
NOŻNA HALOWA


25-10-2006



SP.8

PÓŁFINAŁY : 


   FINAŁ:   


KOLEJNOŚĆ:

  1. SP  3                    7.
  2. SP  8                    8. 
  3. SP  6                    9.  
  4.                             10.
  5                              11.
  6.      
                                                
Skład zwycięzców:
Opiekun : Pawł Raj

Zawody powiatowe -  brak drużyny
 
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


Gim   nr 3


23-10-2006


WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2        7 : 0 
Gim 1 - Gim 3        6 : 1 
Gim 3 - Gim 2        1 : 1  karne 4:5

KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    2 
3. Gimnazjum nr    3 

Skład zwycięskiej drużyny:
WROŃSKA DARIA, DĄBEK AGNIESZKA, STOLARZ AGNIESZKA, ŁUKASIK MAGDALENA, PORĘBSKA MARZENA, CHROMY MAGDALENA, ŻABIŃSKA MONIKA, OBRYCKA KAROLINA, CHROSTEK PAULINA
Opiekun : Edyta Dęsoł
Zawody rejonowe - I miejsce
Zawody wojewódzkie - III miejsce

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT

12.06.2006


SP. 6

WYNIKI:

SP 3 - SP 4     18:0
SP 4 - SP 8     14:12
SP 3 - SP 8     19:4



  KOLEJNOŚĆ:

1. SP  3
2. SP  4
3. SP  8
 
Skład zwycięskiej drużyny:
Ada Warzecha, Karina Turakiewicz, Iza Krawczyk, Sonia Chrostek,
Anna Waliczek, Kamila Nowak, Paulina Najbar, Monika Sorokosz, Laura Dziadek, Gabriela Wojtusik, Aleksandra Głuch
Opiekun: Paweł Raj
Zawody powiatowe - II miejsce

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW


Gim  nr 3


23-10-2006


WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2          9 : 0
Gim 1 - Gim 3          5 : 4 
Gim 3 - Gim 2          4 : 0 


KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr     1
2. Gimnazjum nr     3 
3. Gimnazjum nr     2 

Skład zwycięskiej drużyny:
WROŃSKI KASPER, PŁOSZCZYCA MATEUSZ, DUDEK BARTOSZ, DUREBA KONRAD, ROZMUS MARIUSZ, ZAJĄC MICHAŁ, BARAŃSKI PIOTR, NIEBRZYDOWSKI OSKAR
Opiekun : Mariusz Brzózka

Zawody rejonowe - I miejsce
G1 Trzebinia - ZS Sucha Beskidzka 8-2
Unia Oświęcim - ZS Sucha Beskidzka 7-1
G1 Trzebinia - Unia Oświęcim 6-5

1.  G1 Trzebinia
2.  Unia Oświęcim
3.  ZS Sucha Beskidzka

Zawody wojewódzkie -  miejcce

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW



04.12.2006

SP. 3




 

 
  FINAŁ:   

SP 3 - SP 6        12 : 2

   
KOLEJNOŚĆ:

1. SP. 3
2. SP. 6
3. SP. 8
4. SP. PSARY

DALSZE LOKATY:

- SP. DULOWA, SP. MŁOSZOWA, SP 4.


Skład zwycięzców:

Bartosz Kępka, Jakub Kaczara, Kamil Kucia, Mateusz Okarmus, Daniel Piędel, Bartosz Przykorzyński, Rafał Dąbek, Kasper Surowiak, Sebastian Okoński, Patryk Sołtysik  

Opiekunowie: Paweł Raj, Robert Moskal

Zawody powiatowe - brak drużyny                                                      

PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW

14-12-2006

Gim   nr 3



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2              5 : 13      
Gim 1 - Gim 3             14 : 20           
Gim 3 - Gim 2              38 :12         


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr     3
2. Gimnazjum nr     2 
3. Gimnazjum nr     1 

Skład zwycięskiej drużyny:
KAMIL BACA, MARCIN KALINOWSKI, SŁAWOMIR REJDYCH, SŁAWOMIR MAJCHERCZYK, ADRIAN SIEPRAWSKI, WOJCIECH KUCHARSKI, BARTEK GŁOWACZ, SEWERYN URBAŃCZYK, TOMASZ KAWALA
Opiekun : Marcin Kasprzyk, Dariusz Stryjniak

Zawody powiatowe -  IV miejsce

MINI PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW


SP. 8




KOLEJNOŚĆ:

 
1. SP   3
 2. SP   8
 3. SP   4
 4. SP   6

Skład zwycięzców:

Opiekun: Robert Moskal


Zawody powiatowe -  III miejsce
PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT


14-12-2006

Gim   nr 3


WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2             13 : 9       
Gim 1 - Gim 3             13 : 4         
Gim 3 - Gim 2               8 : 0          


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr   1
2. Gimnazjum nr   3 
3. Gimnazjum nr   2 

Skład zwycięskiej drużyny:
WROŃSKA DARIA, CHROSTEK PAULINA, STOLARZ AGNIESZKA, DĄBEK AGNIESZKA, ŁUKASIK MAGDA, KUNERT KLAUDIA, SZKLARCZYK PAULINA, WIJAS SYLWIA, SZEREMETA PAULINA
Opiekun: Brzózka Mariusz
Zawody powiatowe - II miejsce
MINI PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT


SP. 8




   
KOLEJNOŚĆ:

 1. SP   8
 2. SP   3
 3. SP   4
 4. SP   6
 5. SP Młoszowa

Skład zwycięzców:

Opiekun: Piotr Szybalski




Zawody powiatowe -  IV miejsce

PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW






19

Gim nr 1
WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2             2-0    
Gim 1 - Gim 3             2-1           
Gim 3 - Gim 2             2-1      


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    3 
3. Gimnazjum nr    2 

Skład zwycięskiej drużyny:

Zawody powiatowe - IV miejsce
 

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.



Kościół
Siersza

 


DZIEWCZĘTA:

1.PLEWA K - Czyżówka
2.MICHALSKI D- Czyżówka
3.SKOTNICZNY M - Młoszowa
4.PAWLETTA D - SP 4
5.MACUDA M
6.BANASIK M

 

 


CHŁOPCY

1.ZIĘBA A - SP6
2.KOWALSKA P - Młoszowa
3.STELMACH S - SP 4
4.BASIAK A - SP 8
5.WARZECHA A - SP 3
6.ZAWOJAK D

 

PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT


Gim   nr 1





Gim nr 1
WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2             2-0  
Gim 1 - Gim 3             2-0       
Gim 3 - Gim 2             2-0 

KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    3 
3. Gimnazjum nr    2 
 
Skład zwycięskiej drużyny:
 TARGOŃSKA ANGELIKA,  JANKOWSKA NATALIA, DĄBEK AGNIESZKA, ŁUKASIK MAGDA, SZKLARCZYK PAULINA, UNDZIAKIEWICZ PATRYCJA, GROCHAL AGNIESZKA, DĄBEK MAGDALENA
Opiekun: Brzózka Mariusz



Zawody powiatowe -II miejsce
 

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY



Kościół
Siersza

 

DZIEWCZĘTA:

KOLEJNOŚĆ:

1. SP MŁOSZOWA
2. SP 8
3. SP 6
4. SP 3
5. SP 4
 

 

CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:

1. SPCZYŻÓWKA
2. SP 4
3. SPMŁOSZOWA
4. SP 3
5. SP 8
6. SP 6

    
    

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.


Siersza


DZIEWCZĘTA:

1.POPIK KAROLINA G2
2.GANCARZ KINGA G2
3.SKAWSKA MARTA G3
4.UDZIANKIEWICZ PATR G1
5.TARGOŃSKA ANGELIKA G1
6.WOJCIECHOWSKA ROK G1

 

CHŁOPCY

1.KOPCZYK ADRIAN G1
2.SROKA SEBASTIAN G2
3.WCISŁO TOMASZ G1
4.LISZKA PIOTR G1
5.LASZKIEWICZ ARTUR G3
6.WALENTIN TOMASZ G3

 
KOMETKA
DZIEWCZĄT

28.11.2006

SP. DULOWA


 


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1. SP. MŁOSZOWA
   
Macioł Paulina, kowalska Paulina, Dzień Monika
    Zawody rejonowe  - III  miejsce
2. SP. 8
    Zawody rejonowe  - IV  miejsce
3. SP. 4
4. SP. 3
5. SP. DULOWA

Opiekun : Teresa Pypno

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY


Kościół
Siersza


DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr   2
    
 Zawody powiatowe - miejsce
2.  Gim nr   1
      Zawody powiatowe -  miejsce
3. 
Gim nr   3

CHŁOPCY:

1.  Gim nr   1
 
   Zawody powiatowe -  miejsce
2.  Gim nr   2
    
3. 
Gim nr   3

KOMETKA
CHŁOPCÓW

29.11.2006

SP. DULOWA


 


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1. SP. DULOWA -
   
Barcik Damian, Białoń Arek, Kuciel Bartek
   
Zawody rejonowe  - II  miejsce
    Zawody wojewódzkie  -   miejsce

2. SP. MŁOSZOWA
   
Zawody rejonowe  - III  miejsce
3. SP. 4
4. SP. 6
5. SP. 8
Opiekun : Grzegorz Ginter

BADMINTON
DZIEWCZĄT


Gim   nr 1





WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                 
Gim 1 - Gim 3                      
Gim 3 - Gim 2                


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr   3
   
 (Folga, Pałka)
2. Gimnazjum nr   1 
3. Gimnazjum nr   2 
UNIHOKEJ
CHŁOPCÓW


SP. 3




 

  KOLEJNOŚĆ:
 

  1. SP 3
  2. SP 8
  3. SP 6
  4. SP PŁOKI
  5. SP LGOTA
  6. SP DULOWA
  7. SP PSARY
  8. SP MŁOSZOWA
  9. SP 4

    SP 3 TRZEBINIA: B.Przykorzyński,K.Kucia, B.Kępka, J.Kaczara, D.Piędel, M.Pocztowski, P.Sołtysik,  M.Dudek, A.Grzywacz, Sz.Nowak, W.Wroński,
    Opiekunowie: Paweł Raj, Robert Moskal
    Zawody rejonowe - I miejsce
    Zawody wojewódzkie - III miejsce

     

BADMINTON
CHŁOPCÓW


Gim   nr 1




WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                       
Gim 1 - Gim 3                            
Gim 3 - Gim 2                    


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr   3
    
(Majcherczyk , Rejdych, Wideł)
2. Gimnazjum nr   1 
3. Gimnazjum nr   2 
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


SP. 3




 
KOLEJNOŚĆ:

1.       SP 3
2.       SP 4
3.       SP PŁOKI
4.       SP 8
5.       SP MŁOSZOWA
6.       SP LGOTA
7.       SP 6
8.       SP DULOWA
9.       SP PSARY

SP 3 TRZEBINIA: M.Sorokosz, K.Turakiewicz, O.Bednarz, A.Warzecha, K.Nowak, I.Krawczyk, P.Najbar, L.Dziadek, M.Durlak,
Opiekunowie: Paweł Raj, Natalia Hubicka

 Zawody rejonowe - I miejsce
 
Zawody wojewódzkie - V miejsce    
 

DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE



Gim   nr 1

DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr  1
 
   Zawody powiatowe -  II miejsce
2.  Gim nr  2
   
3.  Gim nr   3

Skład zwycięzców:
 
CHŁOPCY:

1.  Gim nr   1
 
 
2.  Gim nr   2
  Zawody powiatowe -  III miejsce
3.  Gim nr   3

Skład zwycięzców:
 
DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE

10.10.2006

SP. 6


DZIEWCZĘTA:

KOLEJNOŚĆ:
 
1. SP.MŁOSZOWA
Zawody powiatowe -  III miejsce
2. SP. 3
Zawody powiatowe -  IV miejsce
3. SP. 6
4. SP. 8

CHŁOPCY
:

KOLEJNOŚĆ:

1. SP. 3
Zawody powiatowe -  I miejsce
2. SP. 8
Zawody powiatowe -  V  miejsce
3. SP. 6
4. SP. MŁOSZOWA
    
PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW


Siersza

WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2               1 - 1              
Gim 1 - Gim 3               4 - 1                   
Gim 3 - Gim 2               1 - 3     


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr   1
2. Gimnazjum nr   2 
3. Gimnazjum nr   3

MINI PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW


MKS.Trzebinia



MECZE FINAŁOWE:

DULOWA - SP 8           0:0
SP 6 - DULOWA           2:0
SP 8 - SP 6                      1:1

KOLEJNOŚĆ:
1. SP 6
2. SP 8
3. SP DULOWA
4. SP LGOTA
5. SP 4
6. SP 3
7. SP PŁOKI
8. SP PSARY
9. SP MŁOSZOWA                        

PIŁKA
NOŻNA
DZIEWCZĄT


Gim   nr 3

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2        2-2                          
Gim 1 - Gim 3        6-2                               
Gim 3 - Gim 2        2-4       


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr       1
2. Gimnazjum nr       2
3. Gimnazjum nr       3
Skład zwycięskiej drużyny:
WROŃSKA DARIA, WOSKA MONIKA, TARGOŃSKA ANGELIKA, PORĘBSKA MARZENA, CHROSTEK PAULINA, JANKOWSKA NATALIA, STOLARZ AGNIESZKA, DĄBEK AGNIESZKA, ŁUKASIK MAGDA, KUNERT KLAUDIA, DĄBROWSAKA MAGDA, SZKLARCZYK PAULINA, MOLENDA ANNA
Opiekun: Brzózka Mariusz

MINI PIŁKA
NOŻNA
DZIEWCZĄT


SP. 8


KOLEJNOŚĆ:

1. SP 8
2. SP 4
3. SP Płoki
4. SP 3
5. SP Dulowa
6. SP Psary
7. SP 6

Opiekun: MAŁGORZATA ZIMNY

4-BÓJ
LA



Gim   nr 3



DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr  2
 
  
2.  Gim nr  3
   
3.  Gim nr  1

NAJLEPSZE WYNIKI
60m
BURDALSKA DAGMARA    8,30

Skok w dal
BURDALSKA DAGMARA    4,30
KUGLIN GABI                     4,30

Pchnięcie kulą
GĘDOŚ KATARZYNA          7,10

 

CHŁOPCY:

1.  Gim nr   3
 
  
2.  Gim nr   2
   
3.  Gim nr   1

NAJLEPSZE WYNIKI
60m
KOCOT RUBEN                   8,14

Skok w dal
KRZYWORZEKA DAWID     5,02


Pchnięcie kulą
BACA KAMIL                      9,50

4-BÓJ
LA


Siersza



CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:

1. SP Dul;owa
2. SP 3
3. SP 6
4. SP Młoszowa
5. SP 4
6. SP 8
7. SP Myślachowice
8. SP Bolęcin
9. SP Psary

Zawody powiatowe -  I miejsce
Zawody rejonowe -  III  miejsce

Opiekun: Grzegorz Ginter

DZIEWCZĘTA

KOLEJNOŚĆ:

1. SP 6
2. SP 8
3. SP 4
4. SP Dulowa
5. SP 4\Młoszowa
6. SP 3
7. SP Myślachowice
8. SP Psary
9. SP Bolęcin




Opiekun: Agnieszka Lączka, Anna Manik

PŁYWANIE
INDYWID.

05.01.02007

DZIEWCZĘTA:

KLASYK
1.CHECHELSKA  A    G1       44,16
  
powiaty  I mce
2.GĄSIOR KAT          G3       53,25
  
powiaty  III  mce
3.NIEWCZAS MON    G2     1,00,53
4.HAPEK KAT           G1     1,01,04
5 RZEZNIK KAROL    G1    1,01,81

GRZBIET
1.GLEŃ ANNA           G2       55,38
  
powiaty  III  mce
2.REJDYCH IZA         G3       59,19
  
powiaty  II mce
3.CHLIPAŁA K          G3     1,01,56
4.SMÓŁKA M.           G1     1,02,65
5 ZAJĄC K                G1     1,05,69

DOWOLNY
1.ŁABUZEK P            G3       35,54
  
powiaty  I  mce
2.WOSKA MONIKA    G1      36,12
  
powiaty  II  mce
3.HARWES MONIKA  G2      47,63
4.CYGAŃCZYK M      G2      48,43
5 ANDRYSIAK S        G2      50,35

DELFIN
1.GĘDOŚ KATARZYNA        G3
  
powiaty  II mce
2.CHLUPKA KATARZYNA   G1
  
powiaty  III mce
 

CHŁOPCY:

KLASYK
1.CICHY KAMIL              G1      40,10
  
powiaty  II mce
2.REJDYCH SŁAW          G3      51,25
3.DUDEK DAWID            G2      54,59
4.ŁUKASIK TOMASZ       G2     54,82
5 FLĄDRO MARIUSZ       G2   1,05,53


GRZBIET
1.KAWALA TOMASZ       G3     40,28
  
powiaty  I mce
2.MUCHA GRZEGORZ      G2    43,12
  
powiaty  II  mce
3.PYTLIK ALAN               G1    49,25
4.WOJTKOWSKI P           G2    51,31
5 LELEK GRZEGORZ        G1    56,46

DOWOLNY
1.JEDYNAK GRZEGORZ   G1    35,54
2.STAJSZCZAK Ł             G2    36,12
3.DUDEK BARTOSZ         G1    37,62
4.KUCHARSKI W             G3    37,78
5 WOŹNIAK KONRAD      G1    38,87



DELFIN
1.ZAJĄC MICHAŁ             G1
  
powiaty  II mce

PŁYWANIE
INDYWID.

05.01.02007

DZIEWCZĘTA:

KLASYK
1.CHECHELSKA K   PŁOKI    44,03
   
powiaty  II mce                    43,81
2.GAIDZIK K            SP 8       50,90
   
powiaty  IV mce                   49,33
3.CUPIAŁ A             SP 4       51,72
   
powiaty  V mce                    50,09
4.WARZECHA A      SP 3       54,56
5 WYLIGAŁA P        SP 6       54,84

GRZBIET
1.GÓRSKA K           SP 8       50,03
  
powiaty IV mce                    50,76
2.MACIOŁ P         MŁOSZ     53,22
 
powiaty  V mce                     54,19
3.RUSINEK R           SP 4      55,75
4.TURAKIEWICZ K  SP 8      56,00
5 BURY A                SP 6      59,87

DOWOLNY
1.SZKOLAM M        SP 3       38,53
  
powiaty  I mce                      38,57
2.OPIAŁA J              SP 8       41,65
  
powiaty  II mce                     40,11
3.MARCINIAK M     SP 6       43,87
  
powiaty  V mce                     43,86
4.DZIAŃ M          MŁOSZ       47,22
5 ORAMUS N      MŁOSZ       50,32

 

CHŁOPCY:

KLASYK
1.SZOSTEK F       MŁOSZ         54,69
   
powiaty  I  mce                       54,72
2.TRĘBACZ D      DULOWA      56,15
3.PAJĄK Ł           MYŚLACH     59,23
4.BORKOWSKI A     SP 4          1,01,2
5 MALCZYK A      DULOWA      ,03,4


GRZBIET

1.SUROWIAK K         SP 3        50,68
   
powiaty  IV mce                      50,99
2.CIAPAŁA M            SP 3        53,12
   
powiaty  V mce                       53,11
3.KLACZK M        DULOWA     53,38
4.PUTEK D                SP 4        53,78
5HARAŃCZYK K       SP 6        56,53


DOWOLNY

1. ZIARNIK M            SP 4         33,47
   
powiaty  I mce                         33,45
2. GOŁĄB M          CZYŻÓW     34,62
   
powiaty  II mce                        34,09
3. DUDEK M              SP 3         41,97
4. KOWALSKI D     BOLĘC        45,96
5  SIBIK M              BOLĘC       46,93

 
PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 8 x 50m


05.01.02007

DZIEWCZĘTA:
1. GIMNAZJUM NR 1
   
Zawody powiatowe -   III  miejsce
 

CHŁOPCY:
1. GIMNAZJUM NR 1
   
Zawody powiatowe -   I  miejsce
2. GIMNAZJUM NR 2

PŁYWANIE
DRUŻYNOWE 8 x 50m


05.01.02007

DZIEWCZĘTA:

1. SP   8                              7,47,81
   
Zawody powiatowe -   II  miejsce
2. SP. MŁOSZOWA        9,13,12
3. SP  BOLĘCIN                9,56,00

CHŁOPCY:

1. SP  DULOWA      7,57,19    
  
 Zawody powiatowe -  II miejsce                 
2. SP.  4                      8,06,85
   
Zawody powiatowe -  III miejsce
3. SP   BOLĘCIN       8,48,00 
4. SP   8                      8,59,09 
  GRY I
ZABAWY


SP. 8

KLASA I - II

1. SP 8
    powiaty II mce
2. SP 3
3.

KLASA III-IV

1. SP 8
   
 powiaty II mce
2. SP 3
3.
KLASA V-VI

1. SP 8
   
 powiaty II mce
2. SP 3
3.