GIMNAZJA

GIMNAZJA
INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE


23.09
Siersza



DZIEWCZĘTA:

1. Targońska  Angelika- G1
2. Mastalska Angelika- G3
3. Klag Amanda - G2
4. Białoń Ola- G3
5. Pałka Ola- G3
6. Słowińska Katarzyna- G1
7. Kasprzyk Anna- G3
8. Wijas Sylwia- G1
9. Rozmus Gabriela- G3
10.Dąbek Karolina- G3

CHŁOPCY

1. Majcherczyk Sławek- G3
2. Jarczewski Wojciech- G1
3. Wideł Marek- G3
4. Paliwoda Michał- G3
5. Bejnarowicz Paweł- G3
6. Tyrcha Krzysztof- G3
7. Lizończyk Mateusz- G2
8. Noworyta Aleksan- G2
9. Krenich Patryk- G1
10.Grylowski Maciej- G1

 

INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE


22.09
Gaj



DZIEWCZĘTA - kl IV:
1. Bury Angelika - SP 6
2. Gąsior Inga - SP 4
3. Tatarska Klaudia - SP Młoszowa
4. Szklarczyk Aneta - SP 8
5. Szkolak Michalina - SP 3

DZIEWCZĘTA - kl V:
1. Macioł Paulina - SP Młoszowa
2. Rafach Weronika - SP Młoszowa
3. Turakiewicz Paulina - SP 3
4. Basiak Ola - SP 8
5. Mencel Iza - SP 4

DZIEWCZĘTA - kl VI:
1. Kuglin Gabriela - SP 6
2. Skalska Natalia - SP 8
3. Wałek Justyna - SP 6
4. Ostrowska Natalia - SP 6
5. Sieczka Monika - SP Dulowa

CHŁOPCY - kl IV:
1. Barcik Damian - SP Dulowa
2. Wallentin Mateusz - SP 8
3. Filipek Krystian - SP 8
4. Grabski Kamil - SP 8
5. Dąbek Rafał - SP 3

CHŁOPCY - kl V:
1. Przykorzyńskai Bartosz - SP 3
2. Ściepura Kamil - SP Dulowa
3. Trębacz Dawid - SP Dulowa
4. Sieprawski Pawł - SP 6
5. Król Adrian - SP Bolęcin

CHŁOPCY - kl VI:
1. Tabak Piotr - SP Bolęcin
2. Kisiel Mateusz - SP Bolęcin
3. Holewiński Jarosław - SP 6
4. Wcisło Tomasz - SP 4
5. Urbańczyk Arek - Młoszowa

PIŁKA
NOŻNA HALOWA






10.10
Gim nr 3


WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2              5:5
Gim 1 - Gim 3              3:6 
Gim 3 - Gim 2              5:2 

KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr  3
2. Gimnazjum nr  2
3. Gimnazjum nr  1


Skład zwycięzców:
BEJNAROWICZ PAWEŁ, FELIKSIK PAWEŁ, TYRCHA KRZYSZTOF, KOZYRA HUBERT, CIENKUSZEWSKI KAMIL, KASPRZYK KRZYSZTOF, MAJCHERCZYK SLAWOMIR, PRZYKORZYŃSKI ADRIAN, LEGIĘĆ PAWEŁ.
Opiekun: Marcin Kasprzyk


Zawody powiatowe - I miejsce
Zawody wojewódzkie - IV miejcce
PIŁKA
NOŻNA HALOWA






12.10
SP.8

PÓŁFINAŁY : 
SP 8   -   SP 3                4:1
SP 6   -   SP Dulowa     6:4

   O III MIEJSCE :  
SP 3   -   SP Dulowa     5:3

   FINAŁ:   
SP 8   -   SP 6                 6:1

KOLEJNOŚĆ:
  1.  SP  8                                 5.  SP   Bolęcin  
  2.  SP  6                                 6.  SP   4      
  3.  SP  3                                 7.  SP   Myślachowice
  4.  SP  Dulowa                      8.  SP   Płoki                                          
Skład zwycięzców:
PAJĄK KRZYSZTOF, BARAŃSKI PATRYK, KALINOWSKI MARCIN, KWAŚNICA DAWID, WALLENTIN MATEUSZ, URBAŃSKI MACHAŁ,
GŁUCH WOJCIECH, PAWELA DAMIAN, KOŁODZIEJ WIKTOR

Opiekun: Jacek Pająk

Zawody powiatowe - I miejsce
Zawody wojewódzkie - XIII miejcce
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


Gim   nr 3


WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2         4:1
Gim 1 - Gim 3         3: 1 
Gim 3 - Gim 2         2:3

KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    2
3. Gimnazjum nr    3 

Skład zwycięskiej drużyny:
Karolina Wielgosz, Agnieszka Stolarz, Agnieszka Dąbek, Katarzyna Mendela, Aleksandra Ścibisz, Edyta Mikłas, Natalia Gwizdała, Magdalena Łukasik, Marzena Porębska, Katarzyna Ziarnik.

Opiekun: Mariusz Brzózka /Edyta  Dęsoł

Zawody wojewódzkie - IV miejcce

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT

26-01-2006

SP. 6


WYNIKI:


  KOLEJNOŚĆ:

  1.   SP. Dulowa                                 
  2.   SP.  3                            
  3.   SP.  6 
  4.   SP.  8

Skład zwycięskiej drużyny:
Łabuzek Monika, Kurzymska Karolina, Trębacz Karolina,
Kozyra Sandra, Gąsior Katarzyna, Zając Katarzyna,
Nowak Andżela, Brzózka Natalia, Wilk Katarzyna, Kuciel Karolina ,
Sieczka Monika.

Opiekun: Grzegorz Ginter

Zawody powiatowe - III miejsce

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW


Gim  nr 3

WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2          6:1
Gim 1 - Gim 3          2:6
Gim 3 - Gim 2          2:4


KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr     1
2. Gimnazjum nr     2
3. Gimnazjum nr     3

Skład zwycięskiej drużyny:
Mariusz Rozmus, Michał Zając, Piotr Łukasik, Wacek Gawlik, Jakub Bugno, Patryk Frosztęga, Rafał Chrabąszcz, Mateusz Waliczek, Kondrad Duleba, Jakub Buczek.

Opiekun: Mariusz Brzózka / Edyta Dęsoł

Zawody wojewódzkie - V miejcce
MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW


SP. 3



 


   

KOLEJNOŚĆ:

1. SP  3
2. SP  8
3. SP  6
4. SP  Moszowa
5. SP  Dulowa
6. SP  Myślachowice
7. SP Psary

Skład zwycięzców:

     
Zawody powiatowe - III miejsce                                                        

PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW


02-02-2006

Gim   nr 3



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2           18  :  26            
Gim 1 - Gim 3                        
Gim 3 - Gim 2                       


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    2
2. Gimnazjum nr    1 
3. Gimnazjum nr    3



Opiekun: Adam Gromadzik

Zawody powiatowe - II miejsce

MINI PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW


SP. 8

14.12.2005


KOLEJNOŚĆ:

1.  SP  8
2.  SP  3
3.  SP  6
4.  SP  Młoszowa
5.  SP  4
6.  SP Bolęcin
 
Skład zwycięzców:

KALINOWSKI MARCIN, WALLENTIN TOMASZ, BARAŃSKI PATRYK,
BYRSKI RADOSŁAW, NOWOTARSKI FILIP, LESZCZYŃSKI DAMIAN,
GRELOWSKI SŁAWOMIR, URBAŃSKI MICHAŁ,
Opiekun: Jacek Pająk

Zawody powiatowe - III miejsce
PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT


Gim   nr 3


WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2       24 : 4               
Gim 1 - Gim 3       18 : 0                
Gim 3 - Gim 2         4 : 6              


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr   1
2. Gimnazjum nr   2 
3. Gimnazjum nr   3 

Skład zwycięskiej drużyny:
Aleksandra Ścibisz, Karolina Wielgosz, Katarzyna Słowińska, Natalia Gwizdała, Edyta Mikłas, Katarzyna Mendela, Katarzyna Ziarnik, Joanna Malczyk, Aleksandra Węgrzyn, Angelika Targońska, Paulina Szklarczyk

Opiekunowie: Mariusz Brzózka
Zawody powiatowe - II miejsce
MINI PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT


SP. 8

13.12.2005


   

KOLEJNOŚĆ:

1.  SP  8
2.  SP  Młoszowa
3.  SP  Dulowa
4.  SP  3
5.  SP  6
6.  SP Bolęcin

Skład zwycięzców:

ZIENIEWICZ KAROLINA, GRZYBOWSKA MARIA, POGODA IZABELA, KUREK ROKSANA, NOWAK KAROLINA, BASIAK ALEKSANDRA, DĄBEK AGNIESZKA,
GAIDZIK KATARZYNA.
Opiekunowie: Piort Szybalski, Małgorzata Zimny
Zawody powiatowe - IV miejsce

PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW


Gim   nr 1



19-12-2005

Gim nr 1
WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2        2 : 1          
Gim 1 - Gim 3        2 : 1                
Gim 3 - Gim 2        0 : 2            


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    2 
3. Gimnazjum nr    3 

Skład zwycięskiej drużyny:
Kamil Wojdyła (kpt.), Mateusz Feliksik, Wojciech Jarczewski, Piotr Feliksik, Grzegorz Zwoliński, Ernest Kwiatkowski, Jakub Bugno, Kondrad Odrzywołek, Damian Błajda
Opiekun: Mariusz Brzózka
Zawody powiatowe - III miejsce
 

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.

01-12-2005

Kościół
Siersza

 


DZIEWCZĘTA:

1. NOWAK KAROLINA - SP 8
2. PSUJ ANNA - SP 6
3. BASIAK ALEKSANDRA - SP 8
4. KOWALSKA PAULINA - SP Młoszowa
5. NACHEL ALEKSANDRA - SP Młoszowa
 

 


CHŁOPCY

1. CICHOSZ PIOTR - SP Czyżówka
2. PORĘBSKI OSKAR - SP 3
3  KALINOWSKI MARCIN - SP 8 
4. PLEWA KRZYSZTOF - SP Czyżówka
5. BRZÓZKA MATEUSZ - SP Młoszowa
 

PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT


Gim   nr 1



19-12-2005

Gim nr 1
WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2       2 : 0         
Gim 1 - Gim 3       2 : 0               
Gim 3 - Gim 2       2 : 0       

KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr    1
2. Gimnazjum nr    3 
3. Gimnazjum nr    2
 
Skład zwycięskiej drużyny:
Aleksandra Ścibisz, Katarzyna Mendela(kpt.), Karolina Wielgosz, Natalia Gwizdała, Edyta Mikłas, Paulina Szklarczyk, Katarzyna Ziarnik, Angelika Targońska, Patrycja Undziakiewicz, Paulina Janas, Magdalena Dąbek.

Opiekun: Mariusz Brzózka
Zawody powiatowe - III miejsce
 

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY

29-11-2005

Kościół
Siersza

 

DZIEWCZĘTA:

KOLEJNOŚĆ:

1.  SP   8
  
 
(Nowak Karolina, Basiak Ola)
 
  
2.  SP   3
   
 

 

CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:

1.  SP  Czyżówka

     

2.  SP  8
  (Kalinowski, Wallentin T, Wallentin M)
3.  SP  Młoszowa
 
4.  SP  3
5.  SP  6
    
    

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.

05-01-06

Kościół
Siersza


DZIEWCZĘTA:

1. POPIK KAROLINA- G 2
2. MALCZYK JOANNA- G1 
3. GANCARZ KINGA- G2
4. PAWLIKOWSKA IWONA- G1
5. WIELGOSZ KAROLINA- G1
6. HAPEK KASIA- G1

CHŁOPCY

1. KOPCZYK ADRIAN- G1
2. JÓZEFOWICZ MICHAŁ- G2
3. BACA KAMIL- G3
4. ZAJĄC KONRAD- G1
5. MAZUREK KRYSTIAN- G3
6. LISZKA - G1
KOMETKA
DZIEWCZĄT


SP. DULOWA


 


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1. SP.  Dulowa  
(Natalia Łabuzek, Karolina Kurzymska, Karolina Trębacz)

2. SP.  3
3. SP.  Młoszowa
4. SP.  8
5. SP.  Myślachowice
  
Opiekun: Grzegorz Ginter
Zawody wojewódzkie - IX miejcce

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY

12-01-06

Kościół
Siersza


DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr   2
    
 Zawody powiatowe - II miejsce
2. 
Gim nr   1
      Zawody powiatowe - IV miejsce
3. 
Gim nr   3

CHŁOPCY:

1. 
Gim nr   1
 
   Zawody powiatowe - III miejsce
2.  Gim nr   2
    

3. 
Gim nr   3

KOMETKA
CHŁOPCÓW


SP. DULOWA


 


OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1. SP.  Dulowa  
(Łukasz Spyt, Michał Kowalik, Damian Barcik)
2. SP.  3
3. SP.  Młoszowa
4. SP.  Myślachowice
5. SP.  8

Opiekun: Grzegorz Ginter
Zawody wojewódzkie - V miejcce

BADMINTON
DZIEWCZĄT


Gim   nr 1

10-01-2006



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                  3 : 0
Gim 1 - Gim 3                      
Gim 3 - Gim 2                


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr  1
  
   (Natalia Gwizdała, Edyta Mikłas )
2. Gimnazjum nr  2
3. Gimnazjum nr   - brak drużyny
UNIHOKEJ
CHŁOPCÓW


SP. 3




 

           
KOLEJNOŚĆ:
 1. SP  3
 2. SP Dulowa
 3. SP  8
 4. SP  Lgota
 5. SP  4
 6. SP  Myślachowice
 7. SP  Płoki
 8. SP  Psary
 9. SP  6

Skład zwycięzców:
B.KĘPKA, B.DUDEK, K.WARZECHA, M.MURAS, O.PORĘBSKI,
M. DUDEK, K.WROŃSKI, D.PIĘDEL, J.KACZARA, M.PŁOSZCZYCA,
B.PRZYKORZYŃSKI

Opiekun: P. Raj, R. Moskal
Zawody wojewódzkie - V miejcce

BADMINTON
CHŁOPCÓW


Gim   nr 1

10-01-2006



WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                3 : 0        
Gim 1 - Gim 3                3 : 0             
Gim 3 - Gim 2                3 : 0      


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr   1
   
 (Kamil Wojdyła, Mateusz Feliksik, Wojciech Jarczewski)
2. Gimnazjum nr   3 
3. Gimnazjum nr   2 
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT


SP. 3




 

Półfinały

SP 3 - SP PŁOKI          1:0
SP 8 - SP DULOWA    0:0 karne  0:1

MECZ O III MIEJSCE      SP PŁOKI - SP 8         2:2 karne 3:2

MECZ O I MIEJSCE         SP 3 - SP DULOWA  3 :0
                
Skład zwycięzców:
M.WOSKA, K.TURAKIEWICZ, K.GWIZDAŁA, A.WARZECHA, J.LASOŃ, I.KRAWCZYK, M.SOROKOSZ, K.OBRYCKA
Opiekun: Paweł Raj
Zawody wojewódzkie - IV miejcce

DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE



Gim   nr 1

DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr  1
 
   Zawody powiatowe - II miejsce
2.  Gim nr  2
   
3.  Brak drużyny

Skład zwycięzców:
MENDELA, WIJAS, PORĘBSKA, WOJCIECHOWSKA, KORYCZAN SZKLARCZYK, STALMASKA, JANKOWSKA, SŁOWIŃSKA, TARGOŃSKA

Opiekun: Brzózka, Desoł
CHŁOPCY:

1.  Gim nr   3
 
  
2.  Gim nr   2
  
3. 
Gim nr   1

Skład zwycięzców:
NIEWIEDZIAŁ, PALIWODA, NOSAL, BEJNAROWICZ, ZAJĄC, ŁUCARZ, KASPRZYK, TYRCHA, REJDYCH, MAJCHERCZYK

Opiekun:  Franczyk, Kasprzyk
DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE



SP. Bolęcin


DZIEWCZĘTA:

KOLEJNOŚĆ:
1.  SP   6
    
 Zawody powiatowe - II miejsce
2.  SP   8 
3.  SP   3

4.  SP  Bolęcin 
 

CHŁOPCY
:

KOLEJNOŚĆ:
1.  SP   6

2.  SP   8 
3.  SP   Bolęcin 

4.  SP   3 (DKW)

    
PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW


Siersza

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2        6 : 0            
Gim 1 - Gim 3        0 : 2                  
Gim 3 - Gim 2        1 : 1             


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr   1
2. Gimnazjum nr   3
3. Gimnazjum nr   2 

MINI PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW

04.10.2005

MKS.Trzebinia

MECZE FINAŁOWE:

SP 3 - SP Bolęcin             1:4
SP 8 - SP Bolęcin             2:1
SP 8 - SP 3                         1:0
 
KOLEJNOŚĆ:
  1.  SP  8                                 6.  SP   4  
  2.  SP  Bolęcin                     7.  SP   Lgota      
  3.  SP  3                                 8.  SP   Psary
  4.  SP  6                                 9.  SP   Czyżówka
  5.  SP  Płoki                               
                 
Skład zwycięzców:
PAJĄK KRZYSZTOF, BARAŃSKI PATRYK, KALINOWSKI MARCIN, KWAŚNICA DAWID, WALLENTIN TOMASZ, WALLENTIN MATEUSZ, URBAŃSKI MACHAŁ,
GŁUCH WOJCIECH, MATUSIAK DAMIAN.

Opiekun: Jacek Pająk
Zawody powiatowe - II miejsce

PIŁKA
NOŻNA
DZIEWCZĄT


Gim   nr 3

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2        4 : 3                          
Gim 1 - Gim 3        2 : 1                               
Gim 3 - Gim 2        2 : 1       


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr  1
2. Gimnazjum nr  3
3. Gimnazjum nr  2
Skład zwycięskiej drużyny:

Opiekun:

MINI PIŁKA
NOŻNA
DZIEWCZĄT


SP. 8


KOLEJNOŚĆ:

  1.  SP     3                                 
  2.  SP     6                                       
  3.  SP     8 
  4.  SP     Dulowa
  5.  SP     4
  6.  SP     Płoki 

Opiekun:

4-BÓJ
LA

02-06-2006

Gim   nr 3



DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr  3     
 117 pkt
 
  
2.  Gim nr  1      
110 pkt
   
3.  Gim nr  2       
 66 pkt

NAJLEPSZE WYNIKI
60m
8,59  Gwizdała Natalia
9,32  Dąbek Agnieszka
9,35  Dąbek Karolina

Skok w dal
4,02  Wijas Sylwia
3,87  Dąbek Karo;ina
3,85  Malczyk Joanna
Pchnięcie kulą
7,45  Gwizdała Natalia
6,50  Duda Magdalena
6,20  Chlipała Ola


 

CHŁOPCY:

1.  Gim nr   1      
129 pkt
 
  
2.  Gim nr   2      
109 pkt
   
3.  Gim nr   3       
 85 pkt

NAJLEPSZE WYNIKI
60m
7,69  Jarczewski Wojciech
7,76  Kasprzyk Kamil
7,99  Lizończyk Mateusz

Skok w dal
5,24  Jarczewski Wojciech
5,09  Wojdyła Kamil
5,02  Kasprzyk Kamil
Pchnięcie kulą
10,70  Wojdyła Kamil
 9,80  Kucia Bartłomiej
 9,40  Błajda Damian
         Jarczewski  Wojciech

4-BÓJ
LA


Siersza



DZIEWCZĘTA:

KOLEJNOŚĆ:

1.  SP   6
    
Zawody powiatowe - III miejsce
2.  SP   Dulowa  
3.  SP   8 
4.  SP   3
5.  SP   Myślachowice
6.  SP   Bolęcin

Skład zwycięzców:

Opiekun:

CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:

1.  SP   Dulowa
    
Zawody powiatowe - III miejsce
2.  SP   6
3.  SP   8
4.  SP   Bolęcin
5.  SP   3
6.  SP   Myślachowice
7.  SP   4
8.  SP Psary

Opiekun:
 

  GRY I
ZABAWY


SP. 8

KLASA I

1.
2.
3.

KLASA II

1.
2.
3.
KLASA III

1.
2.
3.
KLASA IV

1.
2.
3.