GIMNAZJA

GIMNAZJA
INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE


21- 09- 2004
Siersza



DZIEWCZĘTA:

1.Magdalena Bis - G-3
2.Ilona Lasoń - G-2
3.Weronika Dąbrowska -G-3
4.Angelika Targońska - G-1
5.Monika Niewczas - G-2
6.Katarzyna Gędoś - G-3
7.Anna Skotnicka - G-2
8.Klaudia Klag - G-2
 

CHŁOPCY

1.Arkadiusz Tracz - G-2
2.Sławomir Rejdych - G-3
3.Grzegorz Sitek - G-3
4.Sławek Majcherczyk-G-3
5.Łukasz Kowal - G-3
6.Marcin Pieróg - G-2
7.Paweł Gwizdała - G-3
8.Tomasz Sękacz - G-2

 

INDYWIDUAL
BIEGI
PRZEŁAJOWE


23-09-2004
Gaj



DZIEWCZĘTA - kl IV:
1. Woszczyna Agata - SP 6
2. Klag Karolina - SP  6
3. Synowiec Karolina - SP 6
4. Turakiewicz Karolina - SP 3 
5. Maryja Daria - SP 8
DZIEWCZĘTA - kl V:
1. Kuglin Gabriela - SP 6
2. Skalska Natalia - SP 8
3. Kuciel Karolina - SP Dulowa
4. Noska Monika - SP 3
5. Wałek Justyna - SP 6
DZIEWCZĘTA - kl VI:
1. Klag Amanda - SP 6
2. Białoń Aleksandra - SP Dulowa
3. Ptak Amanda - SP 8
4. Wojtoń Karolina - SP Bolęcin 
5. Dąbek Agnieszka - SP 3

CHŁOPCY - kl IV:
1. Przykorzyński Bartosz - SP 3
2. Zając Mateusz - SP Mloszowa
3. Babecki Kamil - SP Lgota
4. Kieres Mateusz-  SP 6 
5. Madej Michał - SP 6

CHŁOPCY - kl V:
1. Dudek Bartosz - SP 3
2. Kisiel Mateusz - SP Bolęcin
3. Kowalik Michał - SP Dulowa
4. Bartosik Jakub - SP Dulowa 
5. Diurczak Pawł - SP Dulowa
CHŁOPCY - kl VI:
1. Kamieński Radosław - SP 6
2. Paliwoda Michał - SP Psary
3. Woźniak Michał- SP Myślachowice
4. Machowski Bartłomiej - SP 3
5. Patyk Norbert - SP Mloszowa

UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT

13- 10- 2004
Gim   nr 3


WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2          10:0
Gim 1 - Gim 3            8:1
Gim 3 - Gim 2            3:2

KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr 1
2. Gimnazjum nr 3
3. Gimnazjum nr 2



Opiekun: Mariusz Brzózka
 

MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT

3-12-2004
SP. 6

WYNIKI:
SP 3 - SP 4   18:2   *   SP 6 - SP 8  8:4   *   SP Myśl. - SP 3  10:12   
SP 4 - SP 6   4:14   *   SP 3 - SP 6  8:4   *   SP Myśl. - SP 8    12:0    
SP 4 - SP 8    7:2    *   SP 3 - SP 8  8:0   *   SP Myśl. - SP 6      4:8     
SP Myśl. - SP 4  18:0


  KOLEJNOŚĆ:
  1.  SP  3                                 4. SP  4         
  2.  SP  6                                 5. SP  8
  3.  SP  Myślachowice

Skład zwycięskiej drużyny:
GRZELEC EWA, WITEK KARINA, DĄBEK AGNIESZKA, WODNIAK ALDONA, STOLARZ AGNIESZKA, WOSKA MONIKA, GWIZDAŁA KAROLINA, GWIZDAŁA DOMINIKA, BABIŃSKA MONIKA, LASOŃ JUSTYNA 
Opiekun: Paweł Raj

UNIHOKEJ CHŁOPCÓW

13-10-2004
Gim  nr 3

WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2           8:1
Gim 1 - Gim 3           5:2
Gim 3 - Gim 2           3:3


KOLEJNOŚĆ:

1. Gimnazjum nr 1
2. Gimnazjum nr 3
3. Gimnazjum nr 2





Opiekun: Mariusz Brzózka
 
MINI PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW

10-12-2004
SP. 3



 

SP 3 - SP 8   6:6  *   SP 3 - SP 6   2:4  *  SP Myśl - SP Lgota    20:0
SP 8 - SP 4   3:4  *   SP 6 - SP 4   4:8  *  SP Myśl - SP Dulow   31:6
SP 3 - SP 4   6:3  *   SP 8 - SP 6   7:7  *  SP Lgota- SP Dulow   1:15
PÓŁFINAŁY :  SP 4 - SP Dulow   1:2   *   SP
Myśl - SP 6      12:3
             O III MIEJSCE :   SP Dulowa - SP 6      6:2
              FINAŁ:      SP Myślachowice - SP 4     11:4

KOLEJNOŚĆ:
  1.  SP   Myślachowice             4. SP  6                    7.  SP 8
  2.  SP   4                                    5. SP  Lgota
  3.  SP   Dulowa                         6. SP  3

Skład zwycięzców:

WOŻNIAK MICHAŁ, BLECHARZ RAFAŁ, GAWLIK MACIEJ, KĘPKA KAMIL, KUTRZUBA RAFAŁ, ROTUSKI PIOTR, POPIELNICKI SZYMON, PASZCZA MARCIN , DRĄG ADRIAN, KURCZ GRZEGORZ,
Opiekunowie: Marcin Kasprzyk, Tomasz Kurdziel
                                                               

PIŁKA
KOSZYKOWA
CHŁOPCÓW

13-12-2004
Gim   nr 3


WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2               22:24          
Gim 1 - Gim 3                26:9          
Gim 3 - Gim 2               11:22          


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr  2
2. Gimnazjum nr  1
3. Gimnazjum nr  3





Opiekun: Adam Gromadzik

MINI PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW

14-12-2004
SP. 8


PÓŁFINAŁY :  SP 4 - SP 8   2:1   *   SP Myśl - SP 6      2:1
             O III MIEJSCE :   SP 8 - SP 6      2:1
             FINAŁ:      SP Myślachowice - SP 4     2:1

KOLEJNOŚĆ:
  1.  SP   Myślachowice         4. SP  6                    7.  SP 3
  2.  SP   4                                5. SP  Bolęcin         8.  SP Dulowa
  3.  SP   8                                6. SP  Młoszowa

Skład zwycięzców:

WOŻNIAK MICHAŁ, BLECHARZ RAFAŁ, GAWLIK MACIEJ, KĘPKA KAMIL, , ROTUSKI PIOTR, POPIELNICKI SZYMON, PASZCZA MARCIN , DRĄG ADRIAN, ĆWIKŁA DAMIAN, DRABIK ŁUKASZ,
Opiekunowie: Marcin Kasprzyk, Tomasz Kurdziel
PIŁKA
KOSZYKOWA
DZIEWCZĄT

13-12-2004
Gim   nr 3


WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2               17:15          
Gim 1 - Gim 3                4:19          
Gim 3 - Gim 2               23:16          


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr  3
2. Gimnazjum nr  1
3. Gimnazjum nr  2

Skład zwycięskiej drużyny:
KALEC HONORATA, BIS MAGDALENA, FRACZEK BASIA, GODYŃ MAGDA, BODZĘTA BASIA, WIND NATALIA, DUDA MAGDA, KORYCZAN ANNA
Opiekunowie: Marcin Kasprzyk, Katarzyna Franczyk
MINI PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT

15-12-2004
SP. 8


PÓŁFINAŁY :  SP 3 - SP 8   2:1   *   SP Myśl - SP Młosz    2:1
             O III MIEJSCE :   SP 8 - SP Młoszowa      2:1
             FINAŁ:      SP Myślachowice - SP 3    2:1

KOLEJNOŚĆ:
  1.  SP   Myślachowice         4. SP  Młoszowa       7.  SP 4
  2.  SP   3                                5. SP  Bolęcin           8.  SP Dulowa
  3.  SP   8                                6. SP  6                       9.  SP Płoki

Skład zwycięzców:

SZKLARCZYK PAULINA, JANAS PAULINA, DĄBEK MAGDALENA, PTAK OLGA, PABIS KATARZYNA,  PIETRZYK NATALIA, PIERZYNKA KATARZYNA, PASZCZA MARZENA
Opiekunowie: Marcin Kasprzyk, Tomasz Kurdziel

PIŁKA
SIATKOWA
CHŁOPCÓW

14-12-2004
Gim   nr 1

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2                  2:0    
Gim 1 - Gim 3                  2:1         
Gim 3 - Gim 2                  2:0    


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr   1
2. Gimnazjum nr   3
3. Gimnazjum nr   2
Opiekun: Mariusz Brzózka
TENIS
STOŁOWY
INDYWID.

06-01-2005
Kościół
Siersza


DZIEWCZĘTA:

1. Żbik Karolina - SP 4
2. Kusznir Karolina - SP 8
3. Cyganik Dorota - SP 4
4. Grzelec Ewa - SP 3
5. Szklarczyk Paulina - SP Myślachowice
6. Kołodziej Sylwia - SP 8

CHŁOPCY

1. Sroka Dominik - SP Czyżówka
2. Liszka Piotr - SP Młoszowa
3  Wróbel Mateusz - SP 4
4. Cichosz Piotr - SP Czyżówka
5. Mendela Patryk - SP 4
6. Duleba Konrad - SP 3
PIŁKA
SIATKOWA
DZIEWCZĄT

14-12-2004
Gim   nr 1


 
WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2                 1:2
Gim 1 - Gim 3                 0:2        
Gim 3 - Gim 2                 2:0 

KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr  3
2. Gimnazjum nr  2
3. Gimnazjum nr  1
Skład zwycięskiej drużyny:
KALEC HONORATA, WIND NATALIA, KADUCKA KASIA, MADEJ KINGA, DUDA MAGDA, BODZĘTA BARBARA, DŹWIGAŁ JUSTYNA, KORYCZAN ANNA
Opiekun: Dariusz Stryjniak
TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY


10-01-2005
Kościół
Siersza

DZIEWCZĘTA:

KOLEJNOŚĆ:
1.  SP 4
 
   (Żbik Karolina, Cyganik Dorota)
2.  SP 3
    (Grzelec Ewa, Stolarz Agnieszka)
3.  SP
Myślachowice
 
   (Szklarczyk Paulina, Janas Paulina)
4.  SP 8
5.  SP 6

CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:
1.  SP Młoszowa
(Liszka Piotr,
      Chechelski Dawid, Patyk Norbert)

2.  SP Czyżówka
     (Sroka Dominik, Cichosz piotr)
3.  SP 4

 
   (Wróbel Mateusz, Mendela Patryk)
4.  SP 3
5.  SP Myślachowice
     SP 8
     SP 6

TENIS
STOŁOWY
INDYWID.

13-01-2005
Kościół
Siersza

DZIEWCZĘTA:

1. Pawlikowska Iwona-G1
2. Kalec Honorata -G 3
3. Malczyk Joanna -G 1
4. Wielonek Joanna -G 2
5. Wind Natalia -G 3
6. Szatkowska Kryst -G 3
CHŁOPCY

1. Nachel Sławomir -G 3
2. Turek Paweł -G 1
3. Kopczyk Adrian - G 1
4. Józefowicz Michał -G 2
5. Kulawik Paweł -G 1
6. Sroka Sebastian -G 2
KOMETKA
DZIEWCZĄT

22-02-2005
SP. DULOWA


 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1. SP. DULOWA
2. SP. 3
3. SP. MŁOSZOWA
4. SP. 8
5. SP. 6
    SP. MYŚLACHOWICE

TENIS
STOŁOWY
DRUŻYNOWY


14-01-2005
Gim   nr 1

DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr 3
 
  (Kalec, Wind, Szatkowska)
2. 
Gim nr 1
    (Pawlikowska , Malczyk)
3. 
Gim nr 2

CHŁOPCY:

1. 
Gim nr 1
 
   (Turek, Kopczyk, Kulawik)
2.  Gim nr 3
    
(Kozyra, Mazurek, Baca)
3. 
Gim nr 2

KOMETKA
CHŁOPCÓW

21-02-2005
SP. DULOWA


 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

1. SP. MYŚLACHOWICE 
(Wożniak , Kępka)
2. SP. DULOWA
3. SP. MŁOSZOWA
4. SP. 3
5. SP. 8
6. SP. 6

BADMINTON
DZIEWCZĄT

25-02-2005
Gim   nr 1





WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                  3:0    
Gim 1 - Gim 3                  3:2         
Gim 3 - Gim 2                  1:3    


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr   1 
(Mikłas, Gwizdała)
2. Gimnazjum nr   2
 (Harańczyk, Wielonek)
3. Gimnazjum nr   3 
(Kalec, Wind)
UNIHOKEJ
DZIEWCZĄT

04-03-2005
SP. 3




 
        PÓŁFINAŁY :   SP Lgota - SP Dulowa  1:0  
                                             SP 3
- SP 6  6:1
             O III MIEJSCE :   SP Dulowa - SP 6     3:1
                      FINAŁ:      SP 3 - SP Lgota    4:0
KOLEJNOŚĆ:
  1.  SP   3                     5.  SP  Płoki
  2.  SP   Lgota             6.  SP  6
  3.  SP   Dulowa          7.  SP  Myślachowice
  4.  SP   6                     8.  SP  Młoszowa         

Skład zwycięzców:
D.Wrońska, E.Grzelec, A.Dąbek, A.Stolarz, K.Burdalska, M.Łukasik, J.Lasoń,
 M.Woska, K.Gwizdała, A.Dąbek
Opiekun: Paweł Raj
BADMINTON
CHŁOPCÓW

25-02-2005
Gim   nr 1





WYNIKI:

Gim 1 - Gim 2                  3:0    
Gim 1 - Gim 3                  2:1         
Gim 3 - Gim 2                  3:0    


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr   1
 
(Turek, Wojdyła)
2. Gimnazjum nr   3 
(Rejdych, Majcherczyk)
3. Gimnazjum nr   2 
(Sękacz, Pierog)
UNIHOKEJ
CHŁOPCÓW

03-03-2005
SP. 3




 

MECZE FINAŁOWE:
SP 3 - SP 8                   7:0 
SP 3 - SP Dulowa        5:0
SP 8 - SP Dulowa        2:2

KOLEJNOŚĆ:
  1.  SP   3                                6.  SP   Młoszowa    
  2.  SP   Dulowa                     7.  SP   4            
  3.  SP   8                                8.  SP   Płoki
  4.  SP   Myślachowice         9.  SP   6
  5.  SP   Czyżówka              10. SP    Lgota
                 
Skład zwycięzców:
M.Rozmus, M.Zając, M.Muras, B.Dudek, K.Duleba, B.Machowski, D.Kutaj, J.Buczek
Opiekun: Robert Moskal

DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE


19- 04- 2005
Gim   nr 1

DZIEWCZĘTA:

1.  Gim nr 1
 
 
2.  Gim nr 3
   
3. 
Gim nr 2
CHŁOPCY:

1.  Gim nr 3
 
  
2.  Gim nr 1
  
3. 
Gim nr 2
DRUŻYNOWE
BIEGI
PRZEŁAJOWE


19- 04- 2005
SP. 6

DZIEWCZĘTA:

KOLEJNOŚĆ:
1.  SP   6

2.  SP   3
3.  SP   Dulowa

4.  SP   8
5.  SP   Bolęcin
6.  SP   Myślachowice
CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:
1.  SP   3

2.  SP   Dulowa
3.  SP   6

4.  SP   Bolęcin
5.  SP   Myślachowice
6.  SP   8 - DSK
    
PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW

09-05-2005
Siersza

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2                  1:0    
Gim 1 - Gim 3                  1:1         
Gim 3 - Gim 2                  2:0    


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr   3
2. Gimnazjum nr   1
3. Gimnazjum nr   2 

MINI PIŁKA
NOŻNA
CHŁOPCÓW

09-05-2005
MKS.Trzebinia

MECZE FINAŁOWE:
SP 8 - SP 4                   4:3
SP 4 - SP Psary           7:0
SP 8 - SP Psary           7:0

KOLEJNOŚĆ:
  1.  SP   8                                6.  SP   Dulowa    
  2.  SP   4                                7.  SP   6        
  3.  SP   Psary                        8.  SP   Bolęcin
  4.  SP   Młoszowa                 9.  SP   3
  5.  SP   Myślachowice        10. SP   Płoki
                 
Skład zwycięzców:
RUCZYŃSKI SEBASTIAN, PAJĄK KRZYSZTOF, KALINOWSKI MARCIN, PRZYKORZYŃSKI DOMINIK, PRZEBINDOWSKI ADRIAN, ŻURADZKI KONRAD, URBAŃSKI MICHAL, BARAŃSKI PATRYK, KWAŚNICA DAWID
Opiekun:Jacek Pająk

PIŁKA
NOŻNA
DZIEWCZĄT

13-05-2005
Gim   nr 3

WYNIKI:
Gim 1 - Gim 2                 1:2                   
Gim 1 - Gim 3                 2:6                       
Gim 3 - Gim 2                 1:0 


KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr  3
2. Gimnazjum nr  2
3. Gimnazjum nr  1
Skład zwycięskiej drużyny:
KALEC HONORATA, WIND NATALIA, KADUCKA KASIA,  GODYŃ MAGDA, KORYCZAN ANNA, DĄBROWSKA WERONIKA, JEWUŁA ANNA, KRZYWORZEKA NATALIA, BRÓZDA KASIA
Opiekun: Dariusz Stryjniak

MINI PIŁKA
NOŻNA
DZIEWCZĄT

09-05-2005
SP. 8

WYNIKI MECZÓW:
SP 8 - SP 3                                          0:2
SP 3 - SP Dulowa                               2:1
SP 8 - SP Myślachowice                   1:0
SP Myślachowice - SP Dulowa        2:0
SP Myślachowice - SP 3                   3:3
SP 8 - SP Dulowa                               2:1

KOLEJNOŚĆ:
  1.  SP   3                                    
  2.  SP   8                                          
  3.  SP   Myślachowice 
  4.  SP   Dulowa

Opiekun: Paweł Raj

4-BÓJ
LA

06-06-2005
Gim   nr 3



4-BÓJ
LA

11-05-2005
Siersza



DZIEWCZĘTA:

KOLEJNOŚĆ:
1.  SP   Dulowa                848 pkt

2.  SP   3                           781     
3.  SP   8                           759
4.  SP   Myślachowice    654
5.  SP   Młoszowa            553
6.  SP   6                           474  
Skład zwycięzców:
OLA PAŁKA, MAGDA FOLGA OLA BIAŁOŃ, NATALIA ŁABUZEK, KAROLINA KUCIEL, KAROLINA KURZYMSKA
Opiekun:Grzegorz Ginter

CHŁOPCY:

KOLEJNOŚĆ:
1.  SP   Psary                   656 pkt

2.  SP   Myślachowice    612
3.  SP   6                           554
4.  SP   3                           552
5.  SP   Dulowa                547
6.  SP   8                           530
7.  SP   Młoszowa           419

Opiekun: Maciej Pulnar
 

  GRY I
ZABAWY

23-05-2005
SP. 8

KLASA I

1. SP 3
2. SP Dulowa
3. SP Myślach

KLASA II

1. SP 8
2. SP 3
3. SP Dulowa
KLASA III

1. SP 8
2. SP 3
3. SP Młoszowa
KLASA IV

1. SP 8
2. SP Dulowa
3. SP 3